Čiarka na teste na druhý deň

natdomi
9. apr 2022

Ahojte, mam taký menší problém že včera test som mala iba jednu čiarku test som preložila s postele na komodu a s komody do skrine a dnes som pozerala naň a jedna silná palička a druha taká slabšia tak už neviem čo to znamená ci keď som pokývala s ním alebo ako to funguje. Včera bol na tej komode fotení. Keď si priblížili ten dnešný tak je úplne taká slabšia ciaročka.

janai1
9. apr 2022

Ten časový limit na odčítanie výsledku tam nie je pre srandu

natdomi
autor
9. apr 2022

@janai1 ja som ho nechala asi od 3 rana do 6 na komode. Tak neviem

janai1
9. apr 2022

@natdomi no však o tom hovorím 🤦‍♀️ testy po časovom limite sú neplatné

natdomi
autor
9. apr 2022

@janai1 len ja som si robila kvôli tomu test že má strašne brucho boli a doktorka mi povedala aby som si test spravila. Lebo mam dosť problémy po cisárskom tak preto sa pýtam

natdomi
autor
9. apr 2022

@janai1 ďakujem veľmi prkne za odpoveď

janai1
9. apr 2022

@natdomi no tak si sprav iný a nerieš výsledok na druhy deň ale v časovom limite

petamich
9. apr 2022

ta druha ciarka sa tam po casovom limite objavi relativne casto, je to kanalik, ktory vplyvom chemickych reakcii (moc, vzduch, latky v teste) nejako zoxiduje alebo co ja viem co - preto je v navode napisane, ze vysledok je neplatny ak ho odcitavas po viac ako x minutach

mimochodom ja tam stale ziadnu druhu ciarku nevidim 🤷‍♀️ ale tak fotka skresluje

natdomi
autor
9. apr 2022

@petamich ďakujem veľmi pekne… no veď vidno to že fotka skresľuje.

lavinis
9. apr 2022

Je to uplne jedno, co ti ukaze na druhy den, aj keby blikal
Preto je tam casovy limit

simsalabim
9. apr 2022

Ja som na kazdom teste mala po limite ciarku. Ked som bola tehotna, druha ciarka sa objavila ihned. Vyrobca casovy limit neuvadza pre srandu.

ailiba
9. apr 2022

@natdomi to nie je tehu test.... Ked ti v casivom lumite beukaze ciarka, tak je negativny. Zvykne neskor zoxidovat, je to bezne. Si negativna, podla testu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre