Možnosť otehotnenia pri nechránenom styku

23. feb 2023

Ano viem že pri nechranenom pohlavnom styku (pravidelnom nechranenom) je šanca otehotnenia VYSOKÁ.. ale
Ak do 5min od styku ide žena na wc, potom do sprchy kde poriadne vyčisti vag**u od mužkeho ejakulatu su šance aj tak stale velmi vysoké?

tosomja
23. feb 2023

Aj keby s kutačom si ju šúchala, áno je tam šanca.

lilope
23. feb 2023
veronikaszabova
23. feb 2023

@tosomja 😂😂😂😂😂

veronikaszabova
23. feb 2023

Jasne, ze je tam vysoka sanca. Ved pri ejakulacii idu spermie hned ku krcku. Necakaju na sprchu, aby si ich vyplavila von.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
23. feb 2023

@elizabet173 no moja dcéra má dvanásť, takú sprostost už vie, že "potencionálne" dieťa sa vycikať nedá 😃

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
23. feb 2023

inak VAGINA je normalny organ, ako PENIS ... nemusis to hviezdickovat

viestta
23. feb 2023

A ze nam netreba na skolach sexualnu vychovu. Potom to co nepovedali rodicia a nedozvedeli sa detvaky v skole musi suplovat Modry konik. Uz by mu mohla vlada udelit nejaku statnu cenu za rozvoj vzdelanosti v oblasti reprodukcie ludskeho druhu u pospoliteho ludu. Bola by zasluzena.

autor
23. feb 2023

Viem že šanca tam je stále, ale či je velmi vysoká?
Viem že tym že idem na wc sa nič nezmení skor to s tou sprchou ma zaujímalo..

Ja viem ako to cele funguje len ma zaujimalo či tym naozaj dokladnym osprchovanim sa šanca nejak vyraznejšie zníži? Alebo je to jedno..

tosomja
23. feb 2023

Veď vyskúšaj. Mňa zaujíma skôr to, že načo taká otázka, keď píšeš, že pravidelné nechránenom styku. No bolo by mi jedno, či tam je 100% šanca, či 30%...veď snáď očakávam nejakú akciu reakciu.

majka99999
23. feb 2023

Vies o tom, ze moc ide z ineho otvoru ako tie spermie budu vytekat? Plus das si do vaginy hadicu a vysprchujes 2 sekundy po? Nebolo by lepsie vytiahnut pankovi, ked uz nechcete kondom? Aspon nejake ine formy antikoncepcie by som skusila. Urcite ti tu o nich radi poradia, ja som toto nikdy neriesila.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
23. feb 2023

Vnútro sa "naozaj dôkladne" vysprchovať nedá, za krčok sa ti voda nedostane. Takže možného budúceho potomka vyplavíš maximálne z tej prvej časti. Ak už dorazil za bránku buď budeš tehotná alebo nie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ailiba
23. feb 2023

Co ja viem, tak sa osprchovanim a drhnutim hned po styku rozhodne sanca vyrazne neznizuje. Muz pocas ejakulacie vstrekne semeno cez krcok maternice priamo do maternice, aspon vacsinu. A to nevydrhnes, ani nevycikas. Mozno sa sanca trosku znizi, ale rozhodne nie vyrazne... Urcite to neber ako antikoncepciu.

viestta
23. feb 2023

Parizske konkubiny si vyplachovali vaginu sampanskym (spomina sa to v steklivej klasickej literature) ale asi to nebolo moc ucinne, kedze lavobockov bolo habadej.

stellarstar
23. feb 2023

A to si nevedela ze spermie nie sú vo vagine ale v materncici???

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
23. feb 2023

@ailiba ja toto robim stale, vzdy sa vycikam, hned sa osprchujem, gelom sa umyjem. A posledne dieta mame zo styku 4,5 dna pred ovulaciou. No niekde tam "dnu" si spermia na vajicko pockala 🤣.
Inak ja si fakt neviem predstavit, ci naozaj si akoze ide autorka sprchovou hadicou dovnutra, ci ako to mysli, vsak za krcok sa aj tak nedostane a plavci uz su davno tam predsa...😆

aeruginosa
23. feb 2023

Veľká škoda, že schopnosť koncepcie nie je nejakým spôsobom limitovaná výškou IQ jedincov…

14janula14
23. feb 2023

@tosomja sa smejeeeeem 🤣🤣

bylinka25
23. feb 2023

Seriózne ti odpoviem, môžeš, pretože spermie sú veľmi pohyblivé a ako píšu aj dievčatá, dostanú sa ku krčku a tam už len striehnu na dozreté vajíčko.
Na oplodnenie stačí jedna jediná , tá najrýchlejšia.
Aj keď sa vycikáš, za tým sa osprchuješ, vždy v tebe niečo ostane, spermie dokážu v tele prežiť až päť dní.

autor
23. feb 2023

Kriste pane žiadna hadica dnu 🤦‍♀️ to som nikde nenapisala
Ved sa normalne umyjem prstami aj dnu, okolo krčka a tak

autor
23. feb 2023

Viem že moč ide z inakede ako z miesta kde sa nachadzaju spermie po sexe ..
To bolo napisane len doplnkovo ze idem hned vzdy aj na wc

autor
23. feb 2023

@bylinka25 ďakujem za odpoveď 🙂

autor
23. feb 2023

Proste som iba myslela ze ked sa poriadne osprchujem a umyjem aj dnu (viem ze len okolo krčka a dalej sa neda) tak ze nejak znižim tu šancu ze sa vobec dostanu cez ten krčok dalej
Nic viac

autor
23. feb 2023

@majka99999 nie nebolo by to lepšie..prečo ukracovat požitok z vyvrcholenia 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre