Meškal vám menzes po Inofolicu?

mima207
8. sep 2014

Ahojte baby chcem sa spytat ci uz niektorej z vas meskala MS po inofolicu.Mne meska 21 dni mam neskutocnu chut na sladke co ja inak nemusim.V noci spim tak 5hodinco predtym som spala ako zabita aj 10hodin.Cez den ma chyta doslovne koma co sa mi tak chce spat a zle mi byva skor vecer.Test som si robila ked mi meskala mrcha 9dni a bol negativny.Teda lepsie povedane ducha som ani nepozerala.Zajtra mam konecne cestu okolo lekarne tak sa zastavim kupit test a pozajtra rano testujem.Dufam ze sa uz tento mesiac zadarilo.Inofolicu som uzila len jedno balenie.Myslite ze by to uz mohlo vyjst?takto dlho mi este nemeskala.

1234lubka
21. sep 2014

@dz no to tazko povedat...vobec netusis preco to stale zleskoncilo?

vlockasnehu
21. sep 2014

odpoved na otazku v nadpise. Nie, Inofolic mi skratil cyklus z 28 na 25 dni a ked mi meskal, bola som tehotna.

dz
21. sep 2014

baby, trochu som zacala spinit, moze to byt este ok alebo to uz skoncilo? beriem duphaston, dakujem

ladyblcha
22. sep 2014

mne tiez meska uz 8.den.. 😠 😠 nikdy v zivote mi tolko mrcha nemeskala, maximalne mi zvykla 1-2dni meskat. aj tom mozno raz za rok.
tak som bola u gyndaka dnes, spravil mi usg a dal mi vyvolavacku, aj zajtra mi da. inofolic beriem cca mesiac - 1x denne. uvidime do 10dni ma prist mrcha. na sone nic nevidel, iba ze mam velmi vysoko maternicu. krv mi nebral. vraj ak som tehu, tak vyvolavacka pomoze, ak nie som, tak mrchu spusti.

ladyblcha
22. sep 2014

@mima207 ahoj, mas nieco nove?

janina1007
23. sep 2014

Ahojte... beriem inofolic asi 2 tyzdne a mrcha mi meska tyzden... robila som si 4 testy a vzdy negativne... mozem byt aj tak tehu? dakujem

zabka1000
23. sep 2014

@janina1007 ja mám rovnaký problém...tak som zvedavá....

mima207
autor
23. sep 2014

@ladyblcha noce manm len to ze dbes som zacala spinit tak len dufam ze sa mi mrcha nerozbehne........

dz
24. sep 2014

@janina1007 no podla mna ak si ho zacala brat len tyzden pred ocakavanou menstruaciou, teda po ovulacii, tak na ovulaciu samozrejme vplyv mat nemohol, takze u teba meskanie menzesu pravdepodobne nesposobil inofolic, tak drzim palce, nech to dobre dopadne 🙂

ja nakoniec po tyzdni krv negativna, takze tento mesiac z toho nic nebude, ale aj tak som sa rozhodla, ze inofolic brat nebudem, bolo by privela nahod, ak mi cyklus nerozhadzal inofolic, ale neviem

dz
5. okt 2014

baby, ako ste na tom? nieco nove?

ladyblcha
6. okt 2014

ja som uz dostala mrchu, po vyvolavacke na 7.den, takze mi meskala 15dni. ale cela mrcha je divna a zvlastna a mam 1000 otazok na gyndaka, ale uz mu nedoverujem. Hladam noveho gyndaka.
momentalne inofolic neberiem, ale zase zacnem. Ja len tento cyklus vynechavam z inych dovodov.

nena0207
21. dec 2018

Takže sa pripájam s mojou skúsenosťou. Snažíme sa o bábätko, takže som navštívila lekára, že pol roka a zatiaľ nič. Odporučil mi Inofolic, začala som ho užívať od prvého dňa MS. Menzes som mala dovtedy každých 30 dní, po nasadení inofolicu to meškalo, tak celá natešená robím ten a nič, negatívny. Menzes prišiel po 5tich dňoch meškania. Takže môžem potvrdiť, že mi to rozhádzalo cyklus, uvidím ďalší mesiac. Dúfam, že som pomohla.

monika3107
8. máj 2019

baby moje ja naposledy menstr 29.3 a brala som inofolic uz 42 den a ja nemam nic ziadnu menzes meska mi to 12 dni a testy negativne

silvicka247
26. nov 2019

@monika3107 ako si dopadlo? Mne meska 21 dni po inofolicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre