Môžem otehotnieť cez plodné dni?

nikoletamisinova
23. máj 2022

Dobrí deň chcem sa opitat mala som pohlaví styk dneska a mám jeden a mám plodné dní môžem otehotnieť

beata_k
23. máj 2022
toffife26
23. máj 2022

@nikoletamisinova s takouto gramatiku určite nie 🤔

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@toffife26 jasné

tosomja
23. máj 2022

@toffife26 práveže veľmi pravdepodobné otehotnenie 🤣🤣 keď bude dievča, bude Gramatika, keď chlapec, tak Pravopis 🤣

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@beata_k ďakujem

aurorastone
23. máj 2022

No určite môžeš, ak by Ti meskala ms tak sprav test potom, zvyšok závisí od toho ci chceš byť tehotná ci nie

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@aurorastone ale ja mám od zajtra plodné dni tak sa opýtam či môžem otehotnieť. Alebo. Nie.

nikpa
23. máj 2022

@nikoletamisinova no čo myslís??? Mala si styk a plus k tomu ešte aj plodné dni 🤔🤔

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@nikpa Ja chcem dieťa

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@elizabet173 ja to nepoužívam a ja diata chcem

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@nikpa plodné dni mám asi od zajtra

bessie12
23. máj 2022

@nikoletamisinova vies co vsetko by som ja chcela a nemam ? 🙄 vedela by si sa aj postarat o to dieta ? to nie je o tom, ze "ja chcem, tak to musim mat"

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@bessie12 ale ja jedno us mám.

aurorastone
23. máj 2022

@nikoletamisinova wtf aj si si prečítala co som napísala? Napísala som ze môžeš 🤦‍♀️.. Nemám vestecku guľu aby som ti jednoznačne napísala ze áno alebo nie...

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022
xena0
23. máj 2022

Bože mali by blokovať tieto fóra.... Nie, cez plodné dni ešte nikto nikdy neotehotnel, nie je možné aby si otehotnela

mimi3008
23. máj 2022

Podla mna je tato tema len vtip...musi byt, to nemoze byt naozaj

aurorastone
23. máj 2022

@xena0 🤣🙈

bessie12
23. máj 2022

@nikoletamisinova ale stale plati to co som napisala, ze chciet neznamena musim to mat. Ja by som napriklad chcela svadbu, ale nutit priatela do toho nemozem. Chcela by som mat bezproblemovy zivot, ale to sa bohuzial neda, ze ? 🙄

domka222
23. máj 2022

Pre kristove rany🤦‍♀️🧐

elanor
23. máj 2022

naucit sa a ovladat aspon zaklady biologie, to nie. Ale bezhlavo ..... jak zajace, a potom dristat primitivne otazky na internet, to ano.
A este, ze uz jedno dieta ma. Preboha ziveho, to naozaj, sa niekto s aspon polovicou mozgu, dokaze opytat takuto do neba volajucu primitivitu, navyse ked uz aspon jedno dieta ma? A to prve ste asi ako spolodili? Ci duch svaty na zem po druhy krat zostupil?

Asi by ozaj mali zacat robit povinne min. kazdeho pol roka inteligecne a psycho testy plus testy vseobecneho rozhladu a prehladu, a kludne uz od zacinajucej puberty. Nedosiahnes min. pocet bodov - smola, pas cudnosti a hotovo. A od 25ky, alebo 30ky rovno sterizilacia, ked nedostali rozum dovtedy, uz ho ani nedostanu.

viestta
23. máj 2022

@nikoletamisinova nebolo by od veci keby si si niečo o ženskom cykle, plodnosti a oplodnovani aj prečítala. Je toho na internete veľa. Ale, áno, môžeš otehotnieť. Ale ani nemusíš.

aurorastone
23. máj 2022

@elanor si zbytočne drala klevesnicu 😁 aj tak podľa mňa veľmi nerozumie po slovensky 😶

ibajaanikiny
23. máj 2022

Prosim,napiste niekto,ze je to len 15-rocny troll a robi si len srandu! Ak nie,dievca moje,nie ty,ale tvoje deti to budu mat v zivote tazke,ked vidim ako pises a co sa pytas…a to ja veru malo,velmi malo “odsudzujem” ludi,ale ty si naozaj “pripad”…

melanta
23. máj 2022
evaachesa
23. máj 2022

Nieee nemôžeš, veď to musíš počkať na neplodné dni...veď logika, nie? 💁😃

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@xena0 ďakujem

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@ibajaanikiny aj ty si urážaj niekoho iného dobre

nikoletamisinova
autor
23. máj 2022

@ibajaanikiny steba si robím terás keď som si to prečítala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre