Mám nafúknuté brucho a väčšie prsia

mimiq
22. jan 2013

Ahojte maminky aj nemaminky.Chcem sa s vami poradiť pretože posledný mesiac sa moje telo správa nejak čudne.Každý mi hovorí že sa moc pozorujem,možno je to tak ale strašne by som si priala bábo. Takže začnem 31.12.12 som mala dostať mrchu,nedostala som meškala 5 dní. 5.1.13 som začala špiniť,trvalo to 3 dni. medzitým som robila test a bola tam slabunká druhá čiarka. Dnes mám 10 dní do ďalšej mrchy,no cítim sa nejak divne.Mám akoby nafúknuté brucho,prsia mám asi o čisla väčšie ale nebolia ma,občas mám bolesti v podbrušku akoby som už mrchu mala dostať..stále sa mi chce spať,semtam sa mi cez deň zatočí hlava.Dnes som spravila preistotu test a bol negatívny.Bojím sa že to je niečo vážne.

seraa
24. jan 2013

Ahoj, ako uz vela bab radilo skus alchemilkovy caj alebo duphaston hormon
hormon ti predpise lekar lebo tam je dolezite na aky den a aka davka
a caj sa pije od prveho dna menstruacie do 14 dna
zevraj pomaha naozaj a rychlo upravit cyklus

didi44
24. jan 2013

@zizimimi ...ak môžem poradiť ja, liečbu silného krvácania formou hormonálnej antikoncepcie neodporúčam...to nie je liečba, je to skôr zásah do organizmu prísunom rôznych hormónov, ktoré rozhádžu tvoj organizmus a ,ôžu narobiť viac škody ako úžitku...Ale rozhodnutie na akú liečbu pristúpiš nie je na lekárovi, ktorý ti ´hormóny predpíše...lebo jemu to môže byť jedno...a nakoniec ak sa odhalí vážny problém...ruky dá preč a ty mu nič nepreukážeš, len si to v tichosti odtrpíš...len toľko.

zuzi0911
24. jan 2013

@mimiq drzim silno palce 🙂

mimiq
autor
24. jan 2013

@zuzi0911 dakujem pekne🙂 ale nejak citim ze z toho nic nebude..pobolieva ma brusko ako pred mrchou...xhodim stale cikat...stale spim...podla mna to bude nejaky zapal...ale dakujem za podporu...zajtra napisem 🙂

mimiq
autor
25. jan 2013

@bubu4125
@zuzi0911
@cabby88
@janusa01
@seraa kočky takže nič z toho neni..:(...krv je negatívna :(( tak už len pekne počkať do 2.2 na mrchu :(

cabby88
25. jan 2013

@mimiq to mi je luto :( neboj nabuduce to vyjde ;)

seraa
25. jan 2013

@mimiq

ahoj,
no neva, nabuduce bude ! netreba sa nechat oklamat telom, ono ked vie ze sa skusa automaticky sa tak sprava
psychika ...
nabuduce kaslite na nafuktune brucho, prsia ci meskanie ci zavraty, to je normlane ze to ma kazda ktora skusa..
po meskani test alebo len cakat ale nenahovarat si , len to domyli a sklame
drzim palce nabuduce !!

zuzi0911
25. jan 2013

@mimiq to ma mrzi.drzim palce nech sa cim skor zadari

janusa01
25. jan 2013

@mimiq nebud smutna radsej tak a mozes sa snazit ak chcete.hlavne sa neupinaj na to si este mlada casu mas dost tak si uzivajte spolocne chvile a ono to pride samo....... 🙂

bubu4125
25. jan 2013

@mimiq to mi je ľúto, mne bolo z toho tiež smutno, keď došla ms....ale tak ideme ďalej...

mimiq
autor
27. jan 2013

@cabby88
@janusa01
@bubu4125 babule nechcem vas otravovat ale mam jednu otazku 🙂 Predvcerom sme sa s priatelom dost snazili,aj vcera,aj dnes 🙂 2.2.13 mam dostat mrchu...ak by som nahodou v tychto dnoch otehotnela prisla by si tato mrcha alebo uz nie? lebo mam v tom nejak chaos..🙂

bubu4125
27. jan 2013

@mimiq to je ťažko povedať...niektoré ženy majú mrchu aj prvé tri mesiace tehu....možno budeš len špiniť...každé telo je iné....

janusa01
27. jan 2013

@mimiq pravdepodobne nedostanes.vascina zien nedostane ms ked su tehotne.ale zas kazde spinenie alebo krvacanie pocas tehotenstva treba hned oznamit lekarke.mala by si otehotniet?mas plodne dni teraz?

dimitra
28. jan 2013

ahojte zienky ja sa chcem opytat , menstruacia mi meska 3 dni a vobec nijak sa pri pohlavnom styku nechranime a asi kazdy den ideme na plno. O dietatko sa vsak vobec nesnazime. Zhruba pred tyzdnom som mala 5 min krvacanie ale to len na papieri. teraz mam bolesti v podbrusku ako pre periodou a boli ma prsnik, ale len jeden.Uz 2 dni mi je nejak divne.Ziadne zmenene chute len nahla nevolnost..Bolesti pretrvavaju a perioda nikde.No moze tie posledne dni ma boli nie len podbrusko ale nastava taka stiplava bolest snad v celom bruchu a bokoch.Moj partner ma problem s jednym semennikom tak si myslime , ze tehotenstvo neprichadza do uvahy. Skuste mi povedat co si o tom myslite vy .Dakujem

anjelicek26
28. jan 2013

@dimitra sprav si test. Druhy semennik ma v poriadku a idete stale naplno, meska ti menstruacia, co si cakala?

ibojita72
7. okt 2015

ahojte babenky. meška mi menštruacia 3 dni...hrozne ma bolia prsia a som nafuknuta ako balon, bazalnu teplotu mam 37,3.spravila som si x testov ale ani naznak dvoch ciarok. mali ste uz daktora také ze vam ciarky vyšli po viacerych tyzdnoch?alebo vobec?som zmatena ☹ 😒

forewer
9. okt 2015

Dobry den prajem,ja mam zhruba 2-tyzdne pred menstruaciou,z partnerom mame nechraneny pohlavny styk,velmi ma bolia prsia mam silne tlaky,bolesti vo vajecnikoch a maternici,teraz neviem ci to moze byt neaky zapal,alebo priznaky teh.ma s tym niektora skusenosti-?vopred dakujem za odpoved

sibalka21
9. okt 2015

@forewer ani jedno ani druhe. Mas dva tyzdne do menzesu takze to je ovulacia nie tehotenstvo

mia23102018
16. nov 2020

@elen2 ja mam tiez zvacsene brucho aj prsia a mam nevolnosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre