Prvé tehotenské príznaky

patha141
29. aug 2013

Caute baby mam na vas taku otazocku ake ste mali tehotenske priznaky?? Ale uplne tie najskorsie? 🙂 za odpovede dakujem

karin1234
29. aug 2013

Ahoj, u mna to bolo presne ako PMS, len silnejšie. Boleli ma prsia, aj v podbrušku, bola som náladová a precitlivelá. Myslela som, že už každú chviľu prídu moje dni, ale neprišli a na 26DC na mňa vykukli // na teste. 🙂

patha141
autor
29. aug 2013

@karin1234 ja mam nieco podobne MS mi ma prist okolo utorka ale prsia ma bolia uz asi tyzden a neskor ma zacalo bolet v podbrusku no ale vcera som trocha krvacala a dnes uz nic tak neviem ci mozem byt tehotna

karin1234
29. aug 2013

@patha141 skus si urobiť tehotenský test.

patha141
autor
29. aug 2013

@karin1234 ja chcem este pockat ci mi pride MS dufam ze nie 🙂

karin1234
29. aug 2013

@patha141 tak ti prajem nech ti to vyjde podla očakávaní. 🙂

patha141
autor
29. aug 2013

@karin1234 velmi pekne dakujeeem 🙂

keiperka
29. aug 2013

najprv večerná únava....a ráno nastal taký stav, že som sa v polovičke cesty do práce otočila, stav na odpadnutie a čakanie, že ovraciam všetko naookolo...a v ďalších dňoch sa to všetko aj strojnásobilo :D

oktobermimi
29. aug 2013

:D to len mne nebolo ani zle ? :D ani sm nevracala nič :D teda len náladová som bola ale to som celí život 🙂 až teraz ku koncu som unavená :D ale len občas 🙂 ...
😀

oktobermimi
29. aug 2013

vlastne hej nohy ma bolely akobi som mala kŕčove žily 🙂

majcicanda
29. aug 2013

ja som mala tiež prvé ako pri menštruácií 🙂 bolesti podbruška aj prsníkov.... vlastne som ani nevedela že som tehu, ani by som si nemyslea, že môžem byť, tak som skoro 2 týždne s tými príznakmi čakala kedy príde, dokonca som rozmýšľala že pôjdem na vyvolávačku 😀 😀 únava a menšie nevoľnosti prišli až neskôr

alexandra16
30. aug 2013

ahoj ja som si robyla test pred menzes asi tak 2 dni a bola velmy slabunká druha ciarka,potom 20 ho mal dorazit menzes a nic,tak som si zase urobyla a zase slaba ciarka,a zacali ma boliet prsia a podbruskom a este aj teraz boli ako by mi to malo dorazit, a az vcera sa mi ukazal silne ze som tehotna,tak dneska volam gynekologovy aby ma objednal a dufam ze to vyjde ze test neklame,a som cytlivejsia a nervozejsia.mymochodom som 2 mesiace po laparoskopii 6 cmovej cysty a pdarilo sa. 😉 drzim palceky 🙂

h2
30. aug 2013

Ja som si vždy myslela, že budem hneď vedieť a cítiť, že som tehotná, nechápala som, ako je možné, že to niektorá žena nevie celé mesiace, navyše som mala vždy slabší žalúdok, aj mama mi hovorila, že keď budem tehotná, budem zvracať celý čas. Nakoniec to dopadlo tak, že som nemala vôbec žiadne príznaky a keď píšem, že žiadne, tak tým myslím, že mi ani menštruácia nevynechala, len bola trošku slabšia. Keď som zistila, že som tehotná, bola som už takmer v treťom mesiaci, u lekára som si pripadala riadne blbo. 🙂

alienka000
30. aug 2013

@patha141 asi tak 4 dni pred ocakavanou MS som zacala byt strasne unavena a mala som take bolesti, ze uz to tam malo byt a stale ked som sla na wc nic tam nebolo. Okolo ockavaneho dna MS ma zacali este boliet prsia 😀

mistrall
30. aug 2013

ja som nikdy neverila, ze by sa mohli tehot. priznaky prejavit skor, ako po vynechni MS, resp. v prvych tyzdnoch tehotenstva, ale pri malej sa mi stalo, ze asi tyzden po ovulacii sme boli s muzom na chate dali sme si vinko a vobec som ho nedokazala vypit, bolo mi z neho zle, ani mi nechutilo, a v iny den ma viezol kolega domov z prace (cesta autom cca 5minut 😀) a normalne mi bolo chvilu zle v aute..ale nepripisovala som to tehotenstvu, ale napadlo ma to,..a na 11DPo som si urobila so srandy test a bolo to tam a teraz mame 3tyzdnovu dcerku 😵
aj ked min. rok som bola tiez tehotna, ale skoncilo to missed abotom a vtedy som ani tyzden po vynechani Ms nemala priznaky, a ani ma nenapadlo ze by som mohla byt tehotna..
@patha141

patik114
30. aug 2013

Ahojte mi s priatelom sme mali nechraneny pohl. styk tiez chceme miminko a dufam ze 6 nedorazi menzes :/

dancul177
30. aug 2013

ja som mala podobne priznaky ako pri MS ale silnejsie a boleli ma krize. A tiez som bola velmi podrazdena.

patha141
autor
30. aug 2013

@mistrall no tak s tym alkoholom to mam aj ja zboznjem cervene vino alebo radler a niekedy si z rodicmi urobime posedenie vecer a vinkujeme ale vcera ked mi ponukli vino tak som mala strasnu nechut ani glk som si nedala a radler som tiez odmietla skor mi prisiel na chut caj hm nemyslela som si ze to moze byt priznak 🙂

jajka71
30. aug 2013

tak ja som minuly mesiac skoncila na vyvolavacke, lebo mi to meskalo viac ako desat dni, teraz taktiez, tak neviem ci zase neskoncim na vyvolavacke:( alebo zeby.........🙂 nechcem dufat, lebo sa bojim, ze budem zase sklamana.....

cerez
30. aug 2013

@oktobermimi Mňa tiež boleli nohy. Hrozná bolesť.

oktobermimi
30. aug 2013

@cerez ani postaviť som sa nemohla ale čo sú tie sťahovacie bandáže na kolená tak tie my pomohly 🙂

flafly
30. aug 2013

Ja som mala také zväčšené, prekrvené až bolestivé prsia...ešte som sa pýtal priateľa, či sa mu tie moje prsia nezdajú zvláštne a on, že nie...to som už bola tehotná...žiadne iné príznaky neboli

bellisperennis
2. jan 2014

ahojte baby, ja mam posledne dni hnede spinenie,sem-tak troska krvy,dnes uz len pomedzi husty hlien, lenze sa mi hocikedy zakruti hlava, navaly tepla/zimy, no nie som vo svojej kozi...lenze prsia ma vobec nebolia...myslite,ze by to mohli byt priznaky? neviem ci mam testovat,asi este pockam, lebo som len 25DC, ms mam nepravidlenu a cyklus dlhy...

23petka
2. jan 2014

@bellisperennis ja som mala 25DC podobne priznaky ako ty tocenie hlavy,prsia ma nejako neboleli,krize ma strasne boleli a vcera na 28DC som testla vysli mi //...

bellisperennis
2. jan 2014

@23petka ano? tak skoro? gratulujem 🙂 a ak mozem vediet,kedy asi sa vam to podarilo? lebo mi mavame prerusovanu, len 26teho sm eto dotiahli do konca,no tak neviem ci by tak skoro mohli byt priznaky,to sa mi nejak nezda

23petka
2. jan 2014

@bellisperennis tak to ti tazko poviem,my sme chceli strasne babatko,tak my sme isli cely december naplno kazdy druhy den...

bellisperennis
2. jan 2014

@23petka tak nech vam to vyjde vsetko v poriadku 🙂

empathia
2. jan 2014

@bellisperennis skus sa otestovat 🙂

23petka
2. jan 2014

@bellisperennis a aky dlhy cyklus mas?

bellisperennis
2. jan 2014

@empathia a neni to skoro?

23petka
2. jan 2014

@bellisperennis dakujem dufam,ze vyjde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre