Priznaky tehotenstva?

jannet07
22. okt 2019

Ahoj žienky, mam trocha času, tak tu píšem. Snažíme sa o bábätko, jedno už máme, tak sa sledujem a čakám co bude.
Ale k veci. Mam 6 dni do menzesu. Mozno si to nahováram a možno je to zo stesu(praca), picha ma trocha v prsiach a mávam palenie zahy(zaha ma palila len v tehotenstve inak nikdy). Bolesti v podbrušku mam tiež. Je tu nejaká snažilka ktorá by si vymenila skúsenosti? Test budem robiť asi az zajtra

tosomja
22. okt 2019

Test mi vysiel 10 dni po sexe, a tiez som podla prs vedela , ze sa podarilo. A brucho bolelo ako pred menzesom.

jannet07
autor
22. okt 2019

@tosomja pamätám si, ze ked som bola prvýkrát tehotná, vôbec som to neocakavala boleli na prsia, trpla mi ruka a nakoniec neprišla ms. Vtedy som si to vôbec nedavala do súvislosti. Neskôr začali všetky priznaky ako z knižky

tosomja
22. okt 2019

@jannet07 mne pri dcere nebolo absolutne nic. Az ked mi meskalo 2 tyzdne som isla kupit test. Teraz 10 dni po sexe uplne ine pocity. A tri dni po sexe ma ale ze veeelmi boleli krize.

zlatica99
22. okt 2019

@jannet07 keď si už jedno tehotenstvo zažila, tak už vieš približne aké príznaky budeš mať aj keď pri druhom môžu byť úplne iné. Nič iné ako počkať tých 6 dní ti neostáva. Alebo si vyskúšaj spraviť test, možno už aj teraz zobrazí výsledok.

tumira
22. okt 2019

moze byt, budem drzat palce ale test teraz asi nebude mat zmysel ked je este 6 dni do ms 🙂

jannet07
autor
22. okt 2019

Áno, viem ze je este skoro. Uvidíme, každopádne by som sa tešila

wivienka111
22. okt 2019

ako mohlo sa zadarit a mozu to byt aj predmenstruacne syndromi ako tazko povedat. sprav si test a budes - me vidiet

jannet07
autor
22. okt 2019

@tumira ďakujem

tasticka59
22. okt 2019

Moze byt moja kamaratka mala ako jediny priznak na zaciatku to, ze ju palila zaha, uvidis ci pride ms 🙂 Drzim palce ;)

nika898
22. okt 2019

@jannet07 pri prvom som tusila ze som tehu. Bolesti v prsiach ani nic podobne som nemala. Castejsie som chodila cikat a co mi potvrdilo ze som naozaj tehotna bolo ze mi cokolada z automatu ktoru som pila denne chutila za zelezom to bolo 5 dni do ms. Na druhy den som isla na 2 dnove skolenie kde sme mali naplanovanu aj degustaciu vina ktorej som sa snazila vyhnut. Dala som si glg svojho oblubeneho vina a nechutilo mi vobec. Ked som prisla domov kupila som si test. Testovala som rano a kolajnice ako hrom mala som den do ms ktoru som mavala pravidelnu ako hodinky. Pri druhom tehu som uz nemala ani ten pocit ze som tehu 7 dni pred MS som zacala krvacat trvalo to 2 dni. Rozplakala som sa ze uz nebudeme mat druhe dieta. Mala prist ms a akosi nechodila na druhy den som kupila test a hnet testovala vysiel pozitivne. Skus pocakt aspon den dva do ocakavanej ms a sprav test. Takto skoro si vacsinou zeny priznaky len nahovaraju.

jannet07
autor
22. okt 2019

@nika898 súhlasím s tým nahováranim😀aj keď pri prvom som mala priznaky uz týždeň pre vynechanim ms, ale vtedy ma ani. Vo sne nenapadlo ze môžem byt tehu. Vtedy som plodne a neplodné. Dni vôbec neriesila 😂

bimbina
22. okt 2019

Test urob 2-3 dni pred kramami . Každá sme iná , ja som to vedela vzhľadom k prsiam, ich tvaru , a citlivosti . Plus nevoľnosť na žalúdku , nieže nejak extra ale ... take neustále grganie 😃😀 v takom čase som nemal žiadne príznaky . Príznaky som začala mat až 2-3 dni pred menštruáciou . Kde v ten deň , mi vyšla aj slabá čiarka .
@jannet07

jannet07
autor
23. okt 2019

@bimbina dnes mam uhniezdovacie špinenie, tak snáď z toho niečo bude

veronikaszabova
23. okt 2019

@jannet07 a nie je ti divne, ze najprv priznaky, potom uhniezdovanie? 🤔😳

catherinah
23. okt 2019

@jannet07 priznaky su az po uhniezdeni, ked zacne stupat HCG

jannet07
autor
23. okt 2019

@veronikaszabova a co ti ja viem? Nie som Dr., len sestrička 🙈ale citim ze sa niečo deje😉

jannet07
autor
23. okt 2019

@catherinah áno, áno, ale ako písem vyššie, palenie zahy som mala len v období prvej tehotnosti 😉a je to vplyvom progesteronu😉. Mozno je to náhoda 😀

veronikaszabova
23. okt 2019

@jannet07 lebo "priznaky" su zo zvysenej hladiny HCG

jannet07
autor
23. okt 2019

@veronikaszabova mna kazdopadne palila zaha ca 5dni po ovulacii.,ked.ie aj skôr, plus prsia(mierne pichanie a podbrusko). Uvidím😁ludsky organizmus je nevyspytateľný 😀

bimbina
23. okt 2019

@jannet07 ako môžeš vedieť že ide o implantácne? 😃 máloktorá žena ho má . Ja som to absolútne ani nemala a ani neriešila , lebo veľa žien si mysli že má to spinenie a pritom jej len nejaká cievka praskne , čiže na to by som sa nespoliehala.

bimbina
23. okt 2019

@jannet07 vieš kedy zistíš že sa to podarilo? Keď nebudes mat žiadne príznaky . 😀 až v deň menštruácie . Dovtedy sú to len dohady a zbytočne sa kontrolujes. Nechaj to na náhodu 🙂

jannet07
autor
23. okt 2019

@bimbina mala som pri prvom, preto si myslim

jannet07
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jannet07
autor
23. okt 2019

Joj, žienky, sak kľud 😀myslím, že sa neoplatilo nič písať sem🙈😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre