Pozitívne tehotenské testy a menštruácia prišla

23. sep 2022

snažíme sa o bábätko, MS som mala dostať 12.9., neprišla, tak som si 15. urobila test, kde mi ukázalo slabú druhú čiarku. 17. som testovala opäť a čiarka bola silnejšia....následne som však začala krvácať...ako klasická MS, len o polovicu slabšia.....po skončení som včera pre istotu otestovala zas a druhá čiarka bola opäť veľmi slabá, aj keď viditeľná......dosť ma pobolieva podbruško na oboch stranách, na pravej možno trochu silnejšie......stretli ste sa s tým niekto??....ďakujem

babovka2321
23. sep 2022

Biochemicke tehotenstvo pravdepodobne, bohuzial, stava sa to dost casto, keby si netestovala, ani o tom nevies. Drzim palce v dalsom cykle ☘️

autor
23. sep 2022

nezvyknem testovať....ale ani mi nikdy takto nemeškala ms....vždy príde práveže o čosi skôr........tak už som mala takú maličkú nádej.......len neviem prečo tie bolesti teraz, myslíš, že to má súvis??

katarina161
23. sep 2022

Mne testy ukazovali II, M prišlo, išla som na gyn a výsledok cysty... Skoro som odpadla. V živote som ich nemala. Lekár povedal ze na tehu testoch to ukazuje.

babovka2321
23. sep 2022

K bolestiam sa neviem vyjadrit, ja som mala bolesti pri kazdej menstruacii, pri poslednej pred tehotenstvom extremne 🤷

autor
23. sep 2022

@babovka2321 veď pri menštruácii mávam bežne bolesti aj ja....ale teraz začali až po

autor
23. sep 2022

@katarina161 hmmmm, tak asi najlepšie bude objednať sa k lekárke...

jaskolka
23. sep 2022

Maternica sa normálne čistí,preto môžeš mať bolesti ako pri každom inom menzese. biochemické tehotenstvo je veľmi bežne. Kamoška tak isto mala, ani nestihla ísť k lekárovi, a už krvácala. Keď potom šla na kontrolu, už bola úplne čistá maternica, doktor jej povedal, že proste nech to berie ako oneskorený menzes, a kľudne sa na ďalší mesiac môžu znova snažiť.

mima1991
23. sep 2022

Ja tiež riešim niečo podobné ale mne čiarky silnejú aj po menzese zatiaľ, včera mi skončil a dnes silnejšia ako keď mi meškal 2 dni, aj keď nedávam tomu moc šancu. Skús ešte ak tak zopakovat, alebo rovno na gyndu. Foto testov nemáš?

autor
23. sep 2022

@mima1991 veď rozmýšľam, že či ešte má zmysel robiť test.....foto nemám, som v práci.....čiarky boli slabšie, ale normáne viditeľné...a po 2 dňoch o poznanie silnejšia....aj keď rovno koľajnice to teda neboli....ty si mala aké??...a menzes taký ako bežne či??

mima1991
23. sep 2022

No za vyskúšanie nič nedáš. Ja takto, hore 2 dni meškania, druhý a tretí test robené počas dvojdňovej menštruácie, úplne klasická bola ale bez bolestí a posledný je dnešný

autor
23. sep 2022

@mima1991 hmmm, tak možno ešte aj ja skúsim......ako dlho sa snažíte??

mima1991
23. sep 2022

Nesnažíme, preto ma prekvapilo keď meškala

autor
23. sep 2022

ahaaa...mňa meškanie potešilo...lebo o sa mi ešte nikdy nestalo...vždy mávam práveže o deň dva skôr....aspoň špinenie...a teraz nič nebolo

mima1991
23. sep 2022

Ja tak isto, Max 27 dňový cyklus mávam, väčšinou od 24 do tých 27 a teraz nič na 27 deň, ani spinenie nebolo, tak skús test a držím palce, daj potom vedieť 🙂

autor
23. sep 2022

@mima1991 ďakujem, skúsim hneď ráno 🙂

julka188
23. sep 2022

Moja skusenost - slaby menzes "po termine", cca len 2-dnovy(inak mavam cca 6 dnovy) - vysledok:bola som tehotna. Tiez sme sa snazili. Bolo mi to podozrive, ze tak kratko krvacam, tak som dalej testovala, no vedela som uz o kolegyni, ktora mala trikrat menzes a tak az vynechal, cize realne bola v stvrtom mesiaci, ked zistila, ze je tehotna.
Tak ja by som este na tvojom mieste testovala, pockala aspon tyzden a ak budes este mat pozitivny test, tak by som sla ku gynekologovi.

autor
23. sep 2022

@julka188 ďakujem...kiežby to bol aj môj prípad 🙂

autor
24. sep 2022

takže dnes test snehobiely 😥asi to naozaj bolo biochemické.....

mima1991
24. sep 2022

mrzi ma to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre