Meškanie menzesu a negatívne testy

lennyd23
7. feb 2021

Dobrý večer.
Po MS (8-13.1.2021) jsem měla nechráněný sex(16.1.2021) ale (nedošlo k vyvrcholení,a ani před samotným stykem, takže žádné spermie nemohli zůstat v močové trubici, který by mohl predejakulát vytlačit). Bylo to před ovulací, ale přesně jsem ji nezaznamenala kvůli kvasinkové infekci. Momentálně mi dva dny mešká MS, testů jsem dělala několik od nechráněného sexu, až do dnešního rána a test vyšel úplně čistě negativní. Myslíte že to mužů brát jen jako delší cyklus ?

veronikalubko
7. feb 2021

Koľko krát tu bude ešte táto istá diskusia? 😂🤷🏻‍♀️ Pardon ale už bud počkaj kým nebude meškať viac a potom testuj alebo chod po dlhom meskani a negatívnych testoch na gyndu🙏 ďakujem za pochopenie...

petamich
7. feb 2021

lepsiu odpoved ako test a gynekolog ti my nedame 🙂 moze byt sposoben, ze sa ti predlzil cyklus tou kvasinkovou infekciou, pockaj este par dni a ak nepride sup k lekarovi ;) tehotna podla mna nie si, test by uz dnes takmer na 100% ukazal

sisa_s
7. feb 2021

Na ceskom koni ta uz poznaju s opakujucimi sa otazkami, tak skusas tu? 😉

lennyd23
autor
7. feb 2021

@sisa_s nevím co máš za problém, ale na žádným CZ koni sem ani nebyla a tento účet Mama cca 4-5 dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre