Iné príznaky v druhom tehotenstve

29. júl 2020

Ahojte, mali ste to tak, že v druhom tehotenstve neboli veľké príznaky? Som pár dní po vynechaní ms, test pozitívny. Viem, že je skoro, ale v prvom ma už pár dní pred meškaním veľmi boleli prsia (bežne som to nemala). Bol to vlastne môj hlavný príznak. Teraz nič. Bojím sa, či mám dosť hormónov. Stretli ste sa s niečím takým? Ako to dopadlo?

diaalex
29. júl 2020

Ja mám za sebou len prvé tehu, ale kebyže mi nevynechá ms ani neviem o tehotenstve. Počas celého tehu žiaden príznak som nemala a malá sa narodila 2.den po termíne, spontánne a zdravá 🙂

vilma7
29. júl 2020

Ja som nemala žiadne príznaky aniv jednom z 2 tehotenstvach. Takže pohoda.

jeanne14
29. júl 2020

Pri prvom mi prišlo na nočnej v práci veľmi zle, čuch som mala nesmierne citlivý, a zvláštnu chuť po železe v ústach. Tak som už tušila že sa niečo deje, potom neprišla ms atď atď 😉
Teraz druhé tehotenstvo - nič, len obrovská chuť na lasagne, ale to som nebrala vtedy ako príznak, myslela som si že mám len chuť keď som ich dlho nejedla 😂 a teda až okolo 8-9tt som začala zvraciat, začali ma prsia bolieť atď.

siska53
29. júl 2020

Kazde tehu je ine.. pro oboch som.mala uplne ine príznaky.

evuska135
29. júl 2020

Mne sa pri druhom tehu nieco nezdalo, ked mi nezacalo byt zle a stratili sa mi bolesti v prsiach,mala som zleho tusaka, nakoniec MA, dalsie tehu je teraz, od 6tt hrozne nevolnosti tak uz som bola kludnejsia uz 37tt za chvilku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre