Dostala som menzes, ale je mi na vracanie. Môžem byť tehotná?

frantisekhav
31. jan 2022

no tak nakoniec som menštruaciu dostala meškala mi 3 dni ako mala ale stale mi je zle na vracanie a mam bolesti myslite že tehotna budem? treba robiť test aj ked mam ešt renšturciu?

tosomja
31. jan 2022

@frantisekhav keď máš normálne silnú, klasickú ako inokedy, tak nie, nie si tehotná.

frantisekhav
autor
31. jan 2022

@tosomja mam taku strednu

frantisekhav
autor
31. jan 2022

@tosomja neni slaba ale uz ju mam 5 dni

ruzovakrava
31. jan 2022

@frantisekhav čo tak si spraviť test? To je asi to najzákladnejšie čo môžeš urobiť, my tu nie sme veštice 🙂 ale pokiaľ máš normálnu MS tak asi ťažko budeš tehotná, zle ti môže byť aj z veľa iných dôvodov

jaskolka
31. jan 2022

Zle ti môže byť aj z menštruácie, keď normálne krvacas, tak je veľmi nízka možnosť, že si tehotná. Ak chceš, pre vlastny kľud si kúp test a uvidíš.

ankare
31. jan 2022

@frantisekhav podľa mňa nie si tehotna

fridi96
31. jan 2022

Ja som menštruáciu mala este 3 mesiace aj keď som bola tehotná ... len test povie alebo Dr. 🙂

frantisekhav
autor
31. jan 2022

@jaskolka prvy den slabo a potom už normalne

jaskolka
31. jan 2022

@frantisekhav veď to je úplne normálne, že prvý deň je slabšie krvácanie.
Inak máš tu už aspoň 3 témy, (aj v mužskom rode, kde píšeš, že si možno oplodnil priateľku 🙈🙉) kde ti píšu ženy, že je minimálne šanca, že si tehotná, máš aj testy negatívne, máš menzes....
Z čoho máš stále pocit, že "ci náhodou nie si tehotná.?"
To sa tak hrozne bojíš, že si tehotná, alebo zúfalo chceš byt tehotná?Lebo to mi príde už ako posadnutost

levandulova111
10. feb 2022

@fridi96 ahoj, môžem sa spýtať aká tá menštruácia bola, či dlhá, krátka, silná, slabá? Ja som v januári mala na chlp presne, ale trvala len dva dni a bola slabučká. Teraz som dostala tiež presne na chlp (7.2.) ale znovu trvala len dva dni, bola síce taká silnejšia než tá minule, ale nie nejak moc, no a na tretí deň ráno len vyčistenie a odvtedy nič.. A obidve mrchy som nemala tie zrazeniny ako inokedy.
Test som si robila dnes (na odporúčanie), ale ani náznak...

fridi96
10. feb 2022

@levandulova111 normálna 5-6 dni trvalo, a mala som tuším prvé 2 mesiace, ja som do vtedy vôbec nemyslela na to ze som tehotná az potom keď neprišla mrcha na tretí mesiac som išla k dr takže už som bola vtedy v 7tt :D

fridi96
10. feb 2022

@levandulova111 ale to by si už mala pozitívny test 🙂 keď už takto si 2 mesiace 🙂 ja by som radšej skočila ku dr

levandulova111
11. feb 2022

@fridi96 práveže od styku "naplno" je to dnes ešte len 5 týždňov... 7.1. sme mali styk, 10.1. došlo to dvojdňové skôr spinenie, než mrcha.. Potom styk 21.1. a teraz 7.2. zas dva dni mrcha, aj to ani nie, že mrcha... Čiže suma sumárum od obidvoch stykoch je to cca 3-5 týždňov.. A test som robila z poobedného moču 🤦 nenapadlo mi, že ubehol od styku tak krátky čas, až keď som si pozrela menštruačný kalendár. Samozrejme, že sa nehádam, ani si nič nechcem nahovárať, môže to byť čokoľvek, len ma zaujímal tvoj prípad 😊 k dr skočím, keď zoženiem inú, k svojej nejdem už ani za milión... 😣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre