Dá sa otehotnieť aj pri prvom nechránenom pohlavnom styku?

pikuli
27. nov 2020

Ahojte.. prvý krát som mala nechránený pohlavný styk so svojým partnerom.. A otázka je že či aj vtedy môžem otehotnieť? Trošku sa bojím..

mandarinka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robin30
27. nov 2020

@sara07 tiez ma toto napadlo.Dcera skoncila gymnazium ale s touto slecnou sa teda porovnat neda ani z tryskaca.Nase skolstvo asi vazne smeruje do zahuby ked toto z gymnazií vylezie.Dcera hovori piatimi jazykmi,prvy rok na pravach v hlave ma toho tolko,ze clovek az neveri ked ju pocuva,hlta knihu za knihou,ale ano je pravda,ze je cielavedoma a tvrdo makala aby sa dostala na pravo.Aby to neznelo ako chvala mam aj postihnute dieta,ktore nerozprava vobec.

dskjhfdlkdjhl
27. nov 2020

@robin30 su rozne gymnazia, z toho treba vychadzat.😉

robin30
27. nov 2020

@dskjhfdlkdjhl tak ja som zila v naivnej predatave,ze na gymnazium idu najlepsi ziaci zo zakladnej skoly

zirafienka
27. nov 2020

@robin30 ale tu je vidieť, že záujem je o niečo iné, ako o štúdium...

dskjhfdlkdjhl
27. nov 2020

@robin30 to platilo, ked sme na gymnazium isli my (mam uz dospelu dceru), teraz je menej deti, viac gymnazii, takze logicky ta uroven na niektorych gymnaziach bude taka ucnovkova.

puklica13
27. nov 2020

Pre lasku boziu..dufam ze toto sa tak skoro nerozmnozi🤣🤣🤣

nevenka
27. nov 2020

Ludia, vsak moj 7 rocny syn vie, na co sluzi zlcnik, pankreas a oblicky, pluca...a kedze je doba "covidova", tak ho uz ucim aj rozdiel medzi virusom a bakteriou a uz som mu vysvetlovala aj DNA. Samozrejme, zjednodusila som mu to, ze kazda ziva bytost sa klada z buniek a tie bunky maju akysi kod, podla ktoreho vieme zistit, ci je to holub, jasterica alebo clovek. Este sa na detaily rozmnozovania nepytal, ale coskoro to pride. Ale aby v 4. rocniku gymnazia sa taketo veci baba pytala, to mi hlava neberie. Ja som minimalne to vedela, ze bez ochrany s nikym nic, lebo moze byt z toho dieta...Jasne, ze som vedela viac, ale aspon to minimum by som ocakavala...🤔

mpg
28. nov 2020

@puklica13 To je všeobecne pravda, že rýchlejšie sa rozmnožujú nezodpovední,
tí zodpovední, ktorí myslia na budúcnosť primerane tomu aj postupujú. Ale teraz je to dosť rozšírené, že mladí končiaci strednú školu majú dosť slabý prehľad a ak nemajú ani v rodine niekoho, kto im to vysvetlí, tak im vstup do reálneho života môže priniesť veľa prekvapení a budú sa ešte dlho učiť na vlastnej koži. Aj to je veľmi rozšírené, že stredoškolák nemá gramatiku ani na takej použiteľnej úrovni ako mal niekedy deviatak.
Aj keď je teraz viac možnosti cez internet si všeličo zistiť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
28. nov 2020

Ano ja v 34, po 3,5 roku iba s ochranou a zrazu bum. Ale my sme to chceli a teda stastie doprialo na prvy pokus

sara07
28. nov 2020

@pikuli no dám si sem obrázky aby si pochopila čo za ........................................................... si napísala, to že ty sa vycikáš tak to nič nevyplaví ,dala som si námahu a stiahla som to z materiálov pre základnú školu
takže pozri si obrázky aby si pochopila
toto je verejné forum čiže mám rovnaké pravo sem písat ako ty

https://oskole.detiamy.sk/clanok/pohlavna-susta...

mily7
28. nov 2020

@pikuli vieš čo aj tak si hlúpa. Prepáč, alebo neprepac. Buď máš vek na sex a s tým ak dosť vedomosti alebo nemáš očividne vedomosti o vlastnom tele,keďze predovšetkým ide o tvoje telo,tvoju budúcnost a nemáš čo sexovať. Bodka. To už čo za človeka ide do styku s tým,že veď nemám všetko v poriadku,nemusím hneď otehotnieť,dáme to bez ochrany? Len nejaká mladá baba..ktorá potom ozaj nemá čo do toho styku ísť.

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erickatt
28. nov 2020

@pikuli jasné. 16.9 svadba a 17 .9 prvý sex. A už ma 24 rokov.

avril299
28. nov 2020

nic v zlom, ale na to, ze chodis na gymnazium si pekne blba a ano ani za mnou nikto neprisiel s navodom

pikuli
autor
28. nov 2020

I Can seee that everyone here are so fuckin' jelous because they missed make love with their love and of course they do not enjoy it. I am just sorry for your kids.. for your family members..

babydesire
29. nov 2020

Toto je ten problem pruderneho Slovenska - ked pomaly dospele dievcata nevedia nic o zenskych pohlavnych organoch a fungovani zenskeho tela..sa cudujem ze v dnesnej prekomunikovanej dobe plnej reci okolo sexu a vsetkeho okolo toho este mnohe nevedia zakladne veci. A to som si myslela ze ked bude mat moja dcera vek na vsetko toto nebudem ta ktora ju do toho ako prva zasvati ale bude to moderna internetova doba a sexualna otvorenost. Asi dostanem predsa len sancu jrj vsetko vysvetlit 🙂.

babydesire
29. nov 2020

@pikuli anglictina ti v tejto diskusii nepomoze..tu ide o to,ze si si radsej tieto veci mala vygooglit nez pisat na konika...

A z nechraneneho pohlavneho styku sa da otehotniet - za spravnych podmienok (ak su obaja zdravy, pohlavne zrely, prebehla; vulka v case sexu ci par dva tri dni ponom - to su tie tzv.plodne dni) ..

viikkki
29. nov 2020

Môžeš, ak si myslíš ze tým ze ti pukla panenská blana a mala si tam troska krvy neotehotnies si na veľkom omyle... Tehotná byť môžeš, chod si kúpiť tabletku po alebo ak nechceš dat do seba to svinstvo ja som pred pár rokmi keď som nechcela otehotnieť pila alchemilkovy čaj 3krat denne 10dni od nechráneneho styku(vcase ovulácie) a menštruácia mi prišla ale možno to bola len náhoda neviem... Skus to vyskúšať a ostáva ti len modliť sa... Ak neurobíš nič z toho o 14 dní si sprav tehotenský test a budeš vedieť na com si... Styk bol koľko dní od poslednej menštruácie? Alebo koľko dní pred ďalšou menštruáciou?

babydesire
29. nov 2020

Teraz citam tak zrychlene aj dalsie prispevky..ako nemohli stihnut na biologii na zakladke ludske telo? Uz to neni ako ked ja som chodila na zakladku ? - 7.rocnik Prirodoveda - biologia cloveka.dalsia chyba Biologia - ludsky organizmus, tak ako nemohli na biologii stihnut ludske teli ked je to to iste a uci sa to cely jefen rocnik?!?

pikuli
autor
29. nov 2020

@viikkki mala som len špinenie pred 7 dňami pred pohlavným stykom.. lebo menzes nemám previdelne..

leuska1991
15. sep 2021

@anjelicek26 tak😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre