Čas otehotnenia

dami0206
25. aug 2021

Dobrý deň,

prosím o odpoveď na otázku...pred niekolkými mesiacmi som nemala pohlavný styk, ale len prstovanie a keďže sa partner predtým spravil ale neviem ci boli alebo neboli na prstoch partnera zvyšky spermií , mohla som otehotnieť ,keď následne som potom po týždni dostala normálne menštruáciu presne v termíne ako som ju mala dostať? Po skončení menštruácie asi v polovici cyklu som mala nechránený pohlavný styk a je možné že som vtedy otehotnela prirodzenou cestou. Mojou otázkou je kedy mohlo prísť k otehotneniu ale myslím si ze skôr vtedy keď som mala normálny pohlavný styk keďže predtým som mala menzes.

Ďakujem Vám za odpoveď.

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 kolko mas prosim ta rokov? 🤦🤷

dami0206
autor
25. aug 2021

to až také podstatné nie je

anjelicek26
25. aug 2021

A to boli dvaja rozni muzi, ze teraz spekulujes, ze kedy si ostala tehotna? Lekar ti to podla velkosti dietata na ultrazvuku vie na zaciatku tehotenstva povedat celkom presne, ak su tam 3 tyzdne rozdiel medzi tym.

dami0206
autor
25. aug 2021

vidím že sem bolo zbytočné písať lebo normálnej odpovede sa nedočkám

rebeca89
25. aug 2021

@dami0206 Je veľmi málo pravdepodobné,že by si otehotnela tým prvým spôsobom,ale nie nemožné. Poznám taký prípad,nie takto doslova ale podobne. Takže odpoveď kedy si otehotnela ti dá naozaj len lekár.

veronikaszabova
25. aug 2021

@rebeca89 ale ona mala po "prstovani" normalny menzes a ani jej nemeskal.

dami0206
autor
25. aug 2021

ano rebeca89... mala som normalny menzes a nie som si ista ci mohlo byt nieco na prstoch....mozno sa len zbytocne stresujem...ale potrebovala by som ukludnujúcu správu lebo mnohí gynekologovia povedali ze takouto cestou otehotniet ani neni mozné ze spermie sa takto az tak kde je to potrebne k otehotneniu nedostanu....

konikkon
25. aug 2021

@dami0206 otehotnela si počas styku. Lekár na Sone ti ti potvrdí. Obom otcom držím palce.

nevenka
25. aug 2021

@dami0206 Ty si tehotna a zistujes, odkedy? Podla mna po tom druhom raze. Vsak si si mala robit test tak 14 dni po tom "prstovani" a vedela by si. Ak si tehotna, v kolkom si tyzdni? Ved to doktor vidi podla velkosti babatka. Kedy si zistila, ze si tehotna? Robila si si test? Tak chces normalne odpovede a divne sa pytas. Vlastne, ani neviem, co presne chces vediet.

veronikaszabova
25. aug 2021

@konikkon si zabila 😂😂😂 "obom otcom"

dami0206
autor
25. aug 2021

nevenka....podla doktorov teda podla ultrazvuku co mi robili to vychadza ze som otehotnela pri klasickom styku kedze som mala normalny menzes a nerobila som ten test po prstovani pretoze som menzes dostalo potom....az po normalnom styku som nedostala menzes a robila som test a bol pozitivny

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 a co teda riesis? Ked ti lekar potvrdil, v ktorom tt si?

jaskolka
25. aug 2021

A si vôbec tehotná? Lebo nie každý nechránený sex značí automaticky 100%tehotenstvo. Hnevá ta, ako ti ženy odpovedajú, ale v podstate chaoticky sa pýtaš, čo vlastne potrebuješ vedieť? Otehotnieť zo "zvyšku na prstoch po prstovani" je 0,000001 %. Po nechránenom styku môžeš otehotnieť, ale aj nemusíš. A ak chceš mat istotu, tak test a doktor. A ak teda si tehotná, tak čo vlastne riešiš? Načo potrebuješ s istotou vedieť, kedy k tomu došlo?Alebo ozaj ide o dvoch mužov, že teda nevieš, kto je otec? Lebo iný dôvod skutočne mi tam nevychádza

mariska1989
25. aug 2021

Aj mňa zaujíma čo riešiš keď ti dr niečo povedal a aj kedy prišlo k oplodneniu. Zbytočne založená téma 🙈 čo máš 16 rokov či čo keď nechápeš čo ti dr povedal, tak tiež gratulujem obom oteckom

dami0206
autor
25. aug 2021

lenze doktor sa ma spytal na posledy menzes a myslím ze to pocital odvtedy

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 preboha zeno! On podla velkosti plodu vie urcit, v ktorom si tyzdni 🤦🤦🤦🤦🤦🤦

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 naco sa v tom sparas? Riesis?
Logika nepusti - otehotnela si pocas NORMALNEHO sexu. Ci chces silou mocou pocut, ze si otehotnela s tym chlapom, co ta prstoval a nie s tym, s ktorym si mala sex?

dami0206
autor
25. aug 2021

ked to mam rozoberat do podrobnosti....k prstovaniu prislo 2.3 a nasledne 10.3 som mala normalny menzes...dalsi pohlavny styk bol v poslednom marcovom tyzdni a uz som menzes v apríli nedostala....nasledne ma objednal doktor a este 21.4. tehotenstvo na ultravzvuku nevidel az potom mi ho potvrdil 30.4 ze som v 6tt a 4.6 na fotke z ultrazvuku je 12tt....a praveze nechcem pocut ze som otehotnela pri prstovaní lebo to bolo skor násilím

nevenka
25. aug 2021

@dami0206 tehotenstvo sa VZDY pocita podla posledneho menzesu. Otehotnela si z toho nechraneneho styku a bodka. Doktor presne vidi podla velkosti plodu, ake je "stare", kebybsi otehotnela pri prstovani, tak je starsie o 2 tyzdne a on to tam vidi. A vie vypocitat. Takze ten druhy otec je otec pidla mna na 100%. Asi si chcela, aby to bol ten prvy, no buhuzial...

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 fuuuuuurt nechapem co riesis 🤦

dami0206
autor
25. aug 2021

praveze som nechcela aby to bolo pri prstovaní

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 ved si vtedy ani neotehotnela 🤦 naco to furt riesis

nevenka
25. aug 2021

@dami0206 tak je vsetko ok, neries to uz 🙂

dami0206
autor
25. aug 2021

veronika szabová....dakujem....podla vypoctu co si mi poslala to sedi aj lekar to tak vypocítal...len dufam ze sa nemyli...proste nedala by som to keby otehotniem pri prstovani

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 ved pochop, ze on by to na sone rozoznal, keby bolo dieta vacsie

dami0206
autor
25. aug 2021

teraz ma mätiete....lebo na poslednom sone mi povedal ze je trosku vačšie ako ma byt ale že radsej vačšie ako mensie ale tt stanovil 20 presne ako mal byť

danulicek
25. aug 2021

@dami0206 trosku väčšie znamena trosku väčšie, nie o mesiac. Dôveruj lekárovi, takto len zbytocne stresujes seba aj dieťa.

anjelicek26
25. aug 2021

Ono po 12tom tyzdni uz deti rastu individualne. Do 12ho tyzdna stanoveny termin je ten spravny... prestan sa nad tym moc zamyslat.

dami0206
autor
25. aug 2021

baby ale ked mna to strasne trapi...proste nepoznate okolnosti ako k tomu prislo ale nie najlepsie...preto som celá z toho mimo...ja viem ze sa to zda nelogicke a blbe mozno co sa tu pytam ale tie pocity vo mne sú hrozné

veronikaszabova
25. aug 2021

@dami0206 nech su dovody akekolvek, ty si proste otehotnela zo sexu!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre