Je to kanálik alebo duch?

21. mar 2023

Ahojte. Mám 2 dni do MS, testy sú robené dnes ráno, zn. Intime. Vidíte tam niečo? Je to duch alebo kanálik? Robila som si pre istotu 2, lebo ten prvy som skontrolovala az po limite. Nazivo su tie ciarky viac viditelne, nedari sa mi to dobre zachytit.

bukajka_mata
21. mar 2023

Akože ja ich tam slabučko vidím, ale či by som na to spoliehala? To asi skôr nie. Neskúsiš aj iný test napríklad?

autor
21. mar 2023

@bukajka_mata skúsim o 2 dni, v deň meškajúcej MS. Nespolieham sa na to veľmi, keďže istejšie to bude, až keď MS nepríde.

sajmonka_1216
21. mar 2023

vyzerajú ružovo, podľa mňa duch

autor
21. mar 2023

@sajmonka_1216 áno, sú do ružova, tak uvidíme o 2-3 dni.

bukajka_mata
21. mar 2023

Veď jasné, tak to je ešte aj dosť skoro potom. Však uvidíš, keď potom spravíš 🙂

maryetta
21. mar 2023

Ja som mala podobne 2dni pred ms 😉 a uz bude mat 6 rokov 😉
Slaba ale viditelna ciarka 😉

snazilka_bio_mamka
21. mar 2023

podľa mňa duch- je to intime test? ak áno, tak ja som ho mala uplne ale uplne biely, ani len náznak. (tehu som nebola)

bejka90
21. mar 2023

Aj podla mna duch, ja ich mam tiez uplne biele bez kanalikov

autor
21. mar 2023

@maryetta
@snazilka_bio_mamka
@bejka90 ďakujem 🙂, ja som ho v piatok tiež mala úplne biely aj po limite. Čo myslíte, kedy skúsiť digitálny test? MS mám dostať vo štvrtok. Kedy testovať?

maryetta
21. mar 2023

V den ms by si uz mohla aj ten digi 😉

snazilka_bio_mamka
21. mar 2023

ja by som spravila zajtra ráno obyč test. Podla mna su tie digitálne testy extremne precenované, baby si myslia ze fungujú zázračne, pri tom funguju uplne rovnako ako obyč test a ešte k tomu sú aj 25kové. Jediné čo dokážu, je veľmi približne určit kedy cca došlo k tehotenstvu na základe intenzity čiarky. Sprav si obyčajný 10kový test a daj vediet, inak , najlepšie rovnakú značku, aby si videla či dušik silnie

autor
21. mar 2023

@snazilka_bio_mamka nie je skoro na silnenie, ked ma silniet az kazdych 48h? Ale skusim, mam este 1 doma z tejto znacky 🙂

bejka90
21. mar 2023

Neviem ti poradit, kedy testovat s digitalnyn, nerobila som ho este nikdy, ale ked vo stvrtok mas dostat tak podla mna v piatok rano by ti nal ukazat urcite

janetinka27
21. mar 2023

Vyzera to ako dusik. Ja ich mam tiez vzdy uplne biele, kupujem ich casto a nikdy nerobili falosne ciarky.

eveline88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
21. mar 2023

@eveline88 daj normálnu foto bez úprav. No na 9 den meškania by si malo byt to plusko byt rovnako silné

cessik123
21. mar 2023

@eveline88 ahoj, ja som mala takuto ciarku na druhy den meskania MS a bola som tehotna 🙂

floki1994
21. mar 2023

@eveline88 nemas normalnu foto? Toto take doupravovane..tazko povedat

esmeronka
21. mar 2023

@eveline88 na 9 deň meškania by si mala riadne plus...toto je kanalik uschnuty tento clearblue ho robi tak

eveline88
21. mar 2023

@esmeronka No pisali tu stovky zien ze mali pozitivny test az po 2-3 tyzdnoch meskania MS, niwktore aj po mesiaci...cas ukaze

esmeronka
21. mar 2023

@eveline88 zavisi od ovulácie hlavne kedy si mala...toto bola v limite čiarka? Lebo mne taku po limite urobilo ked "vyschol" test

esmeronka
21. mar 2023

Bez uprav bez ničoho a tehotna som nebola

esmeronka
21. mar 2023

Skus o 2 dni digitalny ten ti naisto da odpoved

snazilka_bio_mamka
22. mar 2023

@eveline88 prečo čierno biela foto? daj normalnu fotku

lucia_0012
22. mar 2023

Čo myslíte? Duch alebo je to len kanálik? :/ ešte 6-7 dní do MS ale skúsim v deň MS. Ďakujem za odpovede

sense
22. mar 2023

@lucia_0012 ze počkaj tých 6 dní. Takto ti to nikto nepovie. Ak si tehu tak nebudeš musieť ró it šípky kde je akože druhá čiarka, tak ju ani nie je vidno

snazilka_bio_mamka
22. mar 2023

@lucia_0012 ak je to pepino, tak aj ked tam niečo vidís, tak to na 90% percent bohužial nie je pravá čiarka. Prečitaj si diskusie o pepino teste. Mne spravilo riadne 2 čiarky a tehotna som nebola. Spravilo ruzovu čiarku z cocacoly.

lienkka1999
26. mar 2023

@lucia_0012 ja som presne ten istý prípad s pepino testom a popravde nedávam tomu veľkú nádej

lucia_0012
27. mar 2023

@lienkka1999 ja už žiadnu lebo MS mi prišla ešte aj skôr a Pepino testy už vidieť nechcem. 4ks a stále len slabá čiarka. :/

lienkka1999
27. mar 2023

@lucia_0012 tak aj mne dnes dorazila MS, už viac tieto testy nechcem ani vidieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre