Druhá čiarka na teste a menzes

zuzana_23
21. mar 2013

vcera vecer som si robila test ukazalo mi druhu ciarku slabu tyzden pred tym tiez slabe ciarky tam boli ale dnes rano dosla mrcha neviem si to vysvetlit som totalne zmatena ....vie mi niekto povedat co sa stalo,???? dakujem za vsetky odpovede...

soldi
21. mar 2013

@zuzana_23 pravdepodobne sa jednalo o biochemicke tehotenstvo, kedy hned na zaciatku dojde chybe v deleni a oplodnene vajicko sa nevyvija tak ako ma, nasledne pride menstruacia a s nou vajicko odide. konci takto cca 80% oplodnenych vajicok. je mi to luto.

janinka19862
21. mar 2013

ja mam take zvlastne bolenie pod brusku a som strasne unavena. a pred tyzdnom som male take stavy ze hladna fest a z nicoho nic mi prislo zle. Ale kedze som nemala uz 9 mesiacov menzes pre liecbu endometriozy som z toho zmatena pretoze mam pocit ci to nebudu priznaky mrchy. Alebo sa uz velmi kontorlujem a domyslam si????? kedze sa o babo snazime uz 2,5 roka a stale ziadny vysledok ☹(((

zuzana_23
autor
21. mar 2013

@soldi :( tak co uz ale dakujem pekne za odpoved

karin1234
21. mar 2013

presne tak ako hovori
@soldi

jurko2008
21. mar 2013

@janinka19862 Dobrý večer a to vám neprekaža ked nemate menzes.ja viem pochopit,ženu ked nema 3 mesiace,ale 9 mesiacov je pri vela.Gynekolog Vam na to čo povedal...

janinka19862
21. mar 2013

no ved oni ma liecili po LPK pre endometriozu. Ako oni povedali vyvolali mi umele otehotnenie. No tak to si neviet predstavi co sa so mnou robilo. Zmeny nalad, rozne bolesti, uzivala som lieky na kosti pretoze injekcie co mi pichali kazdy mesiac mi pohlcovali vapnik a pod no ze nikomu to fakt neprajem ☹

janinka19862
21. mar 2013

@jurko2008 no ved oni ma liecili po LPK pre endometriozu. Ako oni povedali vyvolali mi umele otehotnenie. No tak to si neviete predstavit co sa so mnou robilo. Zmeny nalad, rozne bolesti, uzivala som lieky na kosti pretoze injekcie co mi pichali kazdy mesiac mi pohcovali vapnik a pod...... no ze nikomu to neprajem fakt 🙂

mimka11111
21. mar 2013

@zuzana_23 ahoj,neviem,čo sa stalo tebe,ale ja som mala presne ten istý problém..aj po mms som mala pozitívny tehot.test,aj ked slabúčko....mms mi v ten cyklus ani neskončila,resp. "skončila" až na to, že som mala celý cyklus po mms špinenie....vyšetrenie nepreukázalo ani tehotenstvo, ani žiadnu cystu....vraj len hormonálna porucha...v další cyklus som už mala normálnu mms a po jej skončení už žiadne špinenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre