Je ružový výtok znakom tehotenstva?

lola0904
3. dec 2012

Ahojte baby! Viem, že je to už veľa krát mienená téma ale stále v nej nemám jasno. Mali ste už niekto skúsenosť s týmto ružovým výtokom? Je to príznak tehotenstva ? Vopred ďakujem ....

dadkali
7. sep 2016

mam ten isty problem ☹ no menstruacia mam dostat o 2tyzdne a tehotna byt nemozem,lebo mam Danu

sibalka21
7. sep 2016

@dadkali mas 2 tyzdne do ms cize su to ovulacne priznaky

patkaamirko
9. nov 2016

Baby mali ste už niekedy 3 dní po ms ružový výtok ?bola som parku s malým, zrazu som zacitila vlhkosť, keď som prišla domov tak som mala na gatkach vytok, bol slabulinko hnedy až ružový..ms som mala slabucku a test negativny . Máte s tým skúsenost? 🙂 :*

amanda444
22. feb 2017

Caute baby.uz 4 dni mi meskaju,a dnes mam vlozku celý den a stale nic,iba ked idem na zachod a utrem sa tak mam take trosku ruzove ale vložka stale čistá.neboli ma ani brusko ani citlive prsia nemam nic mi neni.co to moze byt.este sa mi toto nestalo.vzdy dostanem na cas.presne na den aj na hodinu

koalexandra
13. apr 2017

Dobrý večer, potrebujem poradiť. Sex s priateľom sme mali 13.03. Cez ovu, mali sme prerušovanú súlož ale stať sa môže hoci čo. O 2 týždne na to som sla na gyndu, predpísal mi antiku . Začala som ju brat, po menzese som začala mať spinenie hnedé, ktoré trvalo 2t. Včera bil vytok krvavý a dnes ružový.
Myslite, že je možné, že som tehotná ? S priateľom zatiaľ bábo neplánujem, ale stáva sa 🙂)

ivka973
29. dec 2017

@marcopollo ahoj si ešte tu na MK? 🙂

marcopollo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyandy
23. júl 2018

@salalienka Ahoj, riešim teraz podobný problém ako ty.. Bola si vtedy tehotná? ako to pokračovala s tým výtokom?

blondynka1
13. nov 2018

Ahoj aj ja sa pridám k téme, menzes mi mešká týždeň a dnes ružový výtok a zvýšená BT okolo 37,3 môže to byť tehotenstvo?

solinkarka
13. nov 2018

@blondynka1 test?

blondynka1
13. nov 2018

@solinkarka ešte som si nerobila neviem či mi už ukáže ale viem že po styku ktorý by bol za tehotenstvom bol pre 13 dnami

solinkarka
13. nov 2018

@blondynka1 styk za tehotenstvom? Nechapem....tutu mutu bol pred 13dnami?

ladyandy
13. nov 2018

@blondynka1 ja som tehotná bola, teraz som v 20 tt 🙂 takže podľa mňa môže.. držím palce.

blondynka1
13. nov 2018

@solinkarka áno😀 že viem že ak by som bola tehotná k oplodnenie doslo prd 13 dnami, no a moja otázka je či je to už vhodná doba urobiť test či už ukáže niečo

solinkarka
13. nov 2018

@blondynka1 ano kludne slabucka ciarka uz bude 🙂

cyntia101
13. feb 2019

Ahojte už asi 2 deň mám ružový výtok hneď po menštruácii. Vie mi niekto poradiť čo to asi môže byť salo sa mi to prvý raz. S priateľom sa snažíme o malé.

janapompova
17. mar 2021

@gabikamicka ahoj a ako si dopadla ?

mamina87
19. júl 2021

Pekný dník 😊 tak pripnem sa 🤣 mala som krámy 14.6 a spinenie 30.6 a 1.7 bolo také do ružová slabé ....nikdy v živote som to nemala ....v piatok 16.7 som bola pri ženskej ...robila mi sono ...že mala som ovulku na pravej strane a maternica ešte nevyzerá na krámy ...mám čakať do piatku ....myslíte že by už test ukázal niečo ? Či čakať ? Ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre