Pozitívne testy - nízko umiestnená sliznica

katka17787
11. dec 2020

Ahojte baby prosím o vašu skúsenosť.. ms mi mešká 2 deň s tým, že viacero testov mi ukazalo pozit.vyskedok, avšak vcerea som začala mať tmavo hnedé spinenie ,ktoré síce prestalo , ale bola som pri doktorke a tá mu povedala, že pri tom, Ako mám nízko sliznicu je vylúčené žeby som bola tehuu. Ja mám z toho hlavu v strese, či to nemôže byť mimom.tehotenstvo . Viem, že vestecku guľu nemáte, mňa však zaujíma či ste bola niektorá normálne tehu aj napriek nízko položenéj sliznici. Doktorku mám o ničom, v podstate som sa snažila dostať vysvetlenie ako môžem mať toľko testov pizit.ked podľa nej nie je šanca. Vzala mi krv , aj podľa hodnoty resp.vysky bude vedieť či sa jedná o normálne tehu, alebo mimomaternicové? V pondelok musím zmeniť lekárku, lebo od tejto dostať nejaku info je nemožné. Som z toho mega nervózna😕 mohli byť tie testy falošné pozitívne? Ďakujem 🥰

dominikac321
11. dec 2020

k zmene lekarky si sa rozhodla len na zaklade toho, ze ti dnes nepovedala co si chcela pocut alebo si s nou dlhodobo nespokojna? kolko testov si si urobila?

katka17787
autor
11. dec 2020

@dominikac321 áno presne toto som tu chcela riešiť ,na základe čoho som ju chcela meniť ! Nie mala som s ňou problémy už počas prvého tehotenstva...napriklad malý bol zadočkom dole a až do 4o týždňa mi odmietla urobiť sono, pýtala som sa už do pôrodnice , že do pôrodu chcem ísť na kontroly tam ....odmietla, že ona príde kvôli mne o peniaze...avšak táto téma nebola o lekárke a mojich skúsenostiach! Ale ak sa ti chce citat kľudne napíšem . A mimochodom nevieš čo som chcela počuť tak nebuď múdra .

sense
11. dec 2020

@katka17787 mala si skúsiť digitálny ten nebýva falošné pozitivny

katka17787
autor
11. dec 2020

@sense aj som chcela, ale tu v našej diere už mali len tycinkove ,😕 urobila som si 5 testov , rôzne značky . Mne ani neide o to či som , alebo nie .. ak nie tak skúsime ďalší mesiac, ja mám skôr paniku z toho či nízka sliznica nemôže značiť mimom.😔 Ja som sa aj pýtala, ale odpoveď som samozrejme ako vždy nedostala , ale zato mi stíhla 3 x povedať, že mám brať niečo na nepravidelný cyklus a pritom mám cyklus nastavený na minútu . 🤔🤣 A pritom som to dnes viac krát povedala. Nič no asi mi neostáva nič, len počkať do pondelka 😳 aké ďakujem aj tak

sense
11. dec 2020

@katka17787 uvidíš na výsledky z krvy... A možno ozaj zmeniť lekára

simona1998
11. dec 2020

@katka17787 buď rada my nemáme ani tie paličkove testy 🤣🤣

petamich
11. dec 2020

no moze zo byt biochemicke, vajicko sa oplodnilo ale neudrzalo = preto to spinenie, test vychadza vtedy pozitivne ale sliznica je nizko a HCG klesa, je to zial relativne caste :( krv ti brala?

katka17787
autor
12. dec 2020

@sense určite zmením a počkám no už nič iné mi neostáva 🤔 ďakujem😘

katka17787
autor
12. dec 2020

@petamich vzala..., takže v pondelok budem múdrejšia, len to čakanie ...😶 Keby sme sa mali na ďalší mesiac snažiť zas, to by mi ani nevadilo ..len dúfam , že to bude prinajhoršom tak ako píšeš ☺️ ďakujem 🌹

petamich
12. dec 2020

@katka17787 moc drzim paste! ked uz to aj nedopadne ako by sme chceli, nech to je aspon vsetko v poriadku 🤞🏻

katka17787
autor
12. dec 2020

@petamich ďakujem 🥰♥️

kikusha2212
12. dec 2020

@katka17787 ahoj aj vies kolko mala ta sliznica? Ci nepovedala? A testy su len slabo pozitivne ci ako ti silneju? Zosilnuje ciarka kazdym druhym dnom?

katka17787
autor
12. dec 2020

@kikusha2212 ahoj zosilneli na 10 kovom su úplne rovnaké na 25 ke jedna trochu slabšia. Doktorka povedala, že je vo výške skôr na ms...vravela aj výšku , ale nie som si istá. ..10 CM? Neviem ..ms mi stále mešká a to spinenie prestalo a trvalo len pár hodin. Tak ja som z toho jeleň . Ináč testy silnejú od začiatku , tak už neviem čo si myslieť 😳

kikusha2212
12. dec 2020

@katka17787 vyska sliznice pred ms a na zaciatku tehu je da sa povedat totozna.. Cize nizka nemohla byt, z nizkej ms nepride...
Ak testy silneju, tak to vyzera dobre. Hlavne aby hcg stupalo tak ako ma. Ak by ta v pondelok doktorka odbila, daj sa pozriet inej. Drzim palce 👍

katka17787
autor
12. dec 2020

@kikusha2212 nezvyknem stresovať, ale ona má včera tak vystresovala a ... keby to bolo prvý krát 🤔 som dilino , že som od nej dávno neodišla,lebo ona mi za tie roky nikdy nič normálne nevysvetlila 😔 každopádne ti zo ♥️ ďakujem , že si ma trochu ukludnila . Dúfam, že to bude v poriadku 🥰 ďakujemmmm🌹♥️

aurora1992
3. mar 2022

@katka17787 ahoj ako si dopadla nakoniec? riesim to iste, mam pozitivne testy, a ndes som bola u lekarky a povedlaa ze si nemysli ze som tehu kvoli tenkej sliznici ale zobrala krv a ze v pondelok az mam zavolat.

katka17787
autor
4. mar 2022

@aurora1992 ahoj samozrejme som tehotna bola , zmenila som lekara hned na drruhy den a dnes mam 6 m synceka 🙂 zbytocne som sa stresovala, aspkn ma to nakoplo zmenit doktorku , kedze s tou mojou som mala vela zlych zazitkov. O mojom tehotenstve sa vyjadrovala ako o potrete a dnes je moj ,,potrat" doma s nami... urcite to bude aj tvoj pripad 🙂 drzim prsty 🙂

erickatt
4. mar 2022

@katka17787 tak to bola riadna pizda. Este ju nik neudal??

katka17787
autor
4. mar 2022

@erickatt nie ,ale pocet pacientiek sa jej tam preriedil urcite. Ale musim povedat, ze v tomto pripade som bola pizda v prvom rade ja, kedze som nevzala kartu uz pocas prveho tehotenstva. Kazdopadne je smutne, ako niektori lekari k ludom pristupuju :/

martul
4. mar 2022

@erickatt ja som bola na Tom podobne ako autorka, nenormálnu doktorku som mala, ale za čo ju autorka alebo iní mali udať. Nerozumiem. To že je hnusná nemila to nie je trestne,ci?

katka17787
autor
4. mar 2022

@martul pani mala na mysli ,stazovat sa

erickatt
4. mar 2022

@katka17787 zas človeku to niekedy nedopne..

martul
4. mar 2022

@erickatt predstav si, že mi to doplo. Zato že ty si sa vyjadrila nejasne to divné nie je, zvláštne.

katka17787
autor
4. mar 2022

@martul nehnevaj sa, ale toto je detinske . Sprava bola adresovana mne, ja som ju pochopila, ak niekto iny nepochopi je to nepodstatne , je to diskusia kde som hladala pomoc ci radu bez toho ,aby som skumala gramaticku spravnost pisaneho textu , tak uz to neries a uzi si pekny den ;)

martul
4. mar 2022

@katka17787 tebe, ale o mne, tak mám právo sa vyjadriť. Detinské je napísať, že treba doktorku udať zato, že nie je milá.
Ja som ťa podporila, tiež som od takej odišla, ale ďalej som to neriešila, bola som rada že som preč a nie ešte aby som sa niekde sťažovala. Nestála mi zato aby som si ďalej s ňou ničila nervy.

katka17787
autor
4. mar 2022

@martul suhlasim, tiez mi zato nestala ;) pekny den ti prajem a v buducnosti uz len dobre skusenosti 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre