Bolesti krížov a riedky biely výtok

kukulienka190390
14. okt 2012

Ahojte 🙂 Chcela by som sa Vás spýtať či je možé že v mojom prípade môže ísť aj o tehotenské príznaky. S priatelom sme sa snažíme už pár mesiacov. Tento mesiac ale už aj cez neplodné dni a hned den po ms. Teraz mám ms dostať až 24.10:2012 tak si ešte počkám. Ale to čo ma trápi je že mávam dakedy hustý a dakedy uplne riedky biely výtok ktorý ale nepáli ale ani nezapácha. A už teraz ma dosť bolia prsia celkovo. A k tomu sa pridalo aj bolesť krížov a aj vaječníkov. Bolesť trvá asi 10 minút a prestane ale za deň sa mi to opakujem viac krát. Ďakujem všetkým za Váš názor 🙂

miss_stanya
14. okt 2012

@kukulienka190390 na tehotenske priznaky je dost skoro.... a nemas vytok prave v case ocakavanej ovulacie? prsia ta mozu boliet aj v tom case....

kukulienka190390
autor
14. okt 2012

@miss_stanya práveže nemávam 😒 a prsia ma bolievajú den dva pred ms.

miss_stanya
14. okt 2012

@kukulienka190390 moze ist o akukolvek hormonalnu zmenu, nerovnovahu, 10 dni pred MS citit, ze si tehotna, to asi nie...kazdopadne ak sa snazite, nech to coskoro vyjde.....

martina1309
14. okt 2012

@kukulienka190390 ahoj, tiež som to tak mala.. v máji som mala poslednú ms a už na 21. DC som zistila podľa jasne pozitívneho testu, že som tehu... príznaky presne ako opisuješ ty - bolesť pŕs, krížov, podbruška a výtok.. a to som si stále myslela, že mám ovuláciu - až keď mi bolo divné, že veď už pomerne dlho mám akože "príznaky" ovulácie, tak som si spravila test a vyšli riadne koľajnice... neskončilo sa to však dobre a v 5tt som o bábo prišla.. ☹ ☹ Teraz som na tom rovnako ako ty, ovuláciu som mala v stredu a dnes mám presne takéto príznaky ako ty.. Treba len počkať, moja BT je už tri dni 36,9.. 🙂 🙂 Veľa šťastia🙂

tatanka1
15. okt 2012

ja mam podobne priznaky teda okrem bolesti prs, co je dost divne, lebo pred MS mavam napnute a naliate prsia.. aj ked mne by nevadili ak by sa nezvacsili, lebo aj tak su dost velke....ale bradavky som mala par dni citlive. potom to trosku ustupilo.
ale mam uz 2t vytok, ktory nepachne, nesvrbi, je ako pri ovulacii teda nie uplne pri ovulacii ho mam viac husty a taky mazlavejsi... 😎 teraz je tekutejsi. a mam bolesti v podbrusku uz vyse tyzdna a prizov a take pichanie v podbrusku...
vo stvrtok by som mala mat MS t.j. 18.10. tak som zvedava.

grenka
15. okt 2012

@tatanka1 ja mam zajtra dostat menzes tak som zvedava ci dojdu,tiez sa snazilkujeme uz 3 mes....bolesti v podbrusku citim uz tyz...som zvedava...pri 1 tehu som nemala priznaky iba ked menzes meska som zistila a potom v 7 tyz som sa zacala kamosit so zachodovou misou 😀

tanickaskorokubikova
26. okt 2012

@kukulienka190390
@tatanka1 Ako ste dopadli baby? veľmi ma to zaujíma, tiež mám biely výtok,bolesť pŕs a krížov Ms mám dostať o štyri dni ale tieto príznaky mám už min 2dni...Snažíme sa dva mesiace a vôbec netuším či som to náhodou nemala aj predtým len som si neuvedomovala 🙂 ďakujem za radu 🙂

tatanka1
12. nov 2012

tanicka u nas nic 🙂 snad nabuduce

tanickaskorokubikova
21. nov 2012

@tatanka1 ani u mna 🙂

romcik117
20. jan 2013

Ahojte, mozem byt tehotna? Posledna menstruacia 1.-6.1.2013 v posledny den ms som mala sex. Cca 6dni potom ma zacalo pichat v podbrusku co trva uz cca 10 dni, podbrusko, prsia ma bolia a vytok. Podla mna je to dost skoro na prejavy tejotenstva a este teda mam aj naduvanie. Poradte prosim

lilianka123
29. jan 2013

dobry den chcela by som sa opytat... s priatelom mam nechraneny pohl. styk.. meska mi mentruacia viac ako 2 tyzdne. mam bolesti v podbrusku ale len raz za cas nad ranom ako v prvy dn mentruacie mavam. bolia ma krize, aj prsia a mam ich nafknute ale to tiez mavam vacsinou pred ms. okrem nafukutych. len bolest. casto chodim na wc.. ale nedavala som si pozor teraz v zime a mala som casto odhalene krize. neviem teraz poradte mi cim to moze byt ci som tehotna alebo to je prechladnutim neviem. mala som uz pocity ze uz dotanem ale stale nic. vopred dakujem za radu

seraa
29. jan 2013

@ baby ako som uz pisala, tieto vsetky priznaky mozete mat aj ked ste neni v tehu, ak skusate a cakate vacsinou si ich telo vytvori... psychyka je neuveritelna..
treba jedine pockat na spravny cas a testnut sa

drzim palce

venda6
30. mar 2013

Ahojte baby...Potrebovala by som od Vás radu...Už týždeň mi mešká menzes.Ešte nikdy mi nemeškal a cez plodné dni sme mali s priatelom pohlavný styk a nedávali sme si pozor.Robila som si aj dva testy ale boli negatívne.Okrem toho ma bolia prsia,mám výtok a pobolieva ma v podbruší..Prosím poraďte....

misina123456
4. máj 2013

ahoj venda6 ja mám presne také isté príznaky a neviem na com som ešte som si ani nerobila test

misina123456
4. máj 2013

chcela by som vedieť ako si dopadla ci si bola tehotná ci len meskali

lasocka164
27. jan 2017

Dobrÿ večer... ja som sa chcela vas opytat... mi meskaju krami 2 a pol mesiaca a vytok mam silny a bolia ma krize čo to može byt??

sibalka21
28. jan 2017

@lasocka164 Navstiv lekara

lasocka164
30. jan 2017

@sibalka21 som bola dneska a mi zobrala vyter aj na utrazvuku som bola a mi povedala ze mam zvecsenu maternicu a ze tam nieco male videla... ale pre istotu mi zobrala krv... a strasne mam bolest podbruška niekeedy mam vytok niekedy nie a uz jak pride vecer ta sa mi chce spat unava uz na mna ide

sibalka21
30. jan 2017

@lasocka164 A mavas pravidelnu MS? Lebo ak ti meska 2 a pol mesiaca musela by si byt uz v 12-14tt a to by musela vidiet uz velke babo, cize nieje logicke aby to bolo tehotenstvo... Ked tak, tak len v zaciatkua le to by si musela otehotniet nedavno...

lasocka164
30. jan 2017

@sibalka21 jak som mala minuleho roku MS tak som mala pravid3lnu... a jak som nala posledny krat v oktobri 18.. tak ssom mala iba 4 dni ale uplne slabe...a potom uz mi neprisli 2 a pol mesiaca

lasocka164
30. jan 2017

@sibalka21 teraz uz ide 3 mesiac...

sibalka21
30. jan 2017

@lasocka164 No tak bud si otehotnela iba teraz nedavno niekedy, alebo budes mat nejaky iny zdravotny problem.... Lebo od oktobra by si uz bola v 14tt a to uz by musela vidiet na sone velke babo.... A ako je mozne ze nemas 3 mesiace kramy a neurobila si si test?

lasocka164
30. jan 2017

Nie nerobila som si....len dneska som bola pri gyn.a som bola na utrasvuku a mi povedala ze mam zvecsenu maternicu a tam,nieco male vydno... ale bruccho uz. Mi kus je vydno

sibalka21
30. jan 2017

@lasocka164 tak si sprav test aby si vedela ci si tehotna... brucho ti nemoze byt vidno, ked si len na zaciatku tehotenstva.. Neviem ci si pochopila to co som ti pisala... Ak by si bola od oktobra tehotna, musela by vidiet na sone uz velke babo s rucickami aj nozickami.... Ak videla len nieco male, musela by si otehotnniet len teraz niekedy... Mozes byt nafuknuta ale urcite ti nemoze byt vidno brucho z tehotenstva...

sibalka21
30. jan 2017

@lasocka164 ved napis ked budes vediet ci si tehotna alebo nie 🙂

lasocka164
30. jan 2017

@sibalka21 tak dneska co som bola na utrazvuku tak mi howorila doktorka ze. Mam,zvrcsenu maternicu aj nieco nale tam bolo vydno...

sibalka21
30. jan 2017

@lasocka164 no ale pokial ti nepotvrdila ze si tehotna, tak to asi moze byt aj iny zdrav. problem

marcinhka11
23. apr 2017

Ahojte chcem sa len opýtať či môžem byť tehotná,keď mám raz biely hustý výtok(ale ten mávam vždy) a potom mám zrazu riedky biely výtok. Ovuláciu mám dosť o 6 dní,ale ešte ju nemám celkom pravidelnú, no s partnerom máme už rok sexuálny život a vždy s kondómom a ja len či ak sa nestala nejaká nehoda,lebo sex sme mali v nedelu a v utorok ma občas zabolelo brucho+tie výtok, alebo mám nejakú infekciu?

paprika28
25. máj 2018

Poraďte mi prosím , menštruácia mi mešká 3dni ,ráno mi je nevoľno a teraz má začalo pobolieval podbrušku a aj kríze,zase na večer by som zjedla aj mŕtvolu 😁test som si ešte nerobila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre