Kedy ísť za gynekológom?

drobec87
12. júl 2014

Maminy, kedy najskôr môžem ísť za gynekológom, aby potvrdil alebo vyvrátil tehotenstvo? Kedy to už zistí? Nechcem ísť zbytočne skoro. Mešká mi len 3. deň. 2 tehu testy už boli pozitívne. Druhá čiarka síce bola ešte slabá, ale bola tam 🙂 Ďakujem.

kiki68
12. júl 2014

tak uz chod, to uz mozes byt tak 5tt kludne

ammellia
12. júl 2014

Neutekaj zbytocne skoro, chod tak okolo 8tt.

andulam
12. júl 2014

Ja som isla asi tak v 5-6tt,ale na ultrazvuku este nebolo vidiet plod,iba zlte teliesko.

ematko29
12. júl 2014

počkaj aspon týžden,ja som bola hned ako mi testt ukázal čiarky a nič nebolo vidno ešte až o týžden.

tanickaskorokubikova
12. júl 2014

Ja som šla medzi 6-7tt a už bolo aj srdiečko, takže som dostala rovno aj tehu knižku, skôr by som šla len ak by niečo nebolo ok.

hermina_
12. júl 2014

Staci okolo 8tt - bude uz aj srdiecko, takze budes mat uplnu istotu, ze je vsetko v poriadku. Skor jedine, zeby si zacala krvacat, spinit a pod., aby si nieco nezanedbala

safranca15
12. júl 2014

Ci je plod zivy je vidno od 6tt a ja som vzdy isla doktorke ked mi test ukazal pozitivny vysledok ale za 2tyzdne

effkaa
12. júl 2014

niekedy to v 6 tt nevidiet, chod radsej na ten 8tt, ak vydrzis 🙂

jaja018
12. júl 2014

@drobec87 mne dr hivoril ze 7tt staci

marmete
12. júl 2014

Nedávno som to osobne riešila, dostala som odporúčanie ísť tak v 7, alebo 8 tt.

ushuaia
12. júl 2014

klude 8-9 tyzden... 🙂 ,u praktickej lekarky som bola asi po mesiaci od zistenia...ale na gyndu som bola odoslana ked som bola v 9 tt...inak zijem mimo sk...,vela stastia 🙂

mimik79
12. júl 2014

mne meskalo dva tyzdne ked som isla a dr. hovori ze to mi este kratko, ale bol to uz vlastne siedmy tt a aj na sone bolo vsetko pekne vidno

siska765
12. júl 2014

mne vravel ze ked 2 tyzdne meska menzes aby aj nieco videl.to je idealne,skor ist je zbytocne

zuzanas92
12. júl 2014

Ja som išla hneď ako mi to potvrdil test. Chcela som si byť istá a naplno sa tešiť 🙂 Myslím si, že keď už sa to ukáže na teste, tak to už vie určiť aj lekár 🙂

bonaqa2013
12. júl 2014

Pri 3 tehu som prišla že nemám menzes, žiadne príznaky a lekárka mi povedala 14 tt. Na sone 15tt. Takže máš času dosť, nič ni neujde. Aj tak niektorí lekári dávajú tehot. knižky až po 10 tt. Koli potratom.

kacka93
12. júl 2014

Ja som mala dostať 30. júna mrchu, v ten den som si ešte robila test, bola tam slaba čiarka, spravila som si o pár dni druhý a bola silnejšia. U gynekológa som bola teraz štvrtok a už tam bolo niečo vidieť 🙂 o dva týždne mám prísť zas 🙂 už sa tešíím a neviem či to čakanie vydržím :D

asimama
12. júl 2014

ahoj..ja som bola v 5 tt,lebo ma pichalo vo vajecniku..reku,aby to nebolo mimomaternicove..uz tam bolo vidiet bublinku..pre istotu..aspon nech pozrie,ci sa vyvija tam,kde ma..radila by som ti tiez ale v 5 tt.

cloviecik777
22. júl 2014

a teraz prosim poradte mne....menzes som mala naposledy 10,6 a vceraa a dnes mi vysli dva pozityvne testy.Mislite zeby som mala ist doktorkovy uz ci sme tehu alebo neskor?

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre