Môžem byť tehotná?

31. jan 2024

Ahojte baby mám taký problém.... urobila som si tehu test vysiel pozitívne bol tam duch ale jasne viditeľný. Lenže v ten deň sme boli zo synom u lekára a poslali nás ležať na detské oddelenie a ja som dostala menzes tak som kaslala na to lenze menzes bol slabý a len jeden deň. Problém je v tom že som tam tiež niečo dostala a takisto bola v teplotách. Už nás postili domov stále mám teploty a beriem antibiotika. Ale mi to nedalo mala som doma ešte jeden test ktorý som si urobila a znovu pozitívny a mám pocit že čiarka silnejšia kebyže som nekrvacala tak dám ruku do ohňa za to že som tehu. No a teraz keď náhodou budem tehu neuskodia antibiotika a tie teploty malému a môžem byť vlastne tehotná keď som jeden deň krvacala alebo sú tie testy zlé som stoho jeleň pri malému som nič také nemala. Ďakujem za názory a sorry za chyby ale stále mám teploty a ledva vidím

ptvw
31. jan 2024

Keď som bola tehotná mala som covid a 39 teploty plus 2 balenia ATB a malý sa narodil v poriadku 🙂

autor
31. jan 2024

@ptvw ďakujem to ma ukludnilo len vlastne ani neviem ci som či nie kvôli tomu menzesu tak sa asi nechám prekvapiť

ptvw
31. jan 2024

Spolužiačka na vš mi vravela ze jej mama krvacala do 6 mesiaca normálne s nou tak je možné všetko, urob ešte test a keď tak sa objednaj k dr 🙂 drzkaj sa

autor
31. jan 2024

@ptvw ďakujem pekný večer prajem ❤️

sofia1979
31. jan 2024

Daj foto testu

nikool701
31. jan 2024

Pisete ze krvacanie trvalo 1 den. Ak by doslo k potratu, krvacanie by bolo urcite riadne a trvalo ako ms resp.dlhsie a taktiez by ste sa nevyhli bolestiam. Ak ste krvacali, nemusi to znamenat nic ,mozno prasknuta cievka, no mozte mat aj hematom. Ved uvidite na kontrole. Vela zdravicka zelam❤️

autor
31. jan 2024

@sofia1979 je dokrceny vybrala som ho s koša. Neide to dobre nafotiť snáď niečo vidieť

anjelicek26
31. jan 2024

Podľa mňa sú tie testy negativne🫣

nikool701
31. jan 2024

Ja tam slabu ciarku vidim, ale ja by som skusila riadny test, co sa vklada do prudu mocu. Tieto testy vela "duchuju" . A just ked je vysledok pozitivny a viditelny az po niekolkych hodinach.

autor
31. jan 2024

@anjelicek26 môže byť nevadí len tam vidím čiarku ono to neide tak pekne odfotit. Ale budem aj rada ak budú negatívne pekný večer 😁😁

nikool701
31. jan 2024

Teda na tom poslednom teste cosi vidiet😃

autor
31. jan 2024

@nikool701 ono je ju vidno len ako píšem neide to tak pekne odfotit ako to vidim ja a bola tam hneď. Ale môže tam byť aj duch uvidím čo bude ďalej 😉😉

nikool701
31. jan 2024

Urcite skuste iny druh testu a uvidite🙂 a ms meska kolko?

biglovemom
31. jan 2024

Ten test je zamna uplne negativny.Ak si tehotna v tak skorom stadiu antibiotika neuskodia ak nie su vhodne pre tehotne.

autor
31. jan 2024

@nikool701 vyskúšam ešte jeden a uvidím. MS bola ale len jeden deň aj to taká slabá že nechápem preto som stoho jeleň lebo mávam MS riadnu a 7 dní. Urobím ešte jeden test a zbehnem k doktorke aby to niečo nebolo zlé keď taka slabá MS. Ďakujem baby pekný večer

bejbs123
31. jan 2024

Ja uz hlasim asi uplnu slepotu,ale ja tam nevidim ziaden naznak ciarky a uz vobec nie ich nazyvat ako pozitivne testy

dianka3
31. jan 2024

Tie testy sú negatívne.A testy zvyknú falošne duchovať ,tá krátka ms mohla byť aj tou chorobou, liekmi atď.A možno si mala biochemické . Pre tvoj pokoj skus za 4-5 dní otestovať, poprípade navštív lekára

perlita007
1. feb 2024

Podľa mňa testy negativne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre