Ovulácia 5 dní pred menštruáciou a negatívny test

veji2244
1. sep 2015

dobrý deň, chcem sa spýtať, má niektorá z Vás skúsenosti s takýmto niečím? Začala som brať inofolic, ktorý mi asi zmenil cyklus aj keď som ho mala pravidelný predtým, lebo tento mesiac (snažime sa o dieťatko) mi prišla ovulácia 5 dní pred MS (silné ovulačné bolesti a hlien, aké som predtým nemávala), teraz mi MS mešká 4 dni a robila som si test a je negatívny. Je ešte skoro robiť test ak bola ovulácia takto neskoro na konci cyklu? Môžem byť tehotná a kedy mám najskôr spraviť test? ďakujem pekne za odpovede.

roxy80
1. sep 2015

@veji2244 ak bola ovulacia az tak neskoro tak testuj az 15 dni po ovulacii, vtedy by uz mal byt pozitivny.skor anitestovat nemusis 🙂

veji2244
autor
1. sep 2015

ďakujem 🙂

mimusa154
8. apr 2019

Ja som to takto mala presne,normalne mi prišiel aj menzes,test som robil az ked neprisla dalsia ms a poztivny 🙂

daniela_p
27. dec 2021

@veji2244 ja keď som brala inofolic, mala som pocit, že plodne dni ani ovulaciu nemam ( ju mám veľmi ale veľmi bolestivú, takze vždy viem na 100% kedy ju mám ) a ešte mi aj skrátil cyklus na 25 dni … prestala som ho brat a nasledujúce plodne dni som už mala opäť bolestivé a teda vedela som, že ich mám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre