Čiarka na teste bledne. Čo to znamená?

nyky23
2. aug 2014

Potrebujem poradiť ... mešká mi to už 10 dní. Pred 4 dňami som mala prvý krát // na teste. Predtým deň bol snehobiely.. Odvtedy som si robila každý deň test a vždy bol bledší o trošičku.. A dnes ráno síce duch tam bol ale už sa to asi nedá nazvať čiarkou.. Ako ani na tom prvom pozitívnom nebola čiarka silná, ale bola vidieť... Máte s tým niektorá skúsenosť.. Chcem ist k lekárovi v pondelok, ale dovtedy musím na to stále myslieť.. Napadli ma rôzne možnosti.. Ale kebyže išlo o potrat tak by ma aspoň niečo zabolelo, alebo by som trošku špinila nie? Jediné čo cítim je občas pichnutie ako keby v podbrušku ale to som cítila už pred dvomi týždnami a len občas nič silné... Fakt tomu nechápem ? Je možné, že som otehotnela na konci cyklu a preto sú tie čiarky len také bledé?

anetkaadamko
2. aug 2014

nemala si inú značku testu?

bajana
2. aug 2014

@nyky23 robis si stale rovnaky typ testu v priblizne rovnaku dobu? ak nie, tak to nic neznamena...ak ano, tak je to ozaj divne...bez ohladu na to, kedy si otehotnela, HCG v tehotenstve stupa a teda ciarka by mala silniet...bohuzial moze to byt zamlknute tehotenstvo a vola sa tak preto, lebo ho nijako necitit...len ustupuju tehu priznaky...mna prestali boliet prsia, krvacat som zacala asi 10 dni neskor, az potom sa MA potvrdil...nechcem ta nijako strasit ani stresovat, ale bohuzial stava sa to bezne... 😔
ale snad bude pricina inde a mozno sa ozve aj niekto s pozitivnou skusenostou...drzim palce

nyky23
autor
2. aug 2014

Nie praveze rovnaký A ráno. Preto som už zmierena zo všetkým ☹

janaochi
2. aug 2014

@nyky23 ☹ škoda.

nyky23
autor
2. aug 2014

Kebyze začnem krvacat tak by som to mala aspoň za sebou.. Ale takto nič necítim. Ani príznaky menštruácie nič..

vavrenka
2. aug 2014

@nyky23 vyzera to na neuspesne tehu 😔 , niekedy trva, kym sa telo s tym vysporiada a zena zacne krvacat. vsak v pondelok uvidis.

piacere
2. aug 2014

@nyky23 pravdepodobne ide o biochemické tehu, kde je hladina hcg veľmi nizučká, takže sú na testoch duchovia, ktorí postupne slabnú. Teraz by bolo najlepšie, ak by sa mrcha rozbehla, aby sa telo vyčistilo samo 😒
Ja som mala pri biochem. tehu slabučké testy .... hcg v krvi bolo 21.

nyky23
autor
2. aug 2014

@piacere A za ako dlho sa ti menzes rozbehol?

marienka1703
2. aug 2014

@nyky23 ja by som nestresovala hned, ja som mala na 6-7 den od meskania uplne slabeeeeeeeho ducha,,, cize staci ze si nerobís v rovnakom case, alebo mas moc rozriedeny s vela vodou ktoru pijes a uz ti ukaze slabsiu,,,,, najlepsie je robit rano, 🙂

piacere
2. aug 2014

@nyky23 tuším na 11-ty deň meškania

nyky23
autor
4. aug 2014

@marienka1703
@piacere
@vavrenka
@bajana
@anetkaadamko
Tak bola som dnes U lekára nič nevidel.. zobral mi krv že si mám zajtra zavolať O výsledky A dal mi aj vyvolavacku.. takže tak. Ako tehotenstvo nevylúčil ale povedal že už by malo byť vidieť.. A tá čiarka by bola stále silnejšia.. Takže moc som sa nepohla uvidíme zajtra 🙂

vavrenka
4. aug 2014

@nyky23 daj vediet, ako to doapdlo.

mulher
4. aug 2014

Zdravim.... Chcela by som sa spytat.... Minuly mesiac mi dosiel menzes spolu s mlikom..
Spravila som si aj dvakrat test ale obidve boli negativne.
.
Tento mesiac mi menzes uz tyzden nedosiel. Mavam mensie bolesti v podbrusku podobne menzesu a tiez niekedy pocitujem nieco v nutri... Steklenie. Rastie mi aj brucho gulatim sa. A pri tom na vahe kila upadavaju... Mala som nechraneny sex s patnerom asi pred styrmi mesiacmi ale pocas menstruacie.... Malokedy mavam nevolnosti ale nezvraciam.... Mozem byt tehotna???? Dakujem

marienka1703
4. aug 2014

@nyky23 neboj, mozno je este priskoro 🙂 vyckaj 🙂 ak ma slaby ultrazvuk nemuselo byt nic vidiet🙂

nyky23
autor
5. aug 2014

Tak nakoniec nič Z toho... Krv bola negatívna ☹ rozhodla som sa prestať S inofolicom vidím že po pol roku nemal na.nič vplyv...

piacere
5. aug 2014

@mulher 😅 nemyslíš vážne.... ak by si bola tehotná od nechráneného styku, teda tie štyri mesiace, tak si v nejakom 15-16. týždni, což by si už mala test pozitívny aj keby si nechcela.... A ak máš napriek tomu vážne pochybnosti, tak sa objednaj na gyndu, nech ti urobí ultrazvuk, lebo ak by si bola tehotná, tak je najvyšší čas začať navštevovať poradne 😉 😝

@nyky23 to ma mrzí ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre