Escapelle počas dojčenia

swojska
7. máj 2013

prosim aby mi pisali mamicky co maju osobnu skusenost..dojcim a a maly ma 3,5mesiaca..mali sme s muzom sex a skoncilo to nehodou ☹ ..dalsia dieta si teraz nemozeme dovolit,prosim nepisat nazory, ze na to sme mali mysliet skor, proste stalo sa.
bojim sa ze mozem prist o mlieko..maly nexe papkat s flasky, takze si nemoźem ani odstat..aj ked pisu ze si tbl mozem dat po kojeni, nemam stoho dobry pocit.

gretka2
7. máj 2013

Toto som nasla na nete, je to z letaku:

Kedy máte byť zvlášť opatrná pri užívaní Escapelle?
Ak dojčíte
Veľmi malé množstvo liečiva tohto lieku sa môže objaviť vo vašom materskom mlieku. Nie je pravdepodobné, že by uškodilo dieťaťu, ale ak sa obávate, môžete užiť svoju tabletu hneď po dojčení. Týmto spôsobom užijete tabletu správne pred nasledujúcim dojčením a znížite tak množstvo liečiva, ktoré by vaše dieťa užilo spolu s materským mliekom.

swojska
autor
7. máj 2013

@gretka2 dakujem za rada, to som si aj ja precitala,,rada by som skor nasla mamicku co to osobne skusila 😉

gretka2
7. máj 2013

Skus si precitat toto (ak si to uz necitala🙂 ) http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?...
Ak dojcis casto (co je u malinkeho mimi pravdepodobne), tak je pravdepodobnost mala. Aj ked sa urcite ozvu mamicky, ktore otehotneli pocas dojcenia... A zalezi aj od toho, ci uz mas menzes...
Viem, ze je to tazke, cas na uzitie tabletky bezi, bojis sa o mliecko, a na druhej strane, je tu malicka moznost, ze tehotna si, a nehodi sa vam to...
Kazdopadne ti zelam, nech nie si tehotna (ale az to budes chciet 🙂 )

swojska
autor
7. máj 2013

@gretka2 dakujem super clanok,,,ja maleho dojcim neustale, napoziadanie, cumlik nema,,ani s flasky nepije, prikladam ho aj ked je v srese, ked place

gretka2
7. máj 2013

@swojska tak o par tyzdnov nech ti vyjde nagativny test 🙂 Neboj, drzim palce.

boraborscova
12. aug 2015

20 hod po uziti escapelle som nadojcila 1,5 rocnu dcerku. Do 3 hod zacala davit - niekolkokrat v priebehu hod. Gyn sa k tomuto nechcel vyjadrit a tak idem knpediatricke, kedze po niekolkych hodinach opat davila. Baby, ak uz ste v takejto situacii, nedojcit aspon 4 dni. Velmi si to vycitam a to podla letaku staci pockat 8 hod, ja som cakala celt den - cez 20 hod....hadam tato infa pomoze inej mamine

sante11
18. jan 2017

Ja som po uziti Escapelle po 24 hod nakojila 6mes.babatko, sice sa nestalo nic akutne, ale od toho kojenia je uz tyzden placlive a velmi pohyblive, hadze sa a mece nozkami a ruckami, asi 300% viac ako predtym, cely tyzden kazdu noc preplakalo, velmi lutujem, ze som tiez 3-4 dni nepockala a kojila som dalej, zajtra idem k pediatricke, dufam, ze to prejde. Dajte si maminy na to pozor, to co je v letaku, asi celkom nesedi s realom.

kelepetke
19. máj 2022

Escapelle ako kazda antikoncepcia sa rozklada v peceni, pomocou enzymov. Tento proces mozme podporit konzumaciou caju z lubovnika. Zalezi vsak aj na metabolizme ako rychlo si s tym poradi. Tiez sa mi pred par dnami stala takato nehoda. Kupili sme UM. Vzdy ked som nakrmila malu, odsala si mlieko, pila vela tekutin, tento lubovnik som vynechala, lebo viem, ze mam rychly metabolizmus. Chcela som pockat aspon 48 hodin, ale bola som nutena ju nakojit po 38 hodinach uz, lebo dostala horucky a nespala celu noc. A vsetko je teda ok. Takze myslim, ze tie 2 dni su fajn na to, aby to uz babatku neskodilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre