Bolesť pŕs a test negatívny

27. apr 2023

Čauko, mam par dní po ms. Bola trošku iná ako zvyčajne býva,bola slabšia ( mavam veľmi silnú prve dni a tento krát bola taka slabsia odzaciatku) uz to mi bolo.divne. a dnes od rána ma bolia prsia. Nebolievaju ma ani pred ms ani skoro vôbec .. boli ma jedno z ktorého este kojim dieťa v noci a uz ma začína bolieť aj druhé.. take stipnanie,,svrbenie pálenie okolo dvorcov a bradaviek a na dotyk tiež tak tupo boli...

Urobila som si test dnes a negatívny.. inak ma este pobilievalo podbruško včera a kríže... Môžem byt tehotná ked nemám test pozitívny ešte? Je možné mat príznaky a test negatívny?? Pri prvom dieťati mi vyšiel pozitívny ešte pred ms.

zuza265
27. apr 2023

Podla mna je to mall pravdepodobne. Vies, ci bola ovulacia? Ak si mala anovulacny cyklus, tak aj ta ms mohla byt ina. Ale za zmenou ms moze byt cokolvek🤗 ak je test negativny neriesila by som nic dalej a cakala. Tehotenstke priznaky su v dosledku narastu hcg - cize test by ti vysiel pozitivny

autor
27. apr 2023

@zuza265 ved toto, ze uz si myslím zeby bol pozitívny. No zacali ma bolieť az dnes.. a ja mávam po menštruácii hned ovuláciu..len nikde som sa nedocitala zeby bolesti prs bol príznak ovulácie..a. Tentokrát ani nemam ovulačne Výtoky ani nič.. skor sucho, co mi tiež príde divné

autor
27. apr 2023

@zuza265 ten mesiac predtým som mala ovuláciu aj plodné hlieny a následne ms presnú ako hodinky akurát ze bola od začiatku akási slabšia. Teraz by som mala mať ovuláciu zas ale zatial nič

autor
27. apr 2023

A este po skončení ms som bola tieto dni extrémne podráždené co som nechápala sama co mi je..

mircalla
27. apr 2023

Zbytocne riesis. Pockaj a uvidis. Naozaj je to take urgentne vediet? Pravdepodobne nie si, nic tomu nenasvedcuje

zuza265
27. apr 2023

Vyckala by som presne ako pise baba nadomnou🤗 tehotenske priznaky nie su velmi pravdepodobne kym to hcg nestupne. Ak nahodou skus test o 2 dni a ten uz ti ukaze pravdu🤗 mozes mat kvoli inej menstruacii teraz ovulaciu posunutu a je to okej🤗 uvidis a drzim palce nech to dopadne podla predstav

autor
27. apr 2023

@zuza265 dikicko, akasi som cela doondena tento posledný cyklus, tak uz mi je vsetko podozrivé 🙈😀 počkam jasné, čo iné mi zostáva . A ďakujem 🙂

autor
27. apr 2023

@mircalla vieš co ja mam roky rokuce každú ms rovnakú, ( ak nerátam po pôrode pauzu)

Som zvyknutá ze ju mam ju presnú ako hodinky každý mesiac a priebeh tiež rovnaký a potom nasleduje ovulácia atd... Vzdy sa citim rovnako. Takže každá zmena ma zaskoči .. . Asi som uz stará no🤔😀

mircalla
27. apr 2023

Mas negativny test.

autor
27. apr 2023

@mircalla nehovor... Akoze pri prvom som mala tiež negatívny ked sa mi prvýkrát zatočila hlava .. preslo pár dni a zasvietili dve čiarky,ale dik za info🤔

zuza265
27. apr 2023

A neskusis si odsledovat ovulaciu? Ak nahodou by ti prisiel plodny hlien🤗 inak podla mna je ok sa tu opytat. Predsa len pri roznych zmenach spekulujeme ci je to ok. A nakoniec co my vieme moze to byt podla tvojho pocitu. Ved su rozne pripady … ale skor je ten cyklus podla mna ovplyvneny zmenou menstruacie. Inak aj ja mam presnu ako hodinky, aj rovnako silnu. Tiez by som spekulovala co sa stalo…

autor
27. apr 2023

@zuza265 jasné,cakam kedy príde ovulácia, vždy mám bolesti silné pri nej ,no zatiaľ nič este. Ďakujem za pochopenie, mna ozaj prsia naposledy boleli ked sa nalievali po pôrode.. uz kojim 2r a len v noci 2-3x z jedného.. takže som prekvapená prečo ich cítim zrazu. Pamätám si ked som testovala každý den počas prvého tehotenstva, uz som vedela ze som v tom ale test negatívny a zrazu jedno ráno dve čiarky.. týždeň pred očakávanou ms.. a tiež som založila forum a pisali mi ze niesom,ze nieje možné otehotnieť hned po menštruácii..ze nieje možné mat ovuláciu tesne po menštruácii..( ja ju tak mavam roky a aj som tak otehotnela 😀)

mircalla
27. apr 2023

A co od nas cakas? Aby sme ti dali nadej, ze si tehotna? Nevieme, ukaze cas. Ja nechapem tieto zbytocne temy. Nevydrzis? Zakazdym zakladat temu, som/nie som tehotna. Nik to nevie. Podla mna nie, ked si uz po menzese a na teste nic. Par dni po MS by uz mal byt davno pozitivny.

autor
27. apr 2023

@mircallaked ich nechápeš,naco tu diskutujes? 🤔

mircalla
27. apr 2023

@autor Mozno aby ste si uvedomili zbytocnost svojich otazok a tiez, ze ti to nic neda, nic neprinesie ani nic nevyriesi. Ved si sama pisala, ze temu si pri prvom otvorila, vsetci pisali nie si..a nebolo to tak, tazke neviem naco ti to je...

autor
27. apr 2023

@mircalla ved ale od toho je toto fórum, spýtať sa, vyrozprávať.. mozno nájsť tu ženu v podobnej situácii? ked ti konkrétne tieto témy vadia tak ich neotváraj? 🤔

mircalla
27. apr 2023

V podobnej situaciu, ze mala iny menzes a boleli ju prsia urcite bola. Z toho aj tak vobec nic nevyplyva ani sa neda odvodit. Tiez som mala par krat iny menzes, tehotna som nebola.
Sama si si presvedcila, ze ani predtym ti to nepovedalo vobec nic. Vsak trpezlivost

autor
27. apr 2023

@mircalla jo vidíš, tak pre mna je to teraz novinka,mala som inu ms a teraz ma bolia prsia intenzívne.

Akože ja viem ze tu nic nevyriešim. Proste nemam sa skym o tom baviť, tak som založila temu ze ci su tu ženy s podobnými ,, príznaky,a ako to dopadlo.. je to diskusné fórum, môžeme tu písať čokoľvek

zuza265
27. apr 2023

@mircalla ja by som len chcela povedat, ze ked ti pride tato zema zbytocna (a myslim to v dobrom), tak to normalne nechaj tak a zapoj sa tam, kde si akoby vo svojom, citis sa, ze ta otazka je dolezita a mas pocit, ze mas co povedat 🤗 ja zakladatelku temy chapem a su tu ine podla mna zbytocne otazky/temy nez je tato …

ls56
27. apr 2023

Ahoj, ja som momentalne tiež tehotná a kojim 1,5ročnu. Prve priznaky boli také že ma boleli kríže a podbruško ako keby som mala dostať MS a prsia ma začali bolieť až v 10tt. Ale keď som otehotnela, hneď na začiatku a ja som o tom ešte nevedela, tak malá začala odmietať prsník pár dní. Ja som nechapala čo jej je ale potom som si to už spojila dokopy. Tiež ju kojim z jedneho a najprv ma začal bolieť ten z ktorého už dlho nekojím a teraz nedávno aj ten z ktorého ešte kojím. Mlieka je samozrejme menej, ale stále je čo, aj keď v noci sa kojí tak 1-2x a cez deň 2x. Za mňa to tehotenstvo byť môže ale uvidíš keď si zopakuješ o pár dní znova test. Držim palce

autor
27. apr 2023

@ls56 ďakujem za tvoju skúsenosť, uvidím ako bude. Ja som pozerala teraz starý kalendár kde som mala prvé príznaky z tehotenstva a prvy boli bolestivé prsia a neskôr bolesť hlavy. A na 5 den som az mala pozitívny test a to viem ze som testovala každý deň vtedy. Takže sa začínam stresovať lebo tie prsia ma bolia fakt dosť aktuálne

Inak prajem pekný priebeh tehotenstva a vela vela síl 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre