Môžem byť tehotná, aj keď mám negatívny výsledok z krvi?

vialka87
16. sep 2013

Meskam uz treti tyzden mam priznaky ako je nevolnost, citlive bradavky, bolest v podbrusku,divne chute,únava a podobne bola som u lekara najprv povedal ze som pravdepodobne tehotna ale vysledky krvi boli negativne moze sa stat ze to v krvi na zaciatku nevidno?

koniarova
16. sep 2013

Po 3 týždňoch meškania by to už bolo z krvi určite vidno. Behla by som ešte raz k lekárovi.

cuculik1
17. sep 2013

mne sa to stalo. ale ja som mala doma xxx pozitivnych tehu testov, tak som sla na krv a ta bola nulova... o dva dni neskor tam uz bolo astronomicke HCG, takze mi povedali, ze museli v laboratoriu urobit chybu 😉 . ale ked mas krv negativnu a k tomu aj testy, nadej by som si nerobila....

mrkvicka12345
17. sep 2013

ja si tiez myslim, ze ked je negativny aj test, aj krv, nemas co riesit..snad nabuduce to vyjde...
a len tak medzi recou, z krvi zistis skor, ako z mocu 🙂

anjelik0912
17. sep 2013

myslim ze teh. niesi nevesaj hlavu mozno to vyjde neskôr ...len netlač na pilu hlavne si nenamyslaj nejake priznaky psychika robi vela ozaj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre