Hnedastý až krvavý výtok, bolesť podbruška. Čo to je?

22ivanka22
14. mar 2013

Ahojte. Chcela by som sa s Vami poradiť. V piatok 8.3.2013 mi skončila ms. Lenže od včera 13.3. mám opäť také hnedasté až krvavé výtoky a priveľmi ma bolí celé podbruško, ako pred ms. A som strašneeeeeeee náladová. Neviem mi niekto poradiť? Mám ísť pre istotu k doktorke, alebo si mám robiť test?
O bábo sa snažíme už 2 roky, tak sa aj trošku bojím, čo sa deje :(
Ďakujem za možné rady.

kveta
14. mar 2013

@22ivanka22 Cysta na vajecniku, zahniezdovanie miminka, mimomaternicove tehotenstvo,... Chce to lekara.

peptina
14. mar 2013

@22ivanka22 ahoj,mozem ti posunut link na www.gynda.sk a tam gynekolog a gynekologicka ti odpovedia na vsetky otazky ...len sa musis zaregistrovat,je to super stranka ak potrebujes hned radu 🙂 skus tam napisat 😉

matuskova003
14. mar 2013

jaso mmala teraz to iste. može to byt čokolvek,. vm ojom pripade netušim ani ja ani lekarka čo to bolo ..

nibiru
14. mar 2013

jednoznačne lekar bolesti podbruška krvacanie mimo ms može znamenat aj onkologicke ochorenie,chlamýdie,cisty atd.. najskor vysetrenie nech sa vsetko vyuci!

siska765
14. mar 2013

ale moze to byt aj zahniezdovanie vajicka takze kludne aj pozitivna sprava ae jednoznacne by som isla k lekarovi 😖

anjelikdianka
14. mar 2013

Toto by zaujímalo aj mňa,lebo mám ten istí problém.Ja som mala tiež taký krvavý výtok na 9.deň cyklu a bolesť v podbrušku.Ja mám 24-25 dnové cykly.Ja som myslela aj na to že som mala trošku skôr ovuláciu,ale zasa pred tím som nikdy pri ovulácii nešpinila.

22ivanka22
autor
14. mar 2013

Veď práve, že ani ja netuším, čo a ako.. Cysty na vaječníkoch nemám, to mám vylúčené, lebo si robím všetky potrebné vyšetrenia na umelé oplodnenie. Ale zarazilo ma to, lebo som takýto stav nemala vôbec :( .
Myslíte, že by to mohlo byť aj zahniezdenie, aj keď som mala ms?
Asi pôjdem zajtra 15.3. k lekárke, aby som všetko vylúčila. Ale skúsim aj napísať na www.gynda.sk . Inak, ďakujem za tú stránku 🙂 .

anjelikdianka
15. mar 2013

22ivanka22 Ahoj čo nového?Bola si u lekárky?Ak áno,môžeš sa snami podeliť čo ti na to krvácanie povedali?

22ivanka22
autor
1. máj 2013

@anjelikdianka Ahoj. Nie, nie som ☹ . Ale už konečne sme sa s partnerom objednali do Heliosu - Martin. 2 roky sú už na mňa veľa, čo sa týka snaženia, tak ideme tam a uvidíme čo sa bude diať. A ty ako? Tiež vidím, že sa snažíte.

pirhina
1. máj 2013

@22ivanka22 baby ked sa snazite skusali ste ovulacne testy alebo meranie bazalnej teploty mne to pomohlo a tiez 2 roky nic

anjelikdianka
1. máj 2013

@22ivanka22 ešte ani nám sa to nepodarilo ☹ držím palce aby si čím skôr bola tehu. 🙂 snažíme sa dalej........nevzdáváme to.🙂

siska765
1. máj 2013

ja mavam posledny tyzden pichanie a pobolivanie na vajecnikoch raz na jednej starne raz na druhej strane,minuly tyzden som mala ovu ale neviem ktory den presne,snazime cca 3.mesiac,davam si inofolic a minuly mesiac aj clostil,dnes ma popichava na lavom vajecniku,tak uz neviem ,kedze nemam pravidelnu MS tak sa riadim iba tym ze min.mes. som mala 5.4. tak ak 5.5. nedojde testnem sa.Zatiel nebadam ziaden vytok krvavy tak neviem

ivussicek
9. júl 2016

Ahojte chcela by som radu od vas ak by ste mi mohli poradit.. V nedelu mi sloncila MS, a s priatelom sme vtedy mali sex no o par dni vo stvrtok na vecer mi isla slabo ruzova krv..neviem mozem byt tehotna ? Ziadne priznaky nemam iba sem tam ma bolelo v podbrusku a krize ma bolia..dakujem za radi, som zufala ☹

sibalka21
9. júl 2016

@ivussicek je velmi nepravdepodobne ze si mala vtedy ovulaciu a ze by si mala 4 dni po sexe priznaky ( to je skor nemozne) ale keby si ich uz aj mala, musela by si mat dostatocne vysoke hcg v krvi, cize si musis jedine sparvit testm aj ked si nemyslim ze to je mozne... jedine ze by si mohla byt tehotna z predchadzajuceho cyklu

yollanda
9. júl 2016

alebo ovulacne krvacanie

ivussicek
9. júl 2016

@sibalka21 vraj sa da otehotniet aj cez MS..ale neviem mala som to iba dva dni tu slabo ruzovu krv.. Mozno to je nieco ine neviem

julka31111
18. júl 2016

Ahojky babenocky viem ze ČEZ internet vela nezistim ale som nedockava kým pojem k lekarke jedno babeno už mám som rok a dva měsíce po porode mám problém menstruaci u som dostala 8jula trval 5dni no 14teho SME mali nechráněný sex a dnes som mala hnědý výtok taky flak jako oba jed som sa utrpěla na WC inak nic bolí ma podbrusko,chrbat som nervna jak divy pes jako o babetko sa nesnazime AK přídě přídě ale chcela by som vediet asi co to možné byt dík babenkyppěkný vecer

bullock
16. jan 2017

Ahoj 👋 Som v 10 týždný tehotenstva a pred 2 dňami som začala krvácať. To krvácanie bolo prerušované a dosť silné, ale na nohavičkách nebolo nič, len keď som sa utrela, na druhý deň len slabý hnedý výtok a bolesti pod bruškom. Som v UK zdravotná starostlivosť je tu o ničom. Zobrali mi moč a o dva dní na ultrazvuk. Som zvedavá, strašne chceme bábätko a je to naše prvé nechcem o to maličké stvorenie prísť. Poraďte mi prosím ☹

bosoriak
16. jan 2017

@bullock ahoj, v tomto skorom stadiu sa bohuzial neda robit nic. Mohli by ti dat lieky "na udrzanie", ale v skutocnosti sa tie lieky predpisuju len v dobrej viere, ze trochu pomozu. Ak ma vsak plod vaznu poruchu, nepomoze ani ked budes 24 hodin denne lezat a naopak, ak sa ma tehotenstvo udrzat, mozes byt aj pod lavinou. Mrzi ma, ze si to zazivas, ale naozaj sa neda robit vobec nic, len cakat. Bohuzial ja ked som krvacala, nikdy to nedopadlo dobre, zazila som si to dvakrat. Na povzbudenie, je kopec zien, co cely prvy trimester krvacali a donosili zdrave deti. Treba naozaj len cakat.
Drzim palce.

sibalka21
16. jan 2017

@bullock V UK to nechavaju do 12tt na prirodu.... Ale krvacanie nemozes predsa brat za silne, ked ho mas len pri utreti.... AK silno krvacas v tehu, znamena to, ze potrebujes vlozku, ako pri MS... AK to tak mas a mas aj bolesti, s velkou pravdepodobnostou o babo prides... Drzim palce

patricia299
1. feb 2017

Dobrý deň, už piaty deň mám hnedý výtok a dva dni aj bolesti v podbrušku. Mám jeden alebo dva dni pred menštruáciou a ku gynekologičke som objednaná až v pondelok. Rok beriem HAK, takže neviem či by to mohlo byť tehotenstvo. Vedeli by ste mi poradiť?

lucka8787
1. feb 2017

@patricia299 ak beries HAK, musí ta vyšetriť dr. Môže to byť hormonálne nerovnovaha, HAK ti nemusí sadnúť...

cataleya2019
15. máj 2020

Ahojte,s priatelom sa snazime posledny 1 rok o babetko uz mi meskalo 6 dni dneska mi prisla ms ale ina ako obvykle,najprv slabo ruzova a potom do hneda a trosilinku silno ruzova moze to byt tehotenstvo?? som zufala pomozte

misel000
5. júl 2020

Ahojte chcela by som.sa svami poradiť ,menzes som mala dostať 23juna ,do dnes som nedostala , robila som si test bol negatívny , už trety deň mám hnedý výtok,boli ma aj žalúdok a ladviny cotoje ??? U lekára som bola zatiaľ som len objednaná čakám,neviete čo to je? Bojím sa či nemám cistu ,ďakujem ❤️

vm123
29. sep 2020

Ahojte 🙂) chcem sa opýtať čo to môže byť keď ms mám mať až o 3 týždne ale už štvrtý deň mám hnedý výtok. Najprv len sem tam a málo ale na ten štvrtý deň už intenzívnejší. Bolelo ma aj podbruško ako pred ms až ma v ňom pichalo a taktiež aj na ľavej strane brucha. Podbruško mám nafuknuté mala som aj teplotu. Boleli ma aj kríže aj ľadviny a ako keby aj boky alebo ako to opísať. Beriem hak takže tehotná určite nebudem.
Vopred ďakujem za odpovede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre