Nezabrala tabletka "po"?

Ahojte potrebujem pomoct 🙂 28.4 som mala s priatelom nechraneni pohl. styk a on sa do mna spravil tak o 30 hodin na to som zobrala tabletku "po"..A 7.5 som mala dostat menstruaciu a stale nic..Mam bolesti uz tyzden aj nieco ako pred menstruaciou ale ona stale nikde...Myslite ze tabletka nezabrala a tehotensky test si uz mozem spravit?

jessica1996
10. máj 2015

tá tabletka ti teraz uplne rozhádzala cyklus.. nemusí ti prísť aj dalšie 2 mesiace menzes a nemusíš byť tehu... každý organizmus vníma tu tabletku ináč, a je rozne citlivý ..ale vacsinou to dosť rozhádže... a zbytočne si budeš ešte robiť tehu test podla mna ti ešte nič neukáže

adel222
10. máj 2015

28.4. by si nemala mat plodne dni, ide zrejme ozaj o rozhasenie cyklu ale vsak sprav si test aj ked ja tiez myslim, ze by este neukazal nic aj keby si bola

jane338
10. máj 2015

tabletkou sa ti rozhodil cyklus..a aj ja si myslim, ze na test je este skoro

janeviemcosatosnamideje
autor
10. máj 2015

25 nie 28 pomylila som sa a vychazdalo to den po plodnych dnoch ..A ako ja som v pohode len priatel stresuje lebo mi byva zle ale to keby som tehotna este tazko to mozu byt priznaky tehotenstva ale tak vyzvetlite mu to..

sibalka21
10. máj 2015

Nie si tehotna nemusis sa bat, tabletka po je humus a rozhadze ti to cely organizmus... A do buducna nemusis zakladat tri rovnyke temy

janeviemcosatosnamideje
autor
10. máj 2015

@sibalka21 na to ze sa zalozili dve temy som komentovala v tej predoslej ze to nebolo naschval ;)

marca12
10. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje mne sa po poziti tabletky po velmi rozhadzal cyklus.nestresuj,menzes pride neskor

martina0220
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila72
11. máj 2015

Podľa mňa môžeš skúsiť, mne tiež nezabrala.

xevulax
11. máj 2015

Urob si testtehu by uz mohol ukazat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre