Cítiť Uhniezdenie vajíčka?

alexandricka97
1. júl 2018

Ahojte dievčatá, MS som mala 15.6, meškali mi 2 dni a boli úplne silne čo je u mna nezvyk chodia ako hodinky, a už posledný týždeň má strašne boli v podbrušku na ľavej strane, akoby má tam pichalo alebo taká tupá bolesť? Robila som si 2x test a nič...s priateľom sa snažíme o babo, a nechcem si zbytočne namyslať lebo veľmi chceme 😏 mala som minuly týždeň nočné zmeny a tuším stredu ako som sla domov a sedela v buse a spala som som sa zobudila na to ako veľmi má natiahlo na zvracanie ale potom má to prešlo, moc ale nemám nejak chut ani jesť a v noci sa dosť často budím že má boli v podbrušku...myslite si že sa bábätko uhniezďuje? ❤️😍

antonia08karabin
1. júl 2018

@alexandricka97 som na tom ako ty a hlavne stou bolestou no jedine co nam ostava je to ze musime vydrzat do menstruacie.😣 Drzim prsty ✊

pininka
1. júl 2018

@alexandricka97 moze to byt to, ale aj cysta na vajecniku. Mna nikdy uhniezdovanie nijako nebolelo, ale zato tam kde mam cystu mam take pichlave bolesti.

janulka2811
1. júl 2018

Ja som MS tkz.spinila iba dva dni skoro nič a ďalší mesiac už neprišla MS vôbec,tak vydrz do ďalšej a hlavne nato nemysli,potom budete iba pekne prekvapený 👍😊

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@antonia08karabin no musíme vydržať ale som už taká nedočkava baby že sa mi o tom tehotenstve už aj sníva 😏 držím aj ja palčeky verim že sa na nás šťastie usmialo ❤️❤️

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@pininka no ja som už cystu mala, bola to podobná bolesť a tiež má to už napadlo, môj gynekológ práve neordinuje má dovolenku a k zástupcom ísť nechcem 😏 vydržím do MS a ak neprídu pôjdem k nemu ❤️ Kiežby to bolo babo ☺️
@janulka2811 no ono to ani nejde na to nemyslieť 😀 ja už fakt až snívam o tom tehu 👶🏻

emakiki
1. júl 2018

Presne takto isto som citila uhniezdovanie ja, tupe,, pichanie" v jednom bode, mala som to tak do 12tt...

soldi
1. júl 2018

@alexandricka97 ak mas negativny test, tak na 99% tehotna nie si. pichlava bolest moze byt cysta, alebo rastuci folikul (neprasknuty folikul je cysta).
uhniezdovanie som citila pri dvoch z piatich tehotenstiev, bolo to take ostre pichnutie, jednorazove cca tyzden po oplodneni, raz sprevadzane aj spinenim.

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@emakiki no práve take to je tupé pichanie áno to neviem opísať ale aspoň niekto další to tak cítil 🙂
@soldi no len ja som čítala veľa príspevkov tu na MK od žien ktoré písali že im test dlho ukazoval negatívny výsledok avšak boli tehotné no nepísali v príspevkoch že ich pichalo v podbrušku, no špinení ja nemám budem si musieť počkať či prídu mrchy alebo nie ale ďakujem za odpovede každej z vás 😊

soldi
1. júl 2018

@alexandricka97 tie prispevky odporucam brat s velkou rezervou, vacsinou to pisu zeny, ktore maju nepravidelny cyklus a spravidla vobec netusia, kedy vlastne otehotneli.
cize test im ukazoval negativny vysledok, lebo boli napr tyzden po oplodneni, aj ked boli uz 35dc.

dlhe roky som pomahala dievcatam otehotniet a radila, prisla som do kontaktu so stovkami tehotnych a ani jednej jedinej sa nestalo, ze by jej test na 14ty den po oplodneni neukazal 100% spravny vysledok - ci uz pozitivny alebo negativny.

kazdopadne Ti zelam, aby sa podarilo, co najskor, ono to pride presne v tej spravnej chvili 🙂

a este Ti poradim- neries priznaky. tie su totalne zavadzajuce a akurat sa budes na ne zbytocne upinat.

ked si si nie ista, urob test. na 99% bude vysledok na nom spravny.

drzim palce.

nadazdi
1. júl 2018

@alexandricka97 keď som bola prvý raz tehotná, tak som to zistila až takmer v 4 mesiaci, takze som sa nesledovala.. teraz však po pôrode som mala pár dni po sexe trochu ružovkavy výtok a bola som nafúknutá.. akože sranda, ale ostala som tehotná :D a teraz cítim úplne všetko, už sa bojím aj pohnúť.. ale tak to som 5 mesiacov po pôrode :D

antonia08karabin
1. júl 2018

Dnes ak si mala poslednu menstruaciu 15.6 si 16DC cize skor sa priklanam k ovulacii ale samozrejme ti zelam aby to bolo to druhe ☺

emakiki
1. júl 2018

@alexandricka97 mne test ukazal az na 34DC, ovulovala som na 15DC, takze tak o tych testoch... Viem to presne, ak by to chcel niekto spochybnit, chodila som na folikulometriu..

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@soldi ďakujem za radu, je to pravda moc sa na to upínam a je to zle, zbytočne budem skalamana a snažiť sa budem a nebudem si to ani užívať 🙂 je pravda že to príde samo a keď človek nečaká 😏 len akosi to babo tak chcem(e) že sa to nedá 😅 snažím sa to brat s rezervou 🙂
@nadazdi no tak to dosť neskoro :D niektoré ženy nemajú asi tak tie príznaky 😅 každá sme iná a aj to tehotenstvo ako čítam je iné zakaždým 😌😊 a to si otehotnela hneď po 6to nedelí asi však? 👀 a zvládať to v pohode že dve bábätka naraz? 🙂 aspoň si budú bližšie 😍
@antonia08karabin no možno to bude iba OVD a možno to druhé ale neviem 😏 nechám sa teda prekvapiť síce MS majú prísť až 19.7
@emakiki a ako ti merajú tu folikulometriu? Čo sa tam robi? 👀

asia83
1. júl 2018

@alexandricka97 Netreba sa na to tak sústrediť. Žena to intuitívne cíti, že je v nej nový život. Uhniezďovanie vajíčka necítiť, ja teda určite som to necítila.

nadazdi
1. júl 2018

@alexandricka97 rodila som 2.2 a otehotnela som 30.5 :D my sme spolu spali od pôrodu len 2x takze to viem :D od poslednej ms je to ale 8 týždeň 🙂 mala som všetky príznaky aj pred rokom ale ono keď sa prehnane nesleduješ tak každý jeden príznak je rovnaký ako ms 🙂

nela6
1. júl 2018

@alexandricka97 fakt je zbytocne riesit príznaky, pretoze sa zhodujú s príznakmi MS... Aj keby si mala vsetko na 100% rovnake 10r a zrazu zmena, moze to znamenat aj to, ze si zazila nieco co spravilo zmenu ako stres,vykyv v zivotosprave,chorobu...aj to je zbytocne riesit ze mam to jak hodinky atd....zrobit si prvy test v den ked mam mas ms, potom o tyzden ked nechodi ms a budes vediet 🙂

emakiki
1. júl 2018

@alexandricka97 chodila som k dr. a ona mi merala velkost folikulu, az kym nepraskol, rakze som presne vedela kedy sa mame snazit...

alexandricka97
autor
1. júl 2018

Dobre baby 😊😊 nechám to teda tak a skusim keď nepríde MS 🙂 vypustím to z hlavy aspoň čiastočne a ozvem sa potom keď spravím test 😊
@nadazdi no tak to Vám pekne gratulujem 😍😍

nadazdi
1. júl 2018

@alexandricka97 počuj inak trochu odveci, ale ja som po sexe presne vedela že a... teraz budem tehotná.. išla som si další deň kupit tabletku po, ale som na to zabudla, najlepšie zabudnutie v mojom živote :D určite aj ty máš v sebe takú nejaku vnútornú intuíciu, držím palce aj keď viem že to za hlavy nevypustiš Haha :D

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@nadazdi no ja práve neviem či je to tá moja intuícia lebo po dieťatku velmi túžim 😀 akože je vo mne niečo čo mi hovorí že budem maminou ale potom zasa aj niečo čo si mysli že preháňam 😏

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@emakiki aha :O to som nevedela že sa takto dá meriat 🙂

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@nadazdi a samozrejme verim ti že je to najlepšie zabudnutie na svete 😊😊 byt maminou musí byt super pocit 😍 a strašne sa na to teším vieš, odvzdy mám strašne rada detičky baviť sa a nimi, tešiť sa na to svoje ako mi bude 9 mesiacikov rast pod srdcom 😊 preto tak veľmi sa neviem dočkať ❤️

elizita
1. júl 2018

@alexandricka97 aky test si si robila? Mne test mamatest aj pepino ukazali // uz 22.den cyklu

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@elizita robila som si test, a rovno dva za sebou keďže prvý bol take sklamanie a chcela som až je na druhom niečo iné že ten prvý je zlý 😏😏 a kupovala som si ho v lekárni lebo kamarátka mi radila že v drogérii môžu mat aj staré po záruke len prelepené aby nebolo vidno že je starý, tak som bola v lekárni a obidva negatív :(

alexandricka97
autor
1. júl 2018
nadazdi
1. júl 2018

@alexandricka97 ja som deti ani nechcela a samé si ma našli 🙂 nájdu si aj teba, verím ti a budem na teba myslieť

alexandricka97
autor
1. júl 2018

@nadazdi ďakujem fakt si toho vážim 😊😊 idem spat baby rano do práce mám ranné a nechce sa mi už teraz 😂😂 ďakujem za rady 😊😊

elizita
1. júl 2018

@alexandricka97 myslela som skor znacku, mamatest ( z lekarne) si pise ze najcitlivejsi na trhu.. a asi by som tomu aj verila

alexandricka97
autor
2. júl 2018

@elizita to si už nepamätám veru aký to bol ale určite to nebol mamatest to by som si zapamätala asi 😏

deniskap
2. júl 2018

Ja obcas mavam tiez takuto bolestivu ovulaciu, prave vtedy som bola aj u dr,som myslela,ci to nie je nieco vazne a problem bol v tom,ze mi nevedelo prasknut vajicko a to bolelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre