Môžem byť naozaj tehotná?

lydia029
22. máj 2023

Ahojte dievčatá, chcem sa Vás opýtať , mozem byt naozaj tehotna ??? Pretože mi menstruacia mešká už týždeň aj dva dni, robila som si už 5 testov a ukázali mi krásne dve čiarky . Lenže podobne čosi sa mi stalo minule že mi ukázalo pozitív na dvoch testoch. Zmiatlo ma to pretože som začala krvácať a v nemocnici mi povedali že niesom tehotna . Ako mi môžu 2 tehotenské testy ukázať pozitív a potom neskôr mi prísť menstruacia ? Lenže teraz som bola dosť chorá , preto si myslím že zbytočne nespanikáriť pretože nemusím byt tehotna ale 5 testov mi ukázalo dve čiarky

saxana000
22. máj 2023

Biochemicke?

snazilka_bio_mamka
22. máj 2023

@lydia029 To, ze sa to staolo 1x (asi biochemicke tehotenstvo) neznamena to, ze sa to stane aj teraz. ak mas pozitivny test, vyckaj cca 2 tyzdne od poslednej MS a objednaj sa ku gynekologovi. Zbytocne je stresovat sa, mysli na to , ze tentoraz bude vsetko v poriadku. Kupsi kyselinu listovu, ak fajcis obmedzi a zacni sa spravat ako tehotná. Drzim palce

anjelicek26
22. máj 2023

Vtedy to mohlo byt biochemicke a teraz normalne tehotenstvo. Vtedy vzrastie hcg, ale uhniezdenie neprebehlo dobre, delenie neprebieha dobre, menstruacia sa omeska o par dni iba - to je biochemicke... hcg v krvi len nizke a potom zasa klesne... teraz ked mas pekne dve ciarky, proste ver, ze tentoraz to priroda namiesala dobre.

sense
22. máj 2023

Ak čiarka silnie tak budeš tehotné, to ze sato stalo raz nežne ana ze teraz to nie je ine

miskamicha
22. máj 2023

@lydia029 mojlo sa jednat o biochemicke a tentokrat si opat tehotna ak mas // na 5tich testoch

lydia029
autor
22. máj 2023

Ďakujem za odpísanie. Potešilo ma že niekto si našiel čas a napísal mi. No pravdepodobne je to už asi jasne , pretože teraz posledných 6 dni som si urobila 5 tehotenských testov a všetky mi ukázali výrazne dve čiarky . Objednaná k doktorke 7.6 , i keď to je na mňa dlhá doba dovtedy 😞

anjelicek26
22. máj 2023

Treba verit, ze je to silne zdrave babatko, teraz je to na prirode. Drzim velmi palce, nech je vsetko v poriadku.

lydia029
autor
22. máj 2023

@anjelicek26 ďakujem moc pekne . Takže je tam 100 šanca že tehotná som?

katuskacicuska
22. máj 2023

@lydia029 ešte sto krát ti treba napisat to iste?

floki1994
22. máj 2023

@lydia029 vsak si mohla mat predtym biochemickea preto Ms prisla aj ked si tehotna bola...ked ti meska MS a testy su pozitivne tak nie je o com 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre