Kedy testovať po KET s dvoma embryami?

zuzzi18
9. jún 2021

Ahojte, som 6. den po KET s dvoma embryjami. Vkladali 6 dnove expandovane blastocysty A kvality a rozhodujem sa, kedy zacat testovat. Kedy ste si robili prvy test pri vklade dvoch embryi a ako dopadol?

habibim
9. jún 2021

@zuzzi18 v prvom rade, držím prsty😊 a potom - ja som na 4.den po ket, ale po 1 blastocyste mala ducha, ktorý potom už len silnel...lenze, ja som bola nedockava, 3.ivf a až 4.vklad,ktory vysiel.. Tu druhu čiarku, teda ducha, tam videla moja dcéra, sa pýtala, čo tam na tej palicke hľadám, a ona ju zaciarkla na papieri

martinaju
9. jún 2021

@zuzzi18 to že vkladali dve neznamená, že sa dve uchytili a že test ukáže skôr. Ja som testovala 6den bol slabulinky duch (vkldali dve embrya, uchytilo sa jedno)

sally001
9. jún 2021

@zuzzi18 ja som testovala az na 10 den...bala som sa ze bude negativny a budem zbytocne stresovat...

magdus999
9. jún 2021

Ja na piaty, už bol slabý duch, ujali sa obe embrya 😉

zuzzi18
autor
9. jún 2021

@sally001 ach no veď aj ja som uplne na vážkach že čo. Prvý ET s jednou blastou som testla 8den a nic ani sa neuchytilo..pri prvo KET s jednou blastou som vydrzala pekne do 11.dna a bol uz krasne pozitivny test ale nakoniec bolo biochemicke a teraz druhy KET s dvoma blastami vobec neviem co robit uz 😀 mala si test pozitivny?

sally001
9. jún 2021

@zuzzi18 ano😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre