Menzes mi mešká 8 dní

zuzanak52
6. dec 2017

Dobrý večer, žienky chcem sa vás spýtať.. MS mi mešká už osem dní. Mávam viacmenej presnú MS keď tak o 1 deň skôr alebo 1-2 dni neskôr. S priateľom mávame nechránený pohlavný styk, no cca 2 týždne dozadu aj s ejakuláciou do mňa, avšak plodné dni podľa výpočtov som vtedy nemala... No MS neprišla tak začínam mať obavy že by to mohlo značit tehotenstvo aj ked test vyšiel negatívny. Mám bolesti v podbrušku ako pred MS asi už týžden, 2x mi bolo nevoľno a vkuse som malátna, čo sa mi pred tým nestávalo a ešte sa k tomu pripojilo aj špinenie...A navyše som pred 2 mesiacmi vysadila HAK ..Čo si o tom myslíte ?

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
6. dec 2017

Preboha, to sa tu bude na 150 stranach rozoberat, ci si alebo nie tehotna?? Moze dospely clovek polozit takuto otazku? Na tvoju otazku su 2!!!! odpovede.

zuzanak52
autor
6. dec 2017

stanulienkat pokial viem, toto je fórum ;) takže ak nemieniš 85 krát na rovnakú tému tak nemusíš, ja ť neprosím ;) napísala aom to sem , pretože sa pomaly nemám s kým o tom porozprávať

zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tt247 No podľa kalendára som ju vtedy nemala ale neviem to na 100% zaručiť 🙂 ... Nie že nechceme ale nie sme na to pripravení

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tt247 po HAK som mala 2x MS prvý mesiac o deň neskôr a druhý už presne na deň 🙂 preto mám obavy a takto mi MS ešte nemeškala a to som mohka byť aj chorá aj brať antibiotiká a nemeškala tal dlho... A navyše som skúšala aj červené víno, horúci kupeľ aj sex na vyvolanie MS a nic :/ a tieto tri veci som mala otestovane 🙂

tamarka9
6. dec 2017

A nemôžeš mať ešte rozhádzany cyklus z vysadenia hak? No možnosť že si tehotná určite môže byť. A keď čisto teoreticky počítame že dajme tomu vy ste mali nechránený styk 14 dní dozadu,ovulácia bola čosi neskôr, (spermie prežijú tak cca 3 dni),čiže od oplodnenia by mohlo ubehnúť 11-14 dní. A teda v najbližších dňoch by to už mal test zachytiť. Skús zajtra ráno,lebo rano býva koncentrácia hcg najvyššia. A hlavne pouzi test s citlivosťou 10. Držím palce nech to dopadne ako si prajete 😉

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tamarka9 to tiež samozrejme nemôžem výlučiť ale HAK som brala 2 mesiace a musela som ju vysadit, robila šarapatu 🙂 Test som si robila dnes ráno a negatívny :/ .. ale napr. kamoska, ktora uz ma teraz 3 mesacneho syna , jej vysiel pozitívny test az niekde v prvom mesiaci pretoze mala slabe tehotenske hormony

zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tt247 áno len jeden a z ranného moču ... samozrejme k lekárovi som sa už obejdnala na pondelok, lebo mám pocit, že niečo nie je v poriadku kedže MS nemaskava takto

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tt247 dakujem pekne 🙂

tamarka9
6. dec 2017

@zuzanak52 tak v pondelok zoberie lekár krv na hcg a tá ti to definitívne objasní. Tiež myslím že keď spinis,tak sa spúšťa ms. Držím palce

zuzanak52
autor
6. dec 2017

@tamarka9 ale spinim uz dobre 4 dni :/

xxxxxnnnnn
6. dec 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

marion09
7. dec 2017

@zuzanak52 urcite si tehu

zuzanak52
autor
7. dec 2017

@marion09 nechcem predbiehať udalosti ale aj ja mám ten pocit, MS mešká dnes uz 9. deň a citím stale tlak v podbrusku ako keby uz by som mala dostat a stale nic 🙂 a ja mam pekný cyklus, presný 🙂 a ked uz mi mooja zarucena metoda na MS, čercene vino, nepomohla tak to už je asi jasne :P lebo u mna odjakziva cervene vino funguje ako knoflík na MS ci mi meska alebo nie :P

ajushka123
20. feb 2018

@zuzanak52 ahoj, ako si dopadla? Cakate mimco? 👶

siska331
22. aug 2022

Ahoj mne mešká už 8 deň mám menšie pobolieva nie pod brucho ale ani náznak toho že bi som ich mala dostať neviem ako mám rozmýšľať ? 😏

vieravierka
2. júl 2023

Dobry žienky MS my meška už 8 dní a test my visiel negatívni čo si myslíte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre