Milovala som sa počas menštruácie. Môžem byť tehotná?

andy86
23. sep 2010

ahoj dievcata, som tu nova, tak este neviem ako to tu tak celkom chodi, ale dufam, ze sa najde niekto kto mi odpovie 🙂 Mavam pravidelnu menstruaciu odjakziva a s priatelom sa uz pohravame s myslienkou na dieta, tak sme sa milovali cez moju poslednu menstruaciu naplno, ze vsak aj tak neotehotniem a keby nahodou tak nevadi 🙂 to bolo pred 12 dnami. cca 3 dni dozadu som zazrela troska spinenia na nohavickach, take blodoruzovo hnede ... odvtedy nic a dnes zase to iste 😒 tak neviem co to moze byt lebo som to v zivote nemala. aka je podla vas pravdepodobnost ze som v tom a co myslite, oplati sa mi uz teraz si robit test? Dakujem za vsetky odpovede 😵

mirka285
23. sep 2010

toto je otazka na ktoru ti nikto neda odpoved....naco spekulovat si kup test a hotovo...

bosoriak
24. sep 2010

Podla mna nie si tehotna, to spinenie by mohla byt mozno ovulacia. Ale stat sa moze vsetko. Test si urob, az ked ti bude aspon par dni meskat menstruacia, aby bol spolahlivy vysledok.

alexandrah
24. sep 2010

suhlasim s mirkou, uplne, tych par korun na test ta nezabije, a ked budes tehu, aj ked bude test negativny, tak zistis, ze ti napr. meska menzes, a podobne ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre