Pálenie pošvy - možný príznak tehotenstva?

7. júl 2022

Dobrý deň, mohlo by ist o tehotenstvo prosim? Mala som styk 4 dni pred menstruaciou, ta dosla o dost skor ako mala, ale uplne bez bolesti, dnes som v podstate 6dc. Posledne dni zaspim hocikedy cez den, vecer sa tiez musim premahat aby som vydrzala hore, dost casto chodim na malu, aj v noci, pritom sa snazim pit menej vody vecer. Zacalo ma palit v posve, to som nemala dobrych 15 rokov, od puberty, natieram si ju canestenom. Objednam sa ku gynekologovi, len ma zaujima, ci sa niektorej z vas takto prejavilo tehotenstvo v uplnych zaciatkoch, dakujem. Toptest dnes negativny

nelca84
7. júl 2022

to nebude tehotenstvo, ale infekcia, kup si cipky v lekarni

dominika164
7. júl 2022

Objavujú sa aj výtoky?

autor
7. júl 2022

@dominika164 vcera som kusok spinila svetlo hnede, dnes mam vodnaty mliecny vytok, ale nie vela

autor
7. júl 2022

@nelca84 asi to tak bude, zda sa ze canesten zabera pomaly

kolieskova232
7. júl 2022

som si ista, ze mas vaginalny problem. staci skocit do lekarne, tam ti poradia. palenie nie je priznakom tehotenstva😉

autor
7. júl 2022

@kolieskova232 jasne, len som citala, ze mykoza sa zvykne vyskytnut na zaciatku kvoli zmene ph, snad sa rychlo preliecim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre