Otehotnela niektorá z Vás pri prerušovanom styku?

sansa
11. dec 2011

Zaujimalo by ma, aka je realna pravdepodobnost. My ste takto riskovali len pocas "neplodnych dni", teraz takto riskujeme stale 🙂 (ak by sa nieco stalo, nevadilo by). Budem rada, ak sa podelite o skusenosti, som zvedava🙂

dakujem

veonka
11. dec 2011

Ahoj, už je tu jedna téma o prerušovanom styku, slús si ju pozrieť.
My praktizujeme už akoro 6 rokov bez ohľadu na plodné a neplodné dni a žiadnu "nehodu" sme bohužiaľ! nemali... škoda, no... tiež sme to brali tak, že keď a podarí proste bude, ale nepodarilo sa 6 rokov, takže som bola veľakrát sklamaná, lebo mne to "možno sa podarí" nestačí... ak vieš čo myslím ... proste dieťa chcem a hotovo!
takže toľko moja skúsenosť. Ak túžiš byť tehu tak ti odporúčam, nerob si nádeje, že bysi mohla takto prerušovanou súložou otehotnieť, sú síce aj také prípady, ale poznám nohé, ktorým to vychásza dlhé roky na 100%, najmä ak je partner skúsenejší, vie sa ovládať a má s prerušovaným stykom skúsenosti. Ak chceš byť tehu, potom odporúčam pôsobiť na partnera inými metódami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre