Bolesť vaječníkov a krížov, nutkanie na zvracanie

matka18
18. dec 2012

ahojte babenky chcela som sa opitat ci nie som druhykrat tehotna.vajecniky ma pobolievaju ako ked mam pred mrskou a aj krize ma bolia posledne dni mi je na nic.v bruchu mam ako keby ma bolel zaludok a mam nutkanie na zvracanie(nenatahuje ma a ani som negrcala len mi je tak blbo.rano nemam chut ani jest.citim sa nafuknuto.teaz cez vikend som mala plodne dni a sme aj mali sex aj.poslednu menstruaciu som mala29.11.2012 a teraz 29.12.2012 mam dostat znovu len mi to pride skoro aby som mala bolesti vajecnikov to som nikdy nemala to skor paru dni pred menstruaciou.tak neviem ci ide o miminko :D dakujem za prispevky.

nikaniko
22. dec 2012

@somsa ajooj Somsa tak ako stále si nedostala?? ja nie dufám že ani nedostanem. dneska je ten den a ja dufám že mi menzes nepríde a 24možem testovat. ach už nech je pondelok. daj vediet.

somsa
22. dec 2012

@nikaniko ja uz hej..uz som 3DC..tak mozno nabuduce

nikaniko
22. dec 2012

@somsa takže už máš?? no tak dufám že nabuduce to vijde.ja zatial nic už aj vínko som si dala aj sme sa milovali a nic. ale zajtra to už očakávám z tušeným.fnuk 😔 😔 😔 😔

somsa
22. dec 2012

@nikaniko ja uz tento mesiac idem poctivo merat BT + som si kupila ovu testy..tak to idem vyskusat

nikaniko
22. dec 2012

@somsa fuha no aj ja bych to skusila no vobec stýýmto nemám skusenosti. hm. a vobec tomu nerozumiem ani tej banálnej teplote.uff

somsa
22. dec 2012

@nikaniko ja tiez iba zacinam 🙂

nikaniko
22. dec 2012

@somsa oo no super aspon niekdo heh. tak porad ako nato

somsa
22. dec 2012

@nikaniko pis do spravy nech im to tu nezahltime mimo temy

matka18
autor
8. jan 2013

chcela by som sa opitat ze menstruaciu som mala 28.12.a dneska som dostala hnedy vytok.pred dvoma dnami som mala sex.podla toho vsetkeho by som maala mat ovulaciu 10.1.neviete mi poradit o co ide???dakujem pekne

matka177
30. jan 2013

ahoj
som potratila,chceme sa pokusit o dalsie babo ale mam obavy ze to dopadne tak isto.Vsetky vysetrenia mame v poriadku,lekar vravi ze treba skusit znova,ma niekto taky isty osud

matka177
30. jan 2013

ahoj
3 krat som potratila,chceme sa pokusit o dalsie babo ale mam obavy ze to dopadne tak isto.Vsetky vysetrenia mame v poriadku,lekar vravi ze treba skusit znova,ma niekto taky isty osud

kacora29871
1. nov 2016

ahojte chcela by som sa spytat niekedy ma napina na vracani a robila som minuly tyžden testy a vywšlo mi pozityv može byt že som ostala tehotna ak mam problemy s vaječnikmi že nemožem oplodnit?

sibalka21
2. nov 2016

@kacora29871 Ale sak ked mas pozitivny test tak je jasne ze si tehotna... Nechapem nejak tvoju otazku..

anicka11170
12. jan 2018

Pekny vecer zienky mamicky chcem sa opytat a poradit zacali ma boliet krize ,vajecniky ,je mi zle pohlavny styk sme mali 1.1.2018 2 dni po menstruacii a je 12 teho a ja uz 2 den pocitujem vid vysie kto mi poradi tehu test som si nerobila zatial ,mozem byt tehotna ??co by som velmi rada prijala a tesila sa z priatelom dakujem za aku kolvek radu

madamzel123
18. feb 2018

@matka18 bola si vtedy tehu?

adriannasvk
18. feb 2018

@anicka11170 u mna sa takto hlasi ovulacia....

madamzel123
18. feb 2018

Ma niekto skúsenosť s tym,ze pri zapale vajecnikov mal nechutenstvo a nevoľnosť,pocit na zvracanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre