Menzes mi mešká 14 dní, ale hodnota hCG je nízka

maron264
6. okt 2020

Ahojte, chcem sa spytat, test mi ukazal 2 ciarky po 5 dnoch meskajucej ms. Dnes je to 14 dni. Bola som u dr, zobral krv na hcg a ze hodnota je 116. Nizka. Stalo sa niekomu ze mal taku nízku hodnotu hcg a dopadlo to dobre? Dakujem.

pininka1
6. okt 2020

Ja zial tiez takto, poslala ma na kontrolny odber a uz to bolo len 85 a nakoniec to skoncilo zle. Ale drzim ti prsty aby to bolo u teba lepsie

maron264
autor
6. okt 2020

@pininka1 och, to ma mrzí. Minuly mesiac
Som mala biochemicke.. Kramy prisli po týždni aj keď bola druha ciarka.. Tak som sa zas asi tesila predcastne. Ďakujem ❤️

cookie29
6. okt 2020

Kľudne si mohla mat posunutú ovulaciu. Nie je to vysoké ale treba skontrolovať o 48hod.

maron264
autor
6. okt 2020

@cookie29 objednal ma az v pondelok... Tak uvidíme co bude po 6 dnoch ak nedostanem kramy. Dakujem 🙏 bodaj by bola posunuta

cookie29
6. okt 2020

@maron264 nemôžeš ísť ako samoplatca niekde?

majamat
6. okt 2020

@maron264 este nezufaj, veru mozno si mala posunutu ovulku a si tyzden pozadu, resp tehu je v stadiu, ako by malo byt predtyzdnom. pri tehu sa vychadza z toho, kedy zacne posledny cyklus, ale malokedy sa presne vie, kedy prebehne ovulka.
tu su hodnoty, mozes spadat kludne do tej kategorie do 21dni.
https://www.wikiskripta.eu/w/Choriový_gonadotropin

andreatytler
7. okt 2020

@maron264no je to dost nizke ale ak hodnota pekne stupa, je sanca. Urcite si zavolaj do labakov a chod ako samoplatca... mna by slak trafil cakat do pondelka.
Vela stastia.

cookie29
7. okt 2020

Viem že v Žiline sa určite dá ako samoplatca ale predpokladám že to ide aj v iných mestách.

kubkovamama
7. okt 2020

@maron264 ahoj,tiež som mala biochem. ďalší cyklus ako ty.Posunuta ovulácia.Vtedy kedy mala po správnosti byť ani manžel nebol doma.😉 Bolo potom pár nejasností,nebol vidno ani vak v 6tt,potom zas srdiečko atď,podľa termínu všetko je pozadu vo vývoji o 2 týždne..a v zime už budem rodit.Nestresuj,buď v kľude,buď to vyjde alebo sa dočkas nabuduce.Je to ťažké,ale iné sa nedá,iba počkať.Ja som 4x MA a už budeme mať 3tie bábo.

maron264
autor
7. okt 2020

Ahojte, tak dnes uz zacinam mat krv... Neviem teraz co robit. Kedze sa mi to zopakovalo 2x...ci sa pytat niekde na krv alebo co. Lebo sq mi to nezda. Predsa len prve babatko v pohode.

maron264
autor
7. okt 2020

Inak, dakujem vsetkym, ze odpisujete 🙏

pininka1
7. okt 2020

@maron264 treba ist na hematologiu ked uz sa to stalo dvakrat. Aj ked uz mas doma babo, mam susedu ktora sa takto pokusa uz 12 rokov po prvom porode kde otehotnela ani nevedela ako.

maron264
autor
7. okt 2020

Pre upresnenie, minuly mesiac mi menzes meskal tyzden, dr pozrel, povedal, ze tehotnosť tam je, zobral hcg ale medzicasom mi menzes prisiel.. Oznacil to ako biochemicke a ze mozeme sa snazit... Tento mesiac toto. Mam jedno dieťatko, vynosene normalne. Tak mam obavu ci je vsetko v poriadku.

maron264
autor
7. okt 2020

@pininka1 to posiela gynekológ?

pininka1
7. okt 2020

@maron264 mal by ti dat vymenny listok

romanelak
7. okt 2020

ahoj ja som mala poslednú ms 3.8. a 17.9. mi test ukázal len slabunku druhu čiarku... 18.9. som šla ku gynekológovi ktorí mi tehotenstvo potvrdil no mala som hcg iba 34 jednotiek... o 6 dni som k nemu šla zasa a hodnota hcg bola vyše 490 😉 takze neni sa podľa mna čoho báť

mucinka5512
7. okt 2020

@maron264 ahoj ja po 17 dňoch meškania som mala hcg 120 v ten deň som prišla domov a večer som začala krvácať. O 2 dní kontrola a hcg klesalo. Zrejme biochemické tehotenstvo. Držím palce nech je všetko okej, ale pravdu povediac nerobila by som si nádeje. Prepáč za úprimnosť ❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre