Môžem byť tehotná hneď po kyrete?

florianabotosova
7. sep 2020

Ahojte. Viem co znamenajú 2 II na teste ale sa chcem opýtať 1.jula som absolvovala kyret kvôli missed abortion. 4.septembra som si robila test a vyšiel pozitívny. Brala som aj vitamíny pinkfertil+ možno nejaké dva týždne. Včera som si robila druhý test a tiež pozitívny. Boli ste niektoré tehotné hneď po kyrete? Ako prebiehalo tehotenstvo?

alikal
7. sep 2020

ja som sice nemala kyret (nechali sme to vyjst von same vsetko) ale hned po dvoch cykloch potom som otehotnela, teraz som 16tt a zatial dobre. na zaciatku som mala bolesti dost tak mi dal doktor preventivne progesteron ale preslo to a ziadne realne komplikacie som nemala zatial. kludne sa objednaj skor, ak si tak skoro po potrate nech ta kontroluju pre istotu

rarara88
7. sep 2020

Ja som po kyrete otehotnela po 2 cykloch hneď ako sme sa začali snažiť.. zatiaľ všetko v poriadku okrem spinenia na začiatku tehu.. práve som v 19 tt tak dúfame že všetko dobre dopadne

keksicok
7. sep 2020

Ahoj, treba ist na gyn kde ti zoberu krv na hcg, potom opat, ci klesa. moze to byt len nejaka dozva po tehotenstve. Po kyrete ma byt pauza, a ma to svoj dovod, pretoze maternica je oslabena a zarodok sa v nej neudrzi, cize zbytocna starost..

rivini
7. sep 2020

@keksicok mne v nemocnici, aj moja gyn povedali, ze po kyrete pockat na prvu MS a potom sa v pohode snazit. Ze tie odporucane 3-6 mesiace dlha pauza je uz zastaraly nazor a drzia sa ho uz len starsi lekari...tak teraz neviem...

florianabotosova
autor
7. sep 2020

@rarara88 no ja som mala menštruáciu ale iba pár hodín a to iba jeden deň a úplne slabú. Tak ja dúfam ze to bude len nejaké poblaznenie hormonov

len_nig
7. sep 2020

Jeeeeej to už? 🙂 Super ♥

kataka10
7. sep 2020

@florianabotosova ja som otehotnela po 2 cykloch. V prvom trimestri som mala lahke krvacanie tak som brala dufaston bola na PN. Potom uz bolo tehotenstvo uplne bezproblemove. Aj porod bol fajn.

florianabotosova
autor
7. sep 2020

@len_nig ahoj no ešte neviem teda ci to je to ale zdá sa ze áno keďze 2 testy boli pozitívne idem vo štvrtok na gyndu tak ti napíšem.

marcelka147
21. mar 2021

@florianabotosova ahoj prosím ta ako si dopadla.. Ja som mala v januári kyret. A teraz som si našla // bojím sa co povie Dr.. Moc sme to ešte nechceli.. Chceli sme počkať.. Mala som cystu, a mala blokovať ovu.. Ale tak už to nezmením stalo sa... Ako to b prebieha u teba ok? Vdaka

florianabotosova
autor
25. mar 2021

@marcelka147 ahoj no už sme vo 8.mesiaci. Cele to prebieha v poriadku malý aj ja sme zdravý a to som tiež skoro po kyrete otehotnela. Všetky výsledky som mala dobre len som trochu chudokrvna

kristina0103
7. jún 2021

ja som mala kyret koncom oktobra a v januari som uz ostala tehotna. Drzim palce

florianabotosova
autor
7. jún 2021

@kristina0103 no už mám doma skoro 4 týždňové ho drobca ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre