Môžem byť ozaj tehotná?

28. jan 2024

Ahojte. Dnes mi 9 dni meska menstruacia. Po 3 dnoch neskania som mala slabu ciarku, potom sa ciarka este viac zoslabovala, tyzden po meskani som mala uplne slabulinku a digitalny negativny. Dnes rano som si urobila este jeden, ci uz ozaj nebude vidiet nic a vybehla na mna celkom dost jasna ciarka.

Ja som myslela ze je to biochemicke tehotenstvo, s gyn sme sa zhodli a dohodli na navstevu o par dni, ale dnesny pozit vysledok ma prekvapil.

Je toto pri biochemickom tehotenstve normalne alebo mozem byt ozaj tehotna?

Vsetky testy boli rovnaka znacka a vzdy robene z ranneho mocu.

henrietka12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
28. jan 2024

Zial,ostava len sledovat,moze to byt dobre,no v hre moze byt aj mmt

henrietka12
28. jan 2024

Tak najlepšie bude keď za dr pôjdeš už zajtra aby sa na teba pozrela zobrala ti krv ...kontrolovala Hcg ...

koniarova
28. jan 2024

Urob dnes ešte jeden test. Ak bude čiarka,ako na tomto, si tehotná.

autor
28. jan 2024

@koniarova toto je z dneška.

koniarova
28. jan 2024

Veď pre porovnanie. Nech si to potvrdíš.

daniela2202
28. jan 2024

Chystaj kočiarik 😁

bejbs123
28. jan 2024

Ak bol robeny dnes test,dalsi nema vyznam,dalsi treba spravit o 2dni,ak je to tehu,musi byt test silnejsi,takze tento dnesny nechat na porovnanie s tym dalsim,ak bol test raz silnejsi,potom slabsi alebo negativny a o 2dni bude znovu slabsi,treba to pozorovat,lebo naozaj moze ist aj o mmt,ked dokaze rozne hcg kolisat

autor
28. jan 2024

@bejbs123
Ako hovorim, po ms bola slaba ciarka, na druhy den silnejsia a potom znova slabsia az nakoniec skoro ziadna a digitalny negativny. Teraz po dvoch dnoch od toho digitalneho takto vyrazna. No som z toho ozaj zmätena. Nevedela som ze pri mimomaternicovom tak koliše.

bejbs123
28. jan 2024

Ano,pri mmt moze kolisat hcg,neskor prichadzaju bolesti,moze aj krvacanie…no mmt vie diagnostikovat len gyn.,drzim palce,nemalujem certa na stenu,len pisem,ze aj tato moznost moze byt v hre a mmt je velmi nebezpecne,tak ak by nestupalo hcg ako ma,urcite to nezanedbat kontrolou u dr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre