Môžem byť tehotná i napriek menzesu?

lentilkova
28. jún 2013

Ahojte baby, chcem sa vás opýtať. S priateľom som mala pred dvoma týždňami pohlavný styk pri ktorom sa do mňa urobil a včera som dostala menštruáciu. Znamená to že tehotná niesom? Alebo môžem mať ešte jednu menštruáciu aj keď som otehotnela? Ďakujem za odpoveď 🙂

ververka
28. jún 2013

Ano, mozes

zdenka1975
28. jún 2013

poznám aj baby, ktoré mali menzes do 4. mesiaca tehotenstva...

barcelona94901
28. jún 2013

áno,stáva sa

linuska1
28. jún 2013

mozes.. zalezi aj podla toho ci menstruacia je silna alebo slaba alebo len spinenie.... ci bude trvat tolko dni ako obvykle alebo bude kratka.. ak bude taka ako inokedy.. osobne si myslim ze pravdepodobnost je nizka...

modra
28. jún 2013

Jasne ze nie si 🙂 🙂

afra
28. jún 2013

Ja som mala MS uplne normalne a bez meskania a o to vacsi sok bol, ked som zistila, ze som tehotna a doktorka mi povedala, ze som uz v 11tt 🙂

sympa1
28. jún 2013

Haha no stáva sa .... Aj ked pre mna nepochopitelne ale príklad je ak moja suseda . V 5 mesiaci po normálnych menstruciach sa na obycajnej preventivke dozvedela ze je tehotná :D a hneď aj pohlavie

jankagun
28. jún 2013

no kludne mozes byt 🙂 ja som mala pri prvom teho vyse 3mesiacov menzes,a pri obyc.preventivke som sa dozvedela,ze som zacala 13tt. A pri druhom teho som mala 2 mesiace.

milota164
28. jún 2013

urcite mozes byt tehotna treba si spravit test

majca1581
28. jún 2013

môžeš

monci8888
28. jún 2013

no problem, ja som bola tehotna a menstruovala som az do konca tretieho mesiaca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre