Pozitívne testy a nič na ultrazvuku

krisstina_em
23. jún 2022

Ahojte,
chcem sa spýtať, či má niektorá podobnú skúsenosť. Poslednú menštruáciu som mala 2.5 -7.5. Od minulej nedele som si spravila 4 testy. Všetky 4 pozitívne (pri dvoch druhá čiarka slabá). Dnes som bola u gynekologičky, ale na ultrazvuku nič nevidieť. Jedine čo videla bola trocha zväčšená sliznica maternice. Nemá niektorá skúsenosť, že mala pozitívne testy ale ultrazvuk nič neukázal?

anjelicek26
23. jún 2022

Pri takejto ciarke na teste mas hcg v moci niekde okolo 25... teda mozno 250 v krvi... na sone vidis nieco od hcg 1000...prilis skoro si isla...

veronika_sk000
23. jún 2022

@krisstina_em co ti lekarka povedala? aky je dalsi postup?

anjelicek26
23. jún 2022

Jo a podla ciarky samotnej vidis, ze sa ti ovulacia strasne posunula... mozes byt tak 14-16 dni po ovulacii... takze ta menstruacia v maji (?) nesedi poriadne, preto je lekarka s toho sona taka nesvoja...

krisstina_em
autor
23. jún 2022

@veronika_sk000 že si není istá, či som tehotná a že mám prísť o týždeň, či sa tam niečo objaví. Ak je to skoro, nechápem prečo som mala teda dnes prísť

krisstina_em
autor
23. jún 2022

@anjelicek26 no šla som podľa toho, aký termín mi dali. Doktorka vedela termín poslednej menštruácie samozrejme

anjelicek26
23. jún 2022

Ona sa riadi podla MS... podla toho si v 8.tyzdni... ale realne tak v 4-5tom...

krisstina_em
autor
23. jún 2022

@anjelicek26 ja začínam panikáriť, že nie som, keď nič nevidela :( mešká mi to, zle mi je, pribrala som, prsia ma bolia, cítim sa ako pred menštruáciou (chrbát, slabé kŕče)

martinka13
23. jún 2022

Ja som tak mala pri synovi. 3 týždne mi meškala, doktor nič nevidel. O 2 týždne už bolo srdiečko

krisstina_em
autor
23. jún 2022

@martinka13 bodaj by to bol aj môj prípad

martinka13
23. jún 2022

@krisstina_em držím palce. Mne vtedy pichol aj vyvolavacku MS

rachel36a
23. jún 2022

@krisstina_em tehotna urcite si podla testov, hcg je zvysene...zial moze sa stat ze je to MMT...lebo ak mas ako tak pravidelny cyklus, tak si uz v 6-7 tt, a to uz by bolo vidiet aj srdiecko, nie len gestacny vak...a u teba nevidi nic....

krisstina_em
autor
24. jún 2022

@rachel36a no a toho sa ja práve bojím ale na to by nedošla hneď doktorka na ultrazvuku?

rachel36a
24. jún 2022

@krisstina_em nie, na to sa prave na utz nepride, kym nie je hcg vysoke ...cca v 7tt je pozit hcg, v maternici nic...tak to treba sledovat a pri bolestiach okamzite sme nemocnica...

krisstina_em
autor
24. jún 2022

@rachel36a ako podbrusko ma pobolieva ale tak, keď čítam, že to aj pri normálnom tehotenstve. Neviem aký je rozdiel v tých bolestiach

rachel36a
24. jún 2022

@krisstina_em to by si poznala, zacne to pobolievanim a bolest sa stupnuje a je priam neznesitelna...zial, presla som si tym...

krisstina_em
autor
24. jún 2022

@rachel36a tak to nie, toto je len akoby mi bolo trocha nevoľno a som pred svojími dňami. Tak to mi je ľúto

rachel36a
24. jún 2022

@krisstina_em mozno len biochemicke...to by bol este ten lepsi pripad...drzim palceky....a dakujem...prezili sme to...prisli sme o 5 deti nez sa mi podarilo donosit druheho...uz som sa s tym vyrovnala....

18dada18
24. jún 2022

@krisstina_em podla mna si mala posunutu ovulaciu. Keby si v 7-8tt uz by si mala aj na dr. max teste určite koľajnice ako šľak 😁 uvidíš, keď prídeš nabudúce už bude biť aj srdiečko 😊 držím palce

krisstina_em
autor
26. jún 2022

@18dada18 tak na druhý deň 😀

18dada18
26. jún 2022

@krisstina_em kraaasa 😁 tak to už áno 😍 .. gratulujem q nech to všetko stastlivo dopadne 😊🤞🍀 daj potom vedieť ako dopadla ďalšia kontrola

krisstina_em
autor
29. jún 2022

@18dada18 tak som v 6 tt len a má to len 1 mm 😁

18dada18
29. jún 2022

@krisstina_em no supeeer. Tak je všetko v poriadku. 🙂 už len drzim palce aby to tak ostalo a stastlivo dopadlo. 🍀🤞😊

krisstina_em
autor
30. jún 2022

@18dada18 ďakujem 🙂 hádam, toho sa najviac bojím, aby sa podarilo donosit a narodilo sa zdravé

18dada18
30. jún 2022

@krisstina_em sú to stresy určite, ale povedz si, ze co sa ma stat, to sa stane a nic pre to nemôžeš urobiť viac, ako byť v pohode a pozitívne naladená. ❤️ drzim palčeky, bude to dobre 🙂 daj potom vedieť ako pokračuješ ďalej 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre