Dvakrát som vynechala tabletku a mešká mi menzes

bubus2211
14. mar 2013

Ahojte,dufam ze mi vie niekto poradit .Mam 4 mesacneho syna.Od decembra beirem antikoncepciu Dienorette,v januari som dostala menzes normalne ked som uz dobrala tabletky ale teraz nie,uz od februara mi meska a asi 2X som si vynechala tabletku.Mam taky pocit ako palenie v maternicni,tak dufam ze nic nebude lebo od antikoncapcii nemozem byt tehotna ?! Mam pravdu?Dakujem za odpovede

gretka2
14. mar 2013

No asi si robis srandu...
No ak si vynechala 2 tabletky (?!)...sa ucinok HAK rapidne znizuje (az straca)....moze to byt gynekologicky problem, ale kludne mozes byt aj tehotna. Sprav si test a uvidis. Cez internet ti asi nikto neurci diagnozu...
Ked uz beries tabletky, treba ich brat kazdy den (samozrejme okrem pauzy), nevynechat ani jednu !!! lebo..........

bubus2211
autor
14. mar 2013

Nikdy som nebrala ziadne tabletky a za to som si zabudla zobrat 😒 Tak uz som robila pred 2 tydnami a bol negat.,ale zajtra si to asi zopakujem.No ja si myslim ze mi meska lebo som po porode . 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre