Doktor na sone nič nevidel

ivka189
3. nov 2021

Ahojte baby prosim Vás, chcem sa opytat robila som si tehotenske testy a oba mi vysli pozitivne, 2 tyzdne mi meska a dnes na sone doktor nic nevidel. Mozem byt tehotna ?

ivik4
3. nov 2021

Mozes ja som tak bola, zakazdym lebo mam ovulaciu dost neskoro

haley7897
3. nov 2021

Môže byť, že bolo priskoro na scan. Na Slovensku ich robia častokrát skôr ako je šanca vôbec niečo vidieť.

anjelicek26
3. nov 2021

Na sone vidno nieco od hcg tisic...ty si robis testy, ktore raguju od hcg kolko? 10?25? a este nie su uplne silne...takze nema ako co vidiet... sprav si termin na sono najskor o dva tyzdne, test ti dovtedy zosilnie. Tehotna si urcite.

anjelicek26
3. nov 2021

@ivik4 tak tak, my sme syna spravili 2 dni pred menstruaciou, proste sa ovulacia posunula...

wokokoza
3. nov 2021

Kamarátka to tiež takto mala, že testy pozitívne, ale na sone nič nebolo vidno. Tak ju objednal doktor až o niekoľko týždňov a potom sa to potvrdilo 🙂

lesnajahodka
3. nov 2021

Ja tak isto! Test pozitívne, sono nic. Skús ísť neskôr zas 🙂) držim palce

alexandra2468
3. nov 2021

Ja som išla na sono až 2 týždne po tom ako som mala vyslovene kolajnice na teste. Vtedy býva už aj akcia srdca.
Takže ak máš takéto slabé čiarky, tak nemusel ešte nič vidieť.

loginexistuje
3. nov 2021

je zbytocne chodit skoro k lekarovi idealne az 7 tt tj tri tyzdne po vynechani menzesu

nafka0483
3. nov 2021

@ivka189 Moze byt, lekar mal auomaticky vziat krv na hcg - vzal?

veronice
3. nov 2021

@ivka189 no a presne pre toto ma prve sono zmysel az od 8-9tt. Aby si sa zbytocne nestresovala 😉 a ak si mala predchadzajuce problemy skrz ktore je nutne detekovat tehotenstvo co najskor tam ti mal vziat radsej krv. 2 tyzdne po meskani ms tam este ozaj toho moc nemusi byt vidno...

helus888
3. nov 2021

@ivka189 môj doktor videl už keď mi meškalo 3 deň. Po týždni mi spravil ďalší a už mám aj fotku

noemi155
3. nov 2021

@loginexistuje no každá to má inak
Za mna je ísť radšej zbytocne a byt si istá ,ako čakať niekoľko týždňov…
Mne sa oplatilo vždy ísť hneď ,aj keď prvé som síce potratila,ale druhé mam už pri sebe
A dôvod ,hematóm obe tehotenstva….

ivka189
autor
3. nov 2021

@ivik4 hcg z krvi 139

ivka189
autor
3. nov 2021

@veronice hcg z krvi 139

ivka189
autor
3. nov 2021
nafka0483
3. nov 2021

@ivka189 Treba ist za dva dni zas na krv, ak stupne ako ma, tak si mala velmi posunutu ovulaciu. Ak nestupne ako ma, pripadne klesne, tak bud ide o biochemicke, alebo treba kontrolovat ci nebude mimomaternicove (aj ked vtedy hcg praveze riadne stupa len na sone nic).

majkapple
4. nov 2021

@ivka189 tehotná si určite ale ešte je priskoro aby niečo videl... Na sone je niečo vidieť až od hcg 1000 a viac záleží na prístroji... Ja keď som čakala dcérku tak tiež som hneď utekala k lekárovi a tiež ešte nič nevidel.. O 2 týždne neskôr už tam krásne blikalo srdiečko... Momentálne mi mešká 4 dni (podľa poslednej ms by som mala byt 4+2tt)a testy mam pozitívne no k lekárovi sa chystám až o 3 týždne...snad už bude biť ❤️🙏

ivka189
autor
5. nov 2021

@majkapple dnes hcg po dvojdnoch z 139 na 450 ❤️

majkapple
5. nov 2021

@ivka189 držím prsty... Zatiaľ to krásne rastie... I ked mne sa stalo ze som mala v jeden deň hcg 920... Na druhý deň vyše 1300 a na Sone stále nebolo nič vidieť a aj som vtedy potratila.... Ale nechcem tým určite povedať ze to bude aj tvoj prípad... Ja som vtedy aj spinila.... Podľa mňa ty si mala len posunutu ovu a zato máš ešte takýto testom slabší a ani na sone ešte nie nevidno... Mne dnes meškajú 5.den a včera som mala takýto test aj keď nie z ranného moču tak tiež sa len modlím aby bolo všetko v poriadku... Robím do istoty test každý deň aby som videla ci silnejší a teda stúpa aj hcg... Tie modré sú 10kove a zelené 25kove.... Dnes som si robila 25kovy ale inú značku a už aj tam je výraznejšia druhá čiarka tak snáď to vyjde 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre