Nespoľahlivé mamatesty

4. júl 2022

Ahojte. Len chcem upozorniť maminky čakateľky, aby si dali pozor na mamatesty. Ešte cca pred rokom to boli najspoľahlivejšie testy. Teraz už sa im nedá veriť. Ráno som robila Livsane a Baby top test, oba negatívne. Teraz poobede Mamatest ukázalo čiarku už pri naťahovaní farbiva. Toto isté mi spravili aj pred 3 mesiacmi. Mamatesty pozitívne, ďalšie 3-4 značky negatív. Som z nich riadne sklamaná. Už je to s nimi ako s pepinom. Čiarka na každom.

anjelicek26
4. júl 2022

Ale ved ho odfot az ususeny... ze sa chyti farba na kanaliku je asi normalne v mokrom stave...

autor
4. júl 2022

@anjelicek26 teda tehotná som bola dvakrát, a nikdy som teda nemala “chytenú farbu”

anjelicek26
4. júl 2022

Sprav dalsi o dva dni a uvidime... za mna su toto velmi dobre testy co tu sledujem.

tessa2299
4. júl 2022

Ja som mala to iste. Jedna znacka negativny a mamtesty slabulibke ciarky. Tehotna nie som

autor
4. júl 2022

@anjelicek26 veď práve, že donedávna boli najspoľahlivejšie.

veronika297
4. júl 2022

Ja som zas nikdy nemala pozit.test pokiaľ som nebola tehotná.
Robila som si skoro vždy pepino,nikdy sa mi nestalo aby mi ukázal čiarku keď som tehotná nebola.Mama test som si kupovala už len na potvrdenie a tiež vždy ukázali presne.

autor
4. júl 2022

@veronika297 veď ani ja. Vždy biele. Len pred 3 mesiacmi mamatesty a teraz zas. Ostatné všetky negativne. Pridávam aj foto toho vtedy

veronika297
4. júl 2022

No to ozaj nie je normálne,to už nie je len kanáliky.

zuzsat
5. júl 2022

Uz ked som bola pred 6rokmi tehotna tak mamatesty patrili medzi najnespolahlivejsie na trhu. Teraz sa k nim pridali aj pepino ako citam.... Ja som aj pred tym aj teraz nedala dopustit na dr.max alebo livsane.

tehotna40
5. júl 2022

Ahojte, minulý mesiac to iste aj ja baby. 3 mamatesty pozitívne, livsane ten kazetový, a aj digy test negatívny. Ms prišla o 3 dní neskôr. Takže asi tak.. kupovala som ich naposledy.

tehotna40
5. júl 2022

@tehotna40 a nehovoríme tu o nejakých kanálikoch a duchoch, ale normálnej viditeľnej ciarke. Neviem co to robia za testy.

katuliena82
15. júl 2022

@anjelicek26 nie je to normálne, tam má prebehnúť v limite reakcia farbiva s hcg. Nemá to ukazovať takto

katuliena82
15. júl 2022

@zuzsat max sú spoľahlivé, mne nikdy neukázali čo nebolo

zuzsat
15. júl 2022

@katuliena82 ja tiez najviac verim maxom ale jedna slecna pisala ze jej robili riadnych duchov no nema foto..

basska_b
15. júl 2022

Ja som si robila tento test, ale az po 7 dnoch meskania... vtedy to ukazalo paradne a spolahlivo. Sice na obale sa chvalia, ze od prveho dna meskania ukazu...

kingi111
29. júl 2022

Ahojte. Ja ked som mala pozitivny mamatest tak to vyzel silnejsi. Pripajam foto

banderaska29
29. júl 2022

@kingi111 a bola si tehu ?
kokso ak nie tak to je na reklamaciu

kingi111
29. júl 2022

@banderaska29 Ano. Som tehu. 😊 Ostatne testy mi ukazovali uplne slabe ciarky len mamatest ukazal najsilnejsiu. Ale len po 2 tyzdnoch meskania. A predstav si ze mamatesty som mala rano slabsie ako navecer. Takze za mna mamatesty su super.

luluska1234
3. aug 2022

Autorka ako to dopadlo s tými testami? Mne teraz tiež mama test ukazal čiarku druhu a ostatné negat, clearblue po asi hodine pozit aj 10 aj 25kovy alebo vždy po limite

autor
3. aug 2022

@luluska1234 nijako, nebola som tehotná. A tento mesiac zas to isté a už mám aj po ms.

luluska1234
4. aug 2022

Mne teraz tiež duchuju jak besne. Objednala som z pilulky lebo nikde som ich nevedela zohnať. Asi už viem prečo ich inde nemajú. Ešte pred rokom boli v pohode keď ukázali čiarku tak som aj tehotná naozaj bola.

autor
18. aug 2022

Dievčatá, test mojej dcéry, panny… asi toľko k týmto testom….

kingi111
18. aug 2022

No to je uz naozaj potom na reklamaciu. Mne sice tieto testy potvrdili tehotenstvo ale ja som mala silenjsie ciarky. No ale ze az tak duchuju tak tam im volaco potom nesedi pri tych testoch.

autor
19. aug 2022

Ako áno, ja nevravím, že neukážu tehotenstvo, len proste čiarku rôznej intenzity ukazujú proste stále. Takže nedá sa spoľahnúť len na ne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre