Kedy si mám spraviť test?

sabina001
3. júl 2015

Ahoj baby chcem sa spytať kedy si možem spraviť tehotensky test aby mi nieco ukazal posledna ms 25.5.2015 s manzelom sme maly styk cez ovulaciu a po nej , bola som u gyndosa na preventivnej este nic nevidel ze mam pockat ze je moc skoro aby nieco videl , priznaky mam uz dva tyzdne bolia ma strasne prsia vyteka mi snich nejaka biela tekutiny a priesvitna , picha ma vo vajecnikoch raz jednom potom druhom boli ma podbrusku , chodim casto cikat a mam pocit ze som tehotna kedy ste si robily test aby vam nieco ukazal ovulaciu som mala 9.6.2015 mam 28 dnovy cyklus 7 dni menzes dakujem za rady vase 🙂 a mohly by ste mi tam vlzit fotky testov ako vizerali a silneli dakujem

lilimoni
3. júl 2015

Uz mozes 🙂

kataina
3. júl 2015

test si už môžeš urobiť, ak si tehotna bude pozitívny = dve čiarky. Ak si stale nebudeš ista urob ho znova o 2 dni. Najlepšie rano, prvy moč.

danna85
4. júl 2015

Ak si tehotna, uz by si mala mat riadne silne ciarky. Pozri temu "Mozem byt tehotna?", tam je fotiek milion. Nabuduce nezakladaj novu otazku, pohladaj na tomto fore, obdobnych tem tu pribuda takmer kazdy den...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre