Pozitívny test a cysta na vaječníku

anka010203
4. dec 2023

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niektorá z vás skúsenosť s tým, že ste mali takýto pozitívny tehotenský test po týždni meškajúcej menštruácie avšak pred tromi mesiacmi mi našli cystu na vaječníku a čítala som aj v iných diskusiách, že niektoré ženy mali pozitívne TT práve kvôli hormonálne aktívnej cyste na vaječníkoch. Ďakujem 🙂.

dadka1997
4. dec 2023

@anka010203 no za 1. Meška ti ms, za druhe vysiel ti pozitivny test a nie jeden za 3. sice je pravda ze môže vyjst pozitivny test aj pri cyste aj pri inych diagnozach , ale urcite by nebol takyto krásny 😊😊😊 takze grstulujem.

kiki68
4. dec 2023

@anka010203 taky test cysta nespravi, to je tehu 😀 Cysta nechava take jemne ciarky, to by musela rast v maternici, aby robila uz naozaj ciarky.

anka010203
autor
4. dec 2023

@dadka1997 ďakujem pekne 😊 v stredu budúci týždeň idem ku gynekologičke tak uvidím 😊

marticka92
6. dec 2023

@anka010203 takto pozitivny test som.mala.jedine v tehotenstve, ked som mala cystu tak bola len slaba ciarka. Nijako vyrazna.

anka010203
autor
7. dec 2023

@marticka92 ďakujem za odpoveď, aj som si myslela, že pri cyste je možno menej výrazná čiarka.

maryetta
7. dec 2023

Tiez mam aj cystu. Aj myom v maternici potom nasli. A momentlane v 35.tt. Takyto test som mala na 5.den meskania ms.

anka010203
autor
8. dec 2023

@maryetta super 👍😊 ja mam takisto aj myom na maternici aj tú cystu…..tak som zvedavá

maryetta
8. dec 2023

@anka010203 ja som o tom ani nevedela. Este v decembri pred rokom som bola u dr a nevidel nic. V aprili som otehotnela. V maji bola ma utz a tam uz dr videl. Tak ale neviem ci tym bol ten test tak silny alebo tym ze dievcatko-pred ovu. Tak uz to hcg muselo byt vysoke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre