Menzes mi mešká 6. deň. Som tehu?

veronika6565
1. jan 2022

Baby poraďte mešká mi 6 dní .. v druhý meškajúci deň mi vyšli 3 testy pozitívne včera ďva negatívne a dnes ráno zase jeden pozitívny .. na som v efa u lekára nič tam nie je vidieť .. povedal že mám prísť 11steho .. čo myslíte si clearblu dobré testy ? Ďakujem baby .. mám zápal preto som bola u lekára nie kvôli tehu, to viem že je ešte skoro . Len som sa sa zľakla keďže mi vyšli negatívne včera testy

julka29
1. jan 2022

@veronika6565 clear blue je super 🙂 keď ti ten vyšiel pozitívne tak si myslím že to tam je 🙂

amelia89
1. jan 2022

Neviem ci si, ak si to zelas tak ti to prajem ale pri 6dnovom meskani by si nemala ten druhy test negativny,clearblu je urcite super ale mozno uz len zaznamena zostatkove hcg ak by sa jednalo o biochemicke?
Neviem fakt nie som doktor ale ten negativny test je zvlastny

romea
1. jan 2022

@amelia89 aj ja si to myslím, že to bude biochemické tehu, prosto ono sa to aj chytilo a začalo ale hneď aj odislo

mamina87
1. jan 2022

@romea dosť smutné 😕

mamina87
1. jan 2022

Ja tiež čakám na krámy ....a nič ....už ma ide stoho trafiť

mamina87
1. jan 2022

@veronika6565 ako som zvedavá že čo ti povie lekárka 11 teho ...držím prsty .....ja by som ešte skúsila test o pár dní že čo ti ukáže ...držím prsty 😊

andie2810
1. jan 2022

@veronika6565 ahoj ☺️ To že 6 dni meška ms nemusí až tak moc znamenať, keďže sa ti mohla posunúť ovulácia + mohlo sa dlhšie uhniezďovať.... testy si robila rôzne, kľudne mohli mať tie negatívne menej farbiva, mohli byť vadné alebo mať inú citlivosť... samozrejme že môže byť aj biochemické ale nemyslím si že v tomto prípade by zo dňa na deň úplne zmizli tak krásne viditelné čiarky... skúsila by som urobiť opäť test z tej značky kde si mala pekné čiarky a porovnať či je silnejšia alebo slabšia 🤷‍♀️ Držím palce 🍀

romea
1. jan 2022

@mamina87 ano je, ale taky je život, ctiez som mala biochemické tehu, ale možno to nebude ono, ved uvidí za pár dní a co jej povie lekarka

mamina87
1. jan 2022

@romea tak to áno ...ale držím prsty 😊 mne 3 deň mešká ....tak čakám a cakam

romea
1. jan 2022

@mamina87 ja tiež čakám MS, ale asi tehu z toho nebude, mala som ovulaciu z PCO pravého vaječníka, ľavý je bez PCO, z toho mam dcerku prsia bolia, ale asi len silné PMS

mamina87
1. jan 2022

@romea prosím čo je PCO? A aký deň čakania máš? Ako my neplánujeme tak fakt som zvedavá ...ale v apríli sme prišli o mimco v 7tt 😭 snažíte sa ?

mamina87
1. jan 2022

@veronika6565 ešte sa chcem opýtať máš pravidelný cyklus a koľko dni? či nepravidelný ?

romea
1. jan 2022

@mamina87 polycysticky vaječníky, robí sa tam viac folikul ov vajíčok ktoré dosť často neprasknu a vytvoria, sa cysty ktoré s Menštruáciou oddidu von, 2x som z neho bola tehu a nikdy to nedopadlo dobre, mizno nakoniec ani ovulka nebola aj keď ovulacny testy boli pozitívne aj ovulacny bolesti som mala,

mamina87
1. jan 2022

@romea ježiši tak to je dosť na prd😔

romea
1. jan 2022

@mamina87 nevadí život pôjde ďalej, cdnes je keď tak kopec možnosti ako mat dietatko

mamina87
1. jan 2022

@romea tak to áno 😊

veronika6565
autor
2. jan 2022

Baby zatiaľ som nedostala .. test som si už ďalší nerobila .. snažím sa na to nemyslieť , uvidím čo povie lekár .. inak mávam pravidelnú ms .. uvidíme 😉 ďakujem baby

mamina87
2. jan 2022

@veronika6565 držím prsty ....ale do 11 by som si pokúšala všetky nechty aj na nohách 🤣 ja v utorok testujem ak nič .....tiež sa snažím NATO nemyslieť ....ale myšlienky sem tam mi tam zablúdia 😕

carinka888
2. jan 2022

@veronika6565 pridam sa…🙂 aj mne meska 4 dni ale mne test ukazuje negat.:( neviem ci este mozem byt tehu ci co?

julka29
3. jan 2022

@carinka888 mne test ukázal až po týždni 🙂

mamina87
3. jan 2022

Mne už prišli krámy 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre