Mali ste intuíciu, že ste tehotné?

jasmine_3
4. jún 2022

Ahojte. Zaujíma ma či ste nejako intuitívne cítili, že ste tehotné ešte predtým ako vám to ukázal test. Nejaky zvláštny pocit, sen.....nemyslím tehotenske príznaky 🙂 Ako dlho po oplodnení ste také niečo ucitili?

elenajezova
4. jún 2022

@jasmine_3 áno, mne sa to prihodilo pri dcérke. Bol to môj poklad. A dala mi to hneď vedieť, že je tam pod srdiečkom ešte pred testom. Bolo to nádherné.❤️❤️❤️

guiseppinka
4. jún 2022

Vzdy pred kazdym tehu sa mi urcitu dobu snivalo s ex. Pred poslednym tehu uz aj s jeho zenou🙈😂😂😂

jasmine_3
autor
4. jún 2022

@elenajezova ako to dala vedieť? 🙂

helus888
4. jún 2022

3 roky každý mesiac 😑 a keď to bolo naozaj tak vôbec žiadnu

dominidi
4. jún 2022

@helus888 preeesne ja rovnako😅

maminkadeticiek
4. jún 2022

Neviem aku intuiciu.Vzdy som citila jeden priznak,ktory bol specificky iba ked som bola tehotna este predtym,ako mi ukazal test,cca 5-7 dni po ovulacii jemne pichanie velmi velmi nizko v podbrusku.Vedela som ze som tehotna a vzdy som aj bola.

elizabet173
4. jún 2022

@jasmine_3 nie, absolutne nic

number19
4. jún 2022

@jasmine_3 Ja nie, ale moj muz. V momente ked mu to docvaklo narazil autom (2 mesiace novym) v garazi a isiel kupit test s tym, ze si je isty ze som tehotna. Test bol pozitivny.

lucka_ke
4. jún 2022

ja som to vedela hneď po 🙂 neviem to vysvetliť, ale vedela som, že to vyšlo

basska_b
4. jún 2022

Ja som mala take tie klasicke priznaky, co sa aj vsade uvadzaju... niekedy to bolo PMS, ale ked ich uz bolo viac tak to bolo ono. Dvakrat som citila aj uhniezdenie. A hlavne nie som ta testerka, co sa testuje 10dpo, ale cakala som, ked mi to meskalo. A to uz som mala taky zvlastny pocit v sebe... takeho pokoja a vyrovnanosti. Pod zatazou som aj vybuchla, ale ak som sa tesila, usmievala, tak akoby dvojnasobne... je to fakt iny stav.

cimage
4. jún 2022

Ja som mala pri druhej sen, ze som si robila test. Rano mi trklo, ze to nie je zly napad. Nasla som doma stary test, uz asi rok po zaruke a bum hned //. Ja som to necakala, lebo som mala aj ms, sice slabu a kratku, ale brala som to ako ms.

leuska1991
4. jún 2022

@jasmine_3 ano,tyzden pred ms som mala takeho tusaka ,ze som tehotna. Divno mi bolo ,navaly tepla som mala,nikdy sa mi to nestalo. Tak som hned vedela🤣

zuzzzka18
4. jún 2022

@jasmine_3 ano - pri prvom v limite na teste nebolo nic a ked som sa vratila z prechadzky so psom, napadlo mi, ze musim pozriet este raz - boli II. Pri druhom som uz pri vyrobe tusila, ze to vyslo 🤷‍♀️🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzovakrava
4. jún 2022

@jasmine_3 mne sa asi týždeň pred MS snívalo že držím bábätko 😃 na toto neverím a tak som to nebrala nijako vážne. Tiež som mala stále výkyvy, aj týždeň mi meškávalo. Po 2 týždňoch v robote na nočnej vravím kolegyni že konečne mám dovolenku, stále nadčasy, ťažké stavy na oddelení, že už 2 týždne mi to z toho vyčerpania mešká. Stále mi to nedošlo, až mm vraví že zajtra treba kúpiť test, keď som doslova žrala petržlen do polievky 🤣 pri druhom som to cítila od začiatku, keďže boli rovnaké stavy a bolo plánované.

snezienkaaa82
4. jún 2022

Môj príbeh v kratkosti: 2 x ivf, 5 vkladov, krvácanie,, neúspech, sklamanie.
Po poslednom vklade som zas začala krvácať. Povedala som si, že tentokrát to dopadne dobre,, nepohla som sa z postele okrem sprchy a WC, krvácanie slablo. No akosi v podvedomí som bola v kľude, nervozita zo mňa akoby vyprchala a babo bolo ôk. 😉

alureb
4. jún 2022

Ja vôbec 😄

janickacrazy
4. jún 2022

@jasmine_3 ja som to vedela pri prvom aj pri druhom tehu, testy stále negatívne, ale mala som taký vnútorný pocit, že som. Zvláštne je, že pri treťom som to nemala, asi bol príliš naplánovaný. 😂

alison11
4. jún 2022

Ja som pri prvom netušila vôbec keďže sme sa snažili vyše 3rokov a tehotná som nebola dovtedy ani raz ťahala som 16cky stále chodila na wc aj som včase ms mala hnedý výtok vo veľkom,ja že je to akože miesto ms sa len začína brala som Duphaston aj bradavky neskutočne svrbeli až kolegyňa spravi si test ja jej že už som robila hneď po meškaní a nič nuž tak som cestou kúpila test a vyšli riadne koľajnice a pri druhom som už nedúfala,po pôrode mi gyn. povedal,že nevidí šancu 3potraty do súspešného tehu z druhým čo som čakala kedy odíde aj to,ale našťastie dobre dopadlo a od vtedy som mala už potraty čo som hneď vedela že som vtom lebo som merala bt vtom čase a aj testovala.Aj podbrušku ma bodávalo pri uhnizezďovaní a občas ťahalo pri prudšom pohybe,aj prsia som si cítila.Ako aj teraz ale včer apoobede test negatívny dnes mám ešte len 27dc tak počkám z druhým testom do stredy dovtedy budem merať bt dnes 36,97 č je super,dúfam,že bdue hore aj naďalej.

tara42
4. jún 2022

@jasmine_3 mne sa snivalo 3x v jednu noc ze som tehotna. Ráno bol pozitívny test. V 6tt.

si_s1
4. jún 2022

Mne meškal menzes a niekoľko dní hlavne večer som mala celkom silne bolesti v podbrušku, akoby som to už už mala dostat a nič. O týždeň na to bol i test pozitívny 🙂)

babydesire
5. jún 2022

Ano, pri synovi aj pri dcerke som citila zvlastny druh nevolnosti,,hovorim tomu,ze mi bolo "šoufl" nie uplne zle,nie pocit na vracanie, ale tak cudne..iste ,ze deti boli planovane,takze prirodzene som hladala akukolvek znamku toho ze som vtom..a toto bolo ono,,pri dcerke to bolo jasne,kedze som si to tak pamatala pri synovi..a vedela som aj to,ze bude v poriadku 🙂 dokonca aj ked ma poslali na genetiku,,som citila zvlastny pokoj a az relax

elis248
5. jún 2022

Áno. V robote som si hovorila, že čo všetci chodia takí navoňaní, cítila som intenzívne všetky parfémy, vody po holení a neviem čo všetko. Potom som si uvedomila, že mi 2 dni mešká menzes, ale ešte som to neriešila, lebo mne nechodí ako hodinky. Neskôr mi docvaklo, že keď tak intenzívne cítim vône, že to môže byť tehotenstvo. Tak až po nejakých 5-6 dňoch meškania som otestovala a tam 2 čiarky. Potom si hovorím, že môže byť test aj vadný, že skúsim o 2 dni. A zase tam boli 2 čiarky. Tak to už nemohla byť náhoda. Až vtedy som sa začala tešiť. Druhý krát som len tak behala po dome, upratovala a akosi som si len tak pohladkala bruško. Až potom som si uvedomila že načo ho hladkám keď som vyše rok po pôrode. Ale nedalo mi to a otestovala som a znova 2 čiarky a o dva dni neskôr zase 2 čiarky.

kvetinkaaknitevk
5. jún 2022

Áno .. uspavala som prvú dcérku na rukách v jej 13m v tom som si povedala že kokos mi tlači tým na brucho a už Nevladzem a čo keď som tehotná (nesnažili sme sa o druhé) o 3 dni vyššiel test pozitívny v deň meškania ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre