Menzes mi mešká 14 dní - tehotenský test

nycool28
5. feb 2023

Ahojte dievčata, precítala som si tu už veľa príspevkov o tehotenských testoch tak sa idem pridat k Vám. Dnes je to 14dni čo mi meška MS urobila som si test vo štvrtok sa mi ukázal duch (foto prikladám) dalšie testy na druhý deň ducha neukázali. Čím to je??? Duch bol na pepine

bluemoon24
5. feb 2023

@nycool28 pepino testy jsou jedny z nejmene spolehlivych. Ze by se ovulace posunula o 14 dni, je dost a jinak by tam nebyl duch ale svitily kolejnice. Pokud MS neprijde do tydne, objednala bych se na gynekologii

nycool28
autor
5. feb 2023

@bluemoon24 mám to v pláne ísť k lekárke do konca budúceho týždňa ale aj tak by som sa veľmi chcela tešiť

bluemoon24
5. feb 2023

@nycool28 je mi to lito, ale netesila bych se, bohuzel toto nevypada moc nadejne :(

konikkon
5. feb 2023

@nycool28 k lekárke určite choď, nech hľadá príčinu meškania MS, lebo tehotenstvo to bohužiaľ určite nebude.

nycool28
autor
8. feb 2023

Ďakujem všetkým za odpovede dopadlo to presne tak, ako ste písali. Po 18tich dňoch meškania mi to dnes prišo. Každopádne k lekárke pôjdem aby sa hľadala príčina prečo je to tak, ako to je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre