Je to tehotenstvo alebo stres?

radulienka95
22. apr 2013

Ahojte. ďakujem že ste si ma rozklikli
v skratke:

dnes som mala niečo ako menzes, lenže ten som mala mať až o týždeň, príp. neskor, nepamatam sa ani kedy naposledy sa stalo že by mi to prišlo skor. vždy presne alebo neskor. bezne mavam velke bolesti aj pred menzesom, viem ked ho mam dostat, poznam to na sebe, a teraz nic. len rano na wcku som si vsimla krvavy tolaetny papier. dala som si vlozku a pocas dna som ju mala, a vyzeralo to ako posledne dni menzesu- aj mnozstvom aj farbou. nie taka ta krv ako v prvych dnoch, ale len take ruzovkasto hnede ako ked menzes konci.

v piatok a v sobotu som mala prerusovanu suloz. priamo z ejakulacie neuslo nic.
myslite, ze som mohla pocas tych stykov otehotniet a nieco sa vo mne teraz deje a preto to ,,spinenie?" pretoze sa necitim ako pocas menzesu a nemam pocit ze to tam dole chce pokracovat to kravacanie.
alebo mam normalny menzes len je trosku iny? mam teraz dost stresujuce obdobie, takze myslite ze by sa mi to dokazalo kvoli stresom posunut o tyzden skor? mimochodom, pokial si dobre pamatam, 21 dnovy cyklus som mala naposledy pred 4 rokmi.
Myslim ze na test je este skoro.
Ďakujem za nazory mamicky, velmi mi pomozete,ak mi napisete, co si myslite.

trish31
22. apr 2013

@radulienka95 ja si nemyslim,ze o tyzden by si uz spinila....

radulienka95
autor
22. apr 2013

@trish31 v podstate nie o tyzden, ale len od piatku/soboty

trish31
22. apr 2013

@radulienka95 tak to urcite nie

radulienka95
autor
22. apr 2013

dakujem za nazor 🙂

matuskova003
22. apr 2013

možeš to mat zo stresov, možeš mat narušeny cyklus , možeš mat predčasny menzes, može to byt uhniezdovanie ( ale to je velmi maaala pravdepodobnost , niekedy sa spermie uživia aj 4 dni vmaternici a " počkaju si na vajičko " )
takže ? treba zajst za doktorom ak sa ti niečo nepozdava..my ti možme tak asi povedat čo by to mohlo byt... ale to je tažko takto 🙂
prajem ti aby si dopadla ako si želaš 🙂

radulienka95
autor
22. apr 2013

@matuskova003 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre