Mám to brať ako pozitívny výsledok?

23. máj 2022

Ahoj, viete mi poradiť, či to mám brat ako pozitívny výsledok? Menstruacia mi mešká 2 dni ale na teste je ta čiarka veľmi slabá :( bojím sa lebo už jeden potrat bol ☹️

petamich
23. máj 2022

toto je podla mna kanalik, zda sa to sive a nie ruzove (ale fotka moze skreslovat)

diamond007
23. máj 2022

Ja to tam kupodivu krásne vidím, držím palce. Otestuj ráno zajtra a pozajtra a porovnaj 🙂

srdiecko99
23. máj 2022

Ano je tam používala som tieto testy toto mi nikdy neukázal kedcsom nebola 🙏❤️

konikkon
23. máj 2022

Ja som tiež používala tieto testy. A presne takýto test, ako si odfotila mi teraz odfukuje v postieľke 🍀

mamamasama
23. máj 2022

Tieto testy sú spoľahlivé... Moja čiarka bola rovnaká a už spí v postielke 🙂 gratulujem 🤩

miskamicha
23. máj 2022

Toto je moj 10 dpo ..skus o dva dni a uvidis.

autor
23. máj 2022

Ako ste ma potešili❤️ Zajtra zavolám doktorke, kedy mám prísť. Ale myslím, že sa netreba ponáhľať

kitycat
24. máj 2022

ja som mala podobny.

ale to som testovala s asi uz dnovym oneskorenim. Nikdy som nemala na den presne ale vzdy zaciatkom mesiaca nejake cca.32 dnove cykly. Poom som robila este dalsi test ten uz bol jasnejsi a potom est etak ten namacaci od in time. Az potom som volala, ked som mala jasne 2 ciarky. Ked povies doktorke, ze mas asi ducha..tak to by som este nevolala.

autor
24. máj 2022

Tento test bol robený dnes. Bola som u lekárky, chcela ma vidieť. Dnes som 4+3tt a vôbec nič nebolo vidno na sone len zväčšenú sliznicu. Je to Ok? 🥺

bororka
24. máj 2022

Mňa tak skoro ani nepozerala. Najskôr ma objednala na 8 tt.
Nestresuj sa, nevieš kedy prebehlo presne oplodnenie a uhniezdenie.

konikkon
24. máj 2022

Je to ok. Na potvrdenie tehotenstva sa objednáva okolo 8tt. 4+3 je zbytočne skoro ale to ti určite povedala aj lekárka.

zuzanka151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka151
24. máj 2022

Ahojte. Môžem sa opýtať čo si o tom myslite? Vraj v tých testoch treba ratat do 5 minút výsledky tá druha “čiarka” sa zobrazila asi po 7 minútach. Neviem či je to vôbec čiarka nemám s tým skúsenosť.

zuzanka151
24. máj 2022

Pridávam fotku

konikkon
24. máj 2022

@zuzanka151 ja žiadnu čiarku nevidím. Sú to negatívne testy

mamulik10
25. máj 2022

Jasné že to je ok ani u mňa nič nevideli a bola som pred 2 dňami a už bola krásne vidieť fazuľka 🙂 treba vyčkať 🙂

autor
25. máj 2022

@mamulik10 a v ktorom si tyzdni?

trojnasobnamama
25. máj 2022

V tomto tyzdni je normalne ,ze nic nevidela.Ale kedze test krasne silnie urcite je vsetko ok.O tyzden uz bude vidno plodik srdiecko este nemusi byt to az 6tt.

mamulik10
27. máj 2022

6tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre